Vodem, vınn, jet sınırsız

Bu konuyu okuyanlar

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
arkadaşlar yakında iş için istanbul a taşınacağım.
durumları ayarlayıp uygun bir ev bulana kadar iş yerinin sağladığı yerde kalacağım.bu süre uzayabilir hatta 1 yıla kadar çıkabilir.haliyle internet gerekli ama yalın internet bağlamazlar diye tahmin ediyorum telefon şebekesi yok diye.
3g modem baktım araştırdım ama sınırsız paketlerde kota dolunca 128kbps a düşüyor yani sınırsız felan değil.
verdikleri kotalarda komik.(ben geçen ay 150gb download yaptım)tabi çalışacağım için bukadar kota dolduramam oyun indirmektinten sonra ama en azından 1 megabit e felan düşseydi.128 ile video izlenmez flash içerikli sitelere girilmez vs.

Özet: 128kbps veya 96 kbps e düşmeyen 3g modem tarifesi varmı yada istenilen her yere yalın internet bağlatılabiliyormu

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
3G mobil hatlarda sınırsız yok , illaki hepsinde kota var. Tek çaren yalın internet.Yada sağlam bir kablosuz ağ bulacaksın.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Binada biriyle anlaşabilirsen beraber kullanabilirsiniz belki.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Binada biriyle anlaşabilirsen beraber kullanabilirsiniz belki.

yalın adsl bağlanabilirmi bilmiyorum telefon şebekesi yok malum ana caddeye uzak sanırım oradan hat çekerlermi çekmezlermi bağlanabilirse tek başımada alırım

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
yalın adsl bağlanabilirmi bilmiyorum telefon şebekesi yok malum ana caddeye uzak sanırım oradan hat çekerlermi çekmezlermi bağlanabilirse tek başımada alırım
TTNet'e bi' danış sen o konuyu. Olmadı 3G modem alıp kotayı aşmamaya dikkat edeceksin.