VodafoneNet akn ?

Bu konuyu okuyanlar

erdemz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, bugun beni VodafoneNet musteri temsilcisi aradı.uzun bir konusmanın ardından konu adil kullanım kotasına geldi.ve dedigine gore bu kampanyada adil kullanım kotasını gecersem 8 mb olan internetim 7 mb te dusecegini soyledi.Bende ondan bu kampanya ait sozlesmeyi gorebilcegim bir site varmı dedim oda bana asagıdakı siteye girmemi soyledi.siteye girdigim gibi esaslar kısmında direk olarak akn ile ilgili olan madde gozume carptı.ve dedimki burada akn'yi gecmem halinde 3 mb'te dusecegi yazıyor.cevap cok enteresan geldi bana : akn yi gecerseniz eger herhangi bir sey indirmeniz durumunda(film veya muzik ..) yani download yaparsanız hızınız dusuyor 3mbte ama sitelerde dolasırken veya youtube de herhangi birsey izlerken yine 7 mb uzerinde hız alıyorsunuz dedi. Boyle bir sey mumkun mu acaba ve bunların internet hizmeti gercekten bu ozelligi barındırıyor mu ?
http://www.vodafone.com.tr/Net/ADSL-Telefon-24-ay-indirimli.php

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
youtube'da bir nevi download yaparak izlettiriyor.size denilen çok saçma.
youtube için 7 mb diğer siteler için 3 mbit mi?
peki hız testini nasıl yapacaksınız youtube üzerinden?hmm video yavaş doluyor.hayır efendim size öyle geliyor.... vs vs
sözleşmede ne yazıyorsa odur.

erdemz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bende aynı sızın gıbı dusunuyorum.bakalım bugun vodofonet'i arıcam bıde onlara anlatıcam konuyu bakalım ne dıcekler.Buyuk ihtimal kayıt altında olucagı icin konusmalarımız ne ise onu soylıceklerıne emınım..

Son mesajlar