Vodafone'un 100 Bin TL İstediği Tweet!

Bu konuyu okuyanlar

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
bu konuyu haber yapıp birde paylaşım yapan kişiyi haksız olduğu halde savunmanız çok enteresan..
kardeş, akraba v.s. mi shiftdelete den birinin ?

aynı kefeye kendinizi koyun; madem okadar büyük vergi kaçırıyor :) hayatın kurtuldu maliye bu tarz ihbarlar sonucunda vergi kaçırdığı tespit edilen rakamın tahsilatından sonra %10 ununu ihbar edene ödemiyormu ? ne işiniz var tweet ile madem belgeniz var, ihbar edin,

hadi onu geçtim, iki tane haber paylaşan birinden alıp ben onun yalancısıyım demek habercilik değil, malesef dedikoduculuk oluyor ...

yazık size,

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Bir haber yaparken öncelikle haberin doğru olup olmadığını mantık süzgecinden geçirmeli daha sonra da etik olup olmadığına karar verip daha sonra haber kamuoyuna sunulmalıdır.Milyonlarca müşterisi olan bir firmaya kanıtsız bir şekilde böyle saldırılıp dava açınca da bu şekilde ağlamak ve kendine yandaş aramak birtek bizim ülkemize mahsus olsa gerek.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
VUK ile UFRS arasindaki farki bilmiyorsan oyle cikip yorum yapmayacaksin. Daha once de benzer haberleri THY icin yapmislardi, THY zararda batiyor diye. Daha once muhasebe hocamiz soylemisti bu olay amerikada olsaydi adami hapise atarlar bir de meslekten men ettirirlerdi spekulatif haber yaparak insanlari kandirip borsada sirketi zarara sokmakta diye. Benzer bir durum olmus, vodafone da gerekli onlemleri almis. bana kalirsa kizilacak durum yok ortada her sey cok normal suana kadar