Vodafone'nun 27 TL Olan Kampanyasına İnsan Çekse de Kullanasak Diyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Türk Telekom'da çekme sıkıntısı olmasa çok güzel bir operatör. Fiyatları ile kullanıcı dostu. Ancak internet çekmiyor bazı yerlerde.

serdarski

Üyecik
Ben de bu testi yaptım sonuçlar gayet güzel sanmıyorum vodafone'nin bu kadar çekim gücü olduğunu.

Ekli dosyayı görüntüle 75134
Bu hızlara taKıLMaYın,

Internet üzerinden yapılan işler online radyo ve spotify dinlemek, youtube videoları ve Netflix izlemek. Bunları yaparken takılma yaşamadığınız sürece Speedtest'in verdiği değerler saçma..

Veya şöyle diyeyim;

Telefonunuza notebook bilgisayarınıza bağlayıp internete girmiyorsanız hız o kadar önemli değil. Zaten çoğu insan internete girmek için Vınn Wi-Fi kullanıyor.

phasan

Asistan
Bu hızlara taKıLMaYın,

Internet üzerinden yapılan işler online radyo ve spotify dinlemek, youtube videoları ve Netflix izlemek. Bunları yaparken takılma yaşamadığınız sürece Speedtest'in verdiği değerler saçma..

Veya şöyle diyeyim;

Telefonunuza notebook bilgisayarınıza bağlayıp internete girmiyorsanız hız o kadar önemli değil. Zaten çoğu insan internete girmek için Vınn Wi-Fi kullanıyor.
Ben vodafone de kullandık turk telekom da kullandım benim için hız cokta önemi yok önemli olan bir video internetten hd olarak izliyorsan yeterlidir

stat counter