Vodofone Cayma Bedeli

Bu konuyu okuyanlar

The Law

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar dostlarım, sizlere bir sorum vardı. Yaklaşık 2 senedir vodofone net'i kullanıyorum, şu zamana kadar idare ediyordu ama şu son zamanlarda gerek indirme hızı gerekse upload hızından hiç memnun değilim. Ödediğim ücrete baktığımda Turknet'den 3 katını alabileceğimi gördüm. Şuan ki sorunum vodofone ile olan sözleşme Aralık ayında bitiyor, şu birkaç ay içinde turknet'e geçicek olsam ne kadar cayma bedeli öderim bilmek istiyorum.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Taahhüt arasındaki farkı bilmeden net rakam vermek zor olacaktır. Ara farkı öğrenerek yaklaşık değeri x*10 olarak hesaplama şansınız olabilir. Veya müşteri hizmetlerinden bilgisini alabilirsiniz.

The Law

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En iyisi müşteri hizmetlerine danışayım, yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Selamlar dostlarım, sizlere bir sorum vardı. Yaklaşık 2 senedir vodofone net'i kullanıyorum, şu zamana kadar idare ediyordu ama şu son zamanlarda gerek indirme hızı gerekse upload hızından hiç memnun değilim. Ödediğim ücrete baktığımda Turknet'den 3 katını alabileceğimi gördüm. Şuan ki sorunum vodofone ile olan sözleşme Aralık ayında bitiyor, şu birkaç ay içinde turknet'e geçicek olsam ne kadar cayma bedeli öderim bilmek istiyorum.
Mhz den bilgi al bayiden falan alırsan yanlış bilgi verildiğinde sahip çıkmıyorlar.