Vodafone'den Turkcell'e geçilir mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

beyzabetül

Profesör
merhaba arkadaşlar şuan yaşadığım bazı sorunlardan dolayı vodafone den turkcele geçmeyi düşünüyorum.kendime uygun tarifede buldum.yalnız şuan hattımda 24 tl civarında bakiye var.bunu numara taşıdıktan sonra iban ile hesabıma yüklenebilceği söyleniyor.ama daha önce önce de aveadan vodafone geçmeden hattımda 5 tl civarında para olmasına rağmen geçtikten sonra baktım hattım da tl gözükmüyordu.yani 5 tl nereye gitti bilmiyorum.telekomu aradım şuan telekom müşterisi olmadığımdan için son yaptığınız harcamaların detayını size gönderemeyiz dediler.hakkımı nasıl savunacağımı bilemedim.acaba aynı sorunu vodafone da yaşarmıyım.yani kalan tl yi vermemek için telekom gibi türlü entirikalar çevirirler mi

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
Geçilir. Çekşm kalitesi ve 4.5G hızı en iyi operatör. Ve müşteri memnuniyeti çok iyi. Hiç sorun yaşatmıyor

beyzabetül

Profesör
Geçilir. Çekşm kalitesi ve 4.5G hızı en iyi operatör. Ve müşteri memnuniyeti çok iyi. Hiç sorun yaşatmıyor
diğer sorunu nasıl aşabilirim.benim için önemli olan müşteri memnuniyeti.çekim olarak ben 3 operatörde de pek sıkıntı yaşamıyorum.zaten internetden çok arama konuşma amaçlı kullanıyorum

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
bakiye olayını şu şekil yapıyorlar hesabına geçirmek yerine sana mesaj geliyor şu kadarlık bakiyenizi şubemizden alabilrsiniz diye gidip söylüyorsunuz veriyorlar nakit olarak size.

MarioMan531905

Asistan
Vodafone çok kötü çekim ve hız sunan bir firma yani kullandığımdan biliyorum şuan turkcelldeyim baya hızlı sorunsuz çekmediği yer görmedim birazcık diğerlerine göre ücretli gibi ama olsun

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
diğer sorunu nasıl aşabilirim.benim için önemli olan müşteri memnuniyeti.çekim olarak ben 3 operatörde de pek sıkıntı yaşamıyorum.zaten internetden çok arama konuşma amaçlı kullanıyorum
Adamlar şebeke çöktü (bende çökmedi:D) diye 1gb internet yolladılar:)

izmir_35

Üyecik
Geçen ay 4.5 G'nin şerefine katlanan internet hediyem 10 gb geldi 10 gb kendi paketim zaten ee arada salla kazandan 1 gb da olsa hediyeler geliyor uzun lafın kısası Vodafone'den Turkcell'e geçilir 7 yıldır hiç bir problem yaşamadık Turkcell'e

Bilgili99

Profesör
4G de benim bulunduğum yerde ( ki Ankara'nın merkez ilçelerinden biri) en zayıfı Turkcell. Ama hizmet kalitesi olarak en iyiside yine Turkcell

beyzabetül

Profesör
arkadaşlar benim sorunum hakkında hiçbir tavsiyede de bulunmamışsınız.daha önce numara taşıyıpta kalan bakiyesini alamayan varmı?

Durmuşkandemir

Profesör
Hiç düşün me bile müşteri memnuniyeti çekim gücü bunun için bile geçilir bence ama Fiyat olarak tuzlu tabi her kalitenin bir bedeli olur

Durmuşkandemir

Profesör
Ben Türkcell de internet sorunu yaşıyordum geçenlerde konu açtım yine problem olunca dün akşam saatlerinden de aradım hemen adresime kadar geldiler test falan yapmak için sorunu hemen çözdüker yine problem olursa arayın dediler hatta şebeke sorununu haber verdiğim için teşekkür bile ettiler. Sağolsun ttnet de bir yıl şikayet etmekten artık ben utanmıştım internet hızı yavaş diye sonun da kapattım :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Artık bir farkta kalmadı ki.
GNC ve birçok kulüp programı ile uyguna paket alabiliyoruz:)
Evet bak oda var birde salla kazan olayı var paket deki interneti bitiremiyorum

DarKeN

Profesör
Ne reklamını yapmışsınız be Turkcell'in o kadar kazık fiyatlarla hizmet olarak da iyi oluversin bi zahmet

Buğra Y.

Profesör
Ne reklamını yapmışsınız be Turkcell'in o kadar kazık fiyatlarla hizmet olarak da iyi oluversin bi zahmet
Turkcell'in bu kadar pahalı olmasının sebebi Türk Telekom. Hatta yanlış hatırlamıyorsam bununla ilgili Turkcell BTK'ya şikayet etmişti TT'yi. Reklam olayına gelirsek, çekim, internet, müşteri hizmetleri kalitesi yüksek diye tercih ediyoruz zaten Turkcell'i. Kullanımda sıkıntı yaşamadığımız için de haliyle öneriyoruz, reklam yapmıyoruz anlayacağınız.

Lazzz

Rektör
hattımda 24 tl civarında bakiye var.bunu numara taşıdıktan sonra iban ile hesabıma yüklenebilceği söyleniyor.
Hattını Turkcell'e taşıdıktan sonra, hattında kalan TL için sana Vodafone'den sms gelir. Örneğin derlerki; Hattınızda 24 TL bakiyeniz kaldı, bunu almak için lütfen form doldurun. Gibisinden bir mesaj gelir, hat sahibinin e-devlet sistemine gireceksin, yani hat senin üzerineyse kendi e-devlet sistemine gireceksin, sonra orada şirketler bölümünde borç alacak kısmı var, oradan borç alacak sorgulaya basacaksın vodafone'de kalan bakiyen gözükecek oradaki ekranı takip edeceksin zaten seni yönlendirecektir. Fakat paranın hesaba yatması 1 ayı bulabiliyor. Ben TT'den 2 haftada geri aldım.

Edit: Hattında kalan TL'yi vermeme gibi bir hakları yok. Söke söke alırsın, sorunsuz bir şekilde.

beyzabetül

Profesör
Hattını Turkcell'e taşıdıktan sonra, hattında kalan TL için sana Vodafone'den sms gelir. Örneğin derlerki; Hattınızda 24 TL bakiyeniz kaldı, bunu almak için lütfen form doldurun. Gibisinden bir mesaj gelir, hat sahibinin e-devlet sistemine gireceksin, yani hat senin üzerineyse kendi e-devlet sistemine gireceksin, sonra orada şirketler bölümünde borç alacak kısmı var, oradan borç alacak sorgulaya basacaksın vodafone'de kalan bakiyen gözükecek oradaki ekranı takip edeceksin zaten seni yönlendirecektir. Fakat paranın hesaba yatması 1 ayı bulabiliyor. Ben TT'den 2 haftada geri aldım.

Edit: Hattında kalan TL'yi vermeme gibi bir hakları yok. Söke söke alırsın, sorunsuz bir şekilde.
ben farklı numaramı telekomdan vodafone taşırken 5 tl küsür var olduğuna emindim.taşıdıktan sonra dediğin gibi sorgulama yaptım baktım tl gözükmüyor.nereye harcama yapılmış diye telekomdan son yapılan harcama detayının dökümünü istedim farklı operatörde olduğumdan dolayı göndermediler.bunlar hırsız mı ne anlamadım.nereye şikayet edeceğimi de bilemedim.gerçi meğlağ fazla da değil.şikayetvar sitesine yazdım önceden geri dönüş yaparlardı şimdi umursamıyorlar.bevap bile yazmadılar ne kadar şansız biriyim ya.
neyse hattımı dün turkcele taşıdım.şuan içinde 24 tl falan var.geçiş işlemi yapıldıktan sonra bakacağım kullanmadığım tl gözükecek mi?vodafone müşteri hizmetlerini taşıma yapmadan önce tl iade talebinde bulundum olmaz dediler.ancak taşıma yaptıktan sonra iadesinı yapacaklarını söylediler.arada ne fark var dedim birşey söylemediler

Lazzz

Rektör
ben farklı numaramı telekomdan vodafone taşırken 5 tl küsür var olduğuna emindim.taşıdıktan sonra dediğin gibi sorgulama yaptım baktım tl gözükmüyor.nereye harcama yapılmış diye telekomdan son yapılan harcama detayının dökümünü istedim farklı operatörde olduğumdan dolayı göndermediler.bunlar hırsız mı ne anlamadım.nereye şikayet edeceğimi de bilemedim.gerçi meğlağ fazla da değil.şikayetvar sitesine yazdım önceden geri dönüş yaparlardı şimdi umursamıyorlar.bevap bile yazmadılar ne kadar şansız biriyim ya.
neyse hattımı dün turkcele taşıdım.şuan içinde 24 tl falan var.geçiş işlemi yapıldıktan sonra bakacağım kullanmadığım tl gözükecek mi?vodafone müşteri hizmetlerini taşıma yapmadan önce tl iade talebinde bulundum olmaz dediler.ancak taşıma yaptıktan sonra iadesinı yapacaklarını söylediler.arada ne fark var dedim birşey söylemediler
Vodafone de kalan tutar e devlet kısmında operatörden alacak kısmında gözükecek, sana aksini iletirlerse ilk öncelik btk ya şikayet edebilirsin. Ama sorun çıkaracaklarını sanmıyorum.

stat counter