Vücut Sıcaklığınız Cihaz Şarjınızı Doldurabilecek!

S

shiftdelete.net

SDN Okuru

North Carolina State University araştırmacılarından oluşan bir ekibin geliştirdiği çözüm, vücudunuza yerleştirilecek termoelektrik jeneratörleri aracılığıyla cihaz bataryanızı dolduracak.

:: Vücut ısınızla cihazlarınızın batarya ömrünü uzatabilecek giyilebilir teknoloji ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,193
Bence çok iyi bir şey. Ama fiyatıda iyi olacaktır ona şüphe yok.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Eyvah gene mi taşıyacağız bu batarya tarzı şeyi.:eek:

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
şarj için gerekli ısıyı neremizden alacak acaba :D şarj edelim derken şarj etmesinler bizi :):)

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Olursa süper bisey ama ne şekilde olur:)

Systems

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Daha neler yapılmış ki de ortaya çıkmıyor

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88

North Carolina State University araştırmacılarından oluşan bir ekibin geliştirdiği çözüm, vücudunuza yerleştirilecek termoelektrik jeneratörleri aracılığıyla cihaz bataryanızı dolduracak.

:: Vücut ısınızla cihazlarınızın batarya ömrünü uzatabilecek giyilebilir teknoloji ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz?

bence tron flimini gerçekleştirmeliyiz insanlar tek bir kıyafet giyseler ve bu kıyafet teknolojiyi üstünde taşıyan bir kıyafet olsa aynı flimdeki gibi kullanılan cihazlarda üstümüzde kablosuz bir teknolojiyle şarj olsa hatta şarj olayı tarihe karışsa tek bir işletim sistemi ve sürekli gelişen bir sistem olsa çok daha güzel bir hayat olur belkide boşa kıyafet masrafıda kalkar çok değişik düşüncelerim var evet biliyorum böyle olmayı seviyorum sanki yanlış zamanda dünyaya gelmiş gibiyim:D