Bu konuyu okuyanlar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
DdbyGz.jpg

Volkswagen'in ilk modelini 1979 yılında gerçekleştirdiği Jetta; 7. nesil için gün sayıyor.

Meksikada görüntülenen yeni nesil Jetta, gerek iç gerek dış tasarım noktasında birkaç dizayn değişikliğiyle çıkışı için gün sayıyor.

Volkswagen tarafında ardı arkasına atılan radikal adımlarla yeni bir boyut kazanan araçlar öncelikle CC'nin üretiminin kaldırılmasıyla başlandı ve CC modeli yerine Arteon getirildi. Golf ve Polo'nun son modelinin tanıtımını gerçekleştiren Alman otomobil devi beklenildiği gibi Jetta'yıda güncelliyor.

8dvNXV.jpg

Şimdiye kadar kamuflajlı olarak yollarda karşımıza çıkıp merakımızı celbeden Jetta 2018, ortaya çıkan sızıntı görselleriyle artık meraktan uzak tüm çıplaklığıyla karşımızda duruyor.

Sızıntı kaynağı Autologia tarafında paylaşılan görsellerde Meksika'daki üretim tesislerinden elde edildiği söyleniyor. Arteon'un ızgara formunun takip edildiği Jetta 2018'de arka kısımda devrimsel nitelikte değişim gözlerden kaçmıyor. MQB platformu üzerine geliştirilecek Jetta 2018'de motor seçeneklerinin ailenin diğer üyeleriyle benzer seçenekler sunması bekleniyor.

mkyJRV.jpg

Volkswagen Jetta 2018'in Tasarımını Nasıl Buluyorsunuz ?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
daha bi kaslı olmuş ufak rötuşlar gerekli gibi. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bunuda katana ile bölünme video'su olur mu? imkanım olsaydı öyle bir video çekerdim dev katana vs vw jetta...

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
bana biraz egea'yı anımsattı. ne dersiniz?

Son mesajlar