Volkswagen Arteon’un Station Wagon (shooting brake) modeli

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Station wagon Arteon’u beğendiniz mi ?

  • Beğendim

  • Beğenmedim


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

SMH525

Asistan
Katılım
16 Ağu 2018
Mesajlar
117
Puanları
28
Konum
Balıkesir
Volkswagen’in coupe sedan tarzında piyasaya sunduğu Arteon modelinin yıllardır tartışılan ancak resmi bir açıklama getirilmeyen ve söylentiden öteye geçmeyen station wagon (shooting brake olarakta anılıyor) modeli iddiaya göre fabrikada gizlice çekildiği öne sürülen bu görseller station wagon modele ait.

Arteon’un station wagon hali coupe sedan çizgisinden ödün vermemiş oldukça dikkat çekici bir aile otomobili olacak gibi görünüyor.Station wagon modelin getirdiği uzun gövde dışında ön tampon kenarı havalandırmalarda ufak değişim söz konusu , gri tavan rayları ve eteklerdeki plastik eklentilerde tasarım özellikleri arasında.

Volkswagen Arteon’un station wagon (shooting brake) versiyonuyla ilgili yabancı basında çıkan haberler ikiye ayrılmış durumda. Alman basınındaki haberlerde, söz konusu sızıntı görsellerin Almanya’daki bir fabrikada gizlice çekilmiş olduğu öne sürülüyor. Çin medyası ise görüntülerin Changchun fabrikasında çekildiğini, station wagon’un Volkswagen ve Çin’deki yerel ortağı FAW tarafından geliştirildiğini iddia ediyor.

Eğer Çinlilerin iddiaları doğruysa, Volkswagen Arteon’un station wagon versiyonu sadece Çin’de satılmak üzere geliştiriliyor olabilir. Araçla ilgili tüm detayları öğrenmek için Volkswagen’in resmi açıklamasını beklememiz gerekiyor.
 
Son düzenleme:
Üst
stat counter