Vücut Geliştirmek İçin Önerilerinizi Bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

letanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar yaşım 20 kilo 75 boy 1.75 ve 1.80 arası heralde zamanım olmadıgı için evde en kısa sürede nasıl vücut geliştirebilirim kol ve gögüs geliştirmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim protein felan kullanma vs. gerek varmı şimdiden herkeze teşekür ederim.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar yaşım 20 kilo 75 boy 1.75 ve 1.80 arası heralde zamanım olmadıgı için evde en kısa sürede nasıl vücut geliştirebilirim kol ve gögüs geliştirmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim protein felan kullanma vs. gerek varmı şimdiden herkeze teşekür ederim.
mekik , şınav çekebilirsin ayrıca telefona spor uygulaması yükleyip ve ağırlık alıp oradaki hareketleri yapabilirsin.

cakici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette evde kol ve göğüs çalışmak için gerekli videolar mevcut. Ekipmansız çalışmak seni ne kadar tatmin eder orası ayrı protein almana gerek olmayacaktır. Spor sonrası proteinli(tavuk,et,balık) beslenmeye özen göster ve gün içinde de protein almaya bak. Yumurta olabilir, kuruyemiş(1 avuç) olabilir. Tabi sporcuların en büyük düşmanı şekerdir ambalajlı her üründe neredeyse şeker bulunmaktadır dikkatli olmalısın. Günlük gereksiz yağ almamaya dikkat edip antrenmanın hakkını verirsen sonuçlarını alırsın.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061

Protein tozunun amacı sağlıklı beslenemediğin zaman protein tozunu takviye olarak kullanarak beslenme açığını kapatırsın, protein tozunun kas yapmak için ekstra bir yararı olmuyor. Örn; Sporcu bir arkadaşım günde 6 öğün yemek yiyor, belli günlerde tavuk göğsü, balık vs vs. Günde 6 öğün yemediği zaman ise o açığı protein tozu takviyesiyle kapatıyor. İnternette yer alan videolarla belli bir süre çalışabilirsin belki gelişmede sağlarsın yalnız eğer toplu bir vücut istersen, azimli olarak bir fitness salonuna gitmeni öneririm.