Vodofone Net geçmeye değermi kullanıcı yorumları.

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ben Süperonline fiber kullanıcısıyım bu ay sonunda tarifem bitecek. 25 Mbps fiber kullanıyom. ( Ben normalde AKK siz diye biliyordum paketimi nasıl olduysa 50 GB AKK li olmuş). Süperonline bana tarife yenilemek için 79.99 TL karşılığında aynı tarife ile devam edelim diyor. Ben AKK kalktı diye biliyorum nasıl tekrar AKK li paket satatacaklar bana ?
Vodofone aradı bugün 35 Mbps tamamen sınırsız yanında Vodofone TV her ay telefon için 4 GB internet flan verdiği tarifeye 69.9TL dedi sizce geçmeye değer mi ? Vodofone internet kullanıcıları deneyimlerini ve gördüklerini yazabilir mi bu tarife değişikliğine ve 2 yıl tahahüt vermeye değer mi?

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
99 TL ye 99Mbps paketini kullanıyorum, Süperonline fiber altyapısından veriyorlar. Şu anlık bir sıkıntı yaşamadım. Türk Telekom altyapısından bir şey almadığınız sürece problem yaşamazsınız.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
En kaliteli hizmeti superonline sunuyor iki yıl belli bir yere bağlı kalmak güzel değil şimdi tüm şirketler bir yıl taahhüt verirken tek iyi yanı sana belirttikleri paradan başkasını alamazlar..

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
En kaliteli hizmeti superonline sunuyor iki yıl belli bir yere bağlı kalmak güzel değil şimdi tüm şirketler bir yıl taahhüt verirken tek iyi yanı sana belirttikleri paradan başkasını alamazlar..
Allah için 2 yıldır Süperonline Fibere geçtim geçeli internet ile ilgili kopma veya bağlantı gitmesi gibi bir sorun yaşamadım. Eskiden TTnet li idim ve aşırı şıkayetçiydim internet kesilmesi bağlantı kopması gibi sorunlardan.
Tek sorun Süperonline için 25 Mbps hız veriyor ve kotalı veriyor 50 GB kotayı ben 1 haftada dolduruyom. Sonra hızım düşüyor 12-15 Mbps flan alıyom.
Vodofone 35 Mpbs ı hem daha ucuza veriyor hemde AKK sorunu yok diyor. Üstüne 4 GB telefona internet hediye ediyor Vodofone TV veriyor ve ilk 6 ay 500 Mbps hız veriyor altyapım desteklemiyor benim ama hiç yokta 80-100 alırım ilk 6 ay. Çok aklımı çelti dibi Vodofone 2 yıl tahahüt bir sıkıntı gibi ama o kadarda olacak.