Vova ile tanışın. Herkese Ücretsiz 1 Adet Ürün (İlk sipariş geldi)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

assasainturk

Asistan
Sizin için VOVA'da harika ücretsiz ürünlerim var! Acele et! Şimdi birini seç!

Verdiğim referanslı linkten üye olup vova uygulamasını akıllı telefonunuza kurun, ücretsiz ürünler kısmından istediğiniz ürünü seçip sipariş verebilirsiniz.

Karttan 12 kuruş çekip daha sonra geri yatırıyor ininal kart ya da sanal kart kullanabilirsiniz.

----------------

Davetiye : goo.gl/BWG3Cv

Yeni açılan vova.com davetiye ile gelen her kullanıcıya 1 adet ücretsiz ürün hediye ediyor.

AKG S8 kulaklık siparişi.

Çin menşeili bir site ve tanınabilmek adına büyük bir kampanya başlatmış. Site birkaç ay önce kurulmasına rağmen çok hızlı bir büyüme ile devam ediyor. Dünya alexa sıralamasında ilk 5000'e hızlıca yükselmiş ve yükselmeye devam ediyor. Uygulama kararlılık ve işlevselliği ile beğeni topluyor. Biraz aliexpress'i andırıyor.

Davetiye : https://goo.gl/a39kvw

Vova uygulamasını play storedan indirdikten sonra Ücretsiz ürünler kısmından istediğiniz ürünü seçip, sipariş verebilirsiniz.

Verilen bir siparişte gerçekleşen işlem

Gönderilen Saat:

İlk ulaşan ürün:

Güncelleme 19.12.2018 :
2. ve 3. gelen siparişlerim:

Güncelleme 26.12.2018:
4. gelen siparişim:

5. sipariş aksiyon kamerası 28.12.2018:

6. sipariş bikaç saat önce geldi 30.12.2018:

7. sipariş şimdi geldi 01.01.2019:

8. sipariş tablet pc 02.01.2019:

9. ve 10. siparişim aynı anda geldi 03.01.2019:

Sizin için VOVA'da harika ücretsiz ürünlerim var! Acele et! Şimdi birini seç!

Verdiğim referanslı linkten üye olup vova uygulamasını akıllı telefonunuza kurun, ücretsiz ürünler kısmından istediğiniz ürünü seçip sipariş verebilirsiniz.

Karttan 12 kuruş çekip daha sonra geri yatırıyor ininal kart ya da sanal kart kullanabilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

mfi

Profesör
Yeni açılan vova.com davetiye ile gelen her kullanıcıya 1 adet ücretsiz ürün hediye ediyor.

Ben kulaklığa ihtiyacım olduğu için AKG S8 kulaklık aldım.

Çin menşeili bir site ve tanınabilmek adına büyük bir kampanya başlatmış. Site birkaç ay önce kurulmasına rağmen çok hızlı bir büyüme ile devam ediyor. Dünya alexa sıralamasında ilk 5000'e hızlıca yükselmiş ve yükselmeye devam ediyor. Uygulama kararlılık ve işlevselliği ile beğeni topluyor. Biraz aliexpress'i andırıyor.

Davetiye : Hey, biri seni etiketledi! Bedava kulaklıkların teslim edildi! Dakikalar içinde al!

Vova uygulamasını play storedan indirdikten sonra Ücretsiz ürünler kısmından istediğiniz ürünü seçip, sipariş verebilirsiniz.

Verdiğim bir siparişte gerçekleşen işlem

Gönderilen Saat:

İlk ulaşan ürün:

Son düzenleyen moderatör:

Death Mark

Guru
Onursal Üye
1500 dolar değerindeki telefon nasıl ücretsiz satılıyor? Ben şüphelendim.

mfi

Profesör
1500 dolar değerindeki telefon nasıl ücretsiz satılıyor? Ben şüphelendim.
o telefon işin zor kısmı hocam daha çok 1 veya 2 davet'e akıllı saat (çinin incik boncuk tarzı) ürünleri var.
10 davet e android 4.4 tablet vs.. var
ama telefon için 150 kişi davet etmen lazım. açıkcası düşünürsen bu kadar pr (reklam) için normal şeyler veriyolar.

rawkid

Dekan
İçinde nakit tutmadığım kartla aldım ben de bişey. Kart bilgilerini vermek yürek ister böyle yerler için. Bakalım aldığım şey gelecek mi?

babanınoğlu02

Üyecik
İçinde nakit tutmadığım kartla aldım ben de bişey. Kart bilgilerini vermek yürek ister böyle yerler için. Bakalım aldığım şey gelecek mi?

Sıkıntı olmaz kardeşim ama mümkün mertebe sanal kart kullan. Güvenilir site ama yine de temkinli olmak lazım herseye rağmen

mfi

Profesör
Sıkıntı olmaz kardeşim ama mümkün mertebe sanal kart kullan. Güvenilir site ama yine de temkinli olmak lazım herseye rağmen
Bence de bi sıkıntı olmaz adam kendi markasını neden riske atsın?
Hadi diyelim milyonda bir sorun oldu bankadan harcama itirazı yaptığında paranı geri alabiliyosun

mfi

Profesör

yeni ürünler eklendi arkadaşlar

mfi

Profesör
gerçek değildirki.

---- Mesajlar birleştirildi ----

1 saat uğraşır 250 hesaptan davet ederdim yarın sınavım olmasına rağmen ama gerçek olmaığı için uğraşmıyorum.
yapamazsın işte hocam :D sadece davetle olmuyor. kartından teyit olarak 12 kuruş çekiyor ve iade ediyor.
Onu geçtim hadi sanal kartla onlarca kart oluştur yinede adres ve üyelik ip'den banlıyolar.
yani çocuk oyuncağı değil hocam hakkıyla kazananlar alıyor sadece

rawkid

Dekan
Dün akşam kullandığım bir iki tane e-mail adresiyle farklı hesaplar oluşturdum. İlk kullandığım hesabın ref linkiyle kayıt oldum. Yeni açılan hesaplarla verdiğim siparişler vova tarafından iptal edilmiş Ama ilk hesabımdan verdiğim siparişler işlemde. Ne güzel satıp para kazanacaktım şimdi bir tanecik kulaklık bir tanede hdmı dönüştürücü gelecek

mfi

Profesör
Dün akşam kullandığım bir iki tane e-mail adresiyle farklı hesaplar oluşturdum. İlk kullandığım hesabın ref linkiyle kayıt oldum. Yeni açılan hesaplarla verdiğim siparişler vova tarafından iptal edilmiş Ama ilk hesabımdan verdiğim siparişler işlemde. Ne güzel satıp para kazanacaktım şimdi bir tanecik kulaklık bir tanede hdmı dönüştürücü gelecek
hocam çok sık eleyip sık dokuyolar :D sanal karta bile göz açtırmıyolar.
Sırf aynı evdeyiz diye aynı adresden sıkıntı çıkar diye kardeşime davet atmadım. hesabımızı bloklarlar diye :D

rawkid

Dekan
Hdmi dönüştürücü'de iptal edildi. Kulaklık yola çıkmıştı yoldan çevirmezler İnşallah

stat counter