Vodafone'nun 27 TL Olan Kampanyasına İnsan Çekse de Kullanasak Diyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hayatsever

Asistan
Vodafone 7 gb interneti 27 TL'ye veriyormuş iyi güzel hoşta insanın aklına acaba ben bu interneti kullanabilecekmişim diyesi geliyor. Sürekli uygun fiyata hizmet verdiğini söylüyor ama kalite sıfır çekim gücü yok en merkezi yerlerde çekmedikten sonra ne yapayım ben gbları vakti zamanında 6 ay kullandım oda taahhüt var diye mecburen o kadar kaldım. Alt yapısını güçlendirmek yerine fiyat düşürüyor bana kalırsa önce kalite standartlarınızı artırın ondan sonra uygun tarifelere yönelin çünkü insanlar paket alsada bir hayrını göremiyor.

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
8GB 32 liralık tarifesini kullanıyorum. Bazen sıkıntı çıkardığı doğrudur. Bazen evin bazı yerlerinde 4.5G'nin çekmediği bile oluyor garip bir şekilde. Ama genel anlamda kullanılır. Hız testlerini atayım.
75130

Bakın şu taze. 2 diş çekiyor gözüküyor odamda.
75131

Bu da yan oda. 3 diş gözüküyor.
Hız testleri bu şekilde. Bu da baz istasyonlarının anlayamadığım konumları mı diyeyim, güçleri mi diyeyim? Anlamkyorum. Ev de merkezde aslında ama bu şekilde. Tam şehir merkezine gidince çarşıya doğru 15-20 civarı hız veriyor. F/P bu kadar olabilir bence.

yanyazan

Asistan
Ben de bu testi yaptım sonuçlar gayet güzel sanmıyorum vodafone'nin bu kadar çekim gücü olduğunu.

turkcelll.jpeg

stat counter