Vodafone'dan faturaya ek telefon önerisi olan var mıdır?

Faturaya ek olarak sizce hangisi

• LG G4

Kullanılan: 1 4.2%
  • Samsung Galaxy S6 Edge

Kullanılan: 6 25.0%
  • Huawei P9

Kullanılan: 6 25.0%
  • Samsung Galaxy A7 (2016)

• Samsung Galaxy J7

• Vodafone Smart Pro 7

Kullanılan: 0 0.0%
  • LG G5

Kullanılan: 9 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Euphoria TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar vodafone'dan faturaya ek olarak telefon almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım çnk çok farklı fikirler verildi. Kesin çare olarak buradan fikir almaya karar verdim.Kısaca neler yaptığımı yazayım;
Oyun oynamayı seviyorum (clash of clans, nba2016)
Sosyal medya kullanımım çok yok (gün içerisinde max.1 saat) mobil verim oyun hariç kapalı olur.
♦ Ekran ve kamera yönünden iyi olmasını isterim. Arada çeksemde video/fotoğraf kaliteli olsun istiyorum.
♦ Marka takıntım yoktur. Alacağım telefonun mümkünse 3-4 yıl idare etmesini istiyorum
♦ Aylık tarifeyle birlikte toplam 150 tl fatura ödeme imkanım var.
Kafamdaki seçenekleri yazdım. Belirtmem gereken başka birşey yok sanırım. Anketi görüşlerinize sundum. İnşaallah yardımcı olursunuz. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kendini birazcık zorlayabilirsen note 7 bunlardan daha iyi seçenek olur çünkü en güçlü 3 seçenek den ikisi olan s6 edge ıle lg g4 batarya sıkıntısı yaşayan cihazlar p9da değerlendirilebilir seçenek ama note 5 alabiliyorsan o daha iyi

Euphoria TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendini birazcık zorlayabilirsen note 7 bunlardan daha iyi seçenek olur çünkü en güçlü 3 seçenek den ikisi olan s6 edge ıle lg g4 batarya sıkıntısı yaşayan cihazlar p9da değerlendirilebilir seçenek ama note 5 alabiliyorsan o daha iyi
siteden ve bayiden aradım ama ya ben göremedim note 5 i ya 7 çıkınca kaldırdılar. Note 7 zorlayabilir ondan pek düşünmüyorum.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
HUAWEİ P9 ama SAR değerine dikkat.:):confused:

ikia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben de daha salı günü S7 Edge aldım, en düşük tarife ile, 175 TL.Note 5 ile arasında kararsız kalmıştım.Note 5 te en düşük tarife ile 145 TL.

Euphoria TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de daha salı günü S7 Edge aldım, en düşük tarife ile, 175 TL.Note 5 ile arasında kararsız kalmıştım.Note 5 te en düşük tarife ile 145 TL.
ben bulamadım note 5'i bir türlü özellikle de ilk aradıklarımdan biriydi o

ikia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben Vodafone cep merkezinde bizzat inceledim, tarife ücreti 145 TL.
Online yok, evet.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Cihaz önerisi istersen ben tasarım şıklığı ve fotoğraf performansını göz önüne alarak P9 diyorum fakat şöyle bir durum var faturaya ek almak bana mantıklı gelmiyor.Bunun yerine bankalardan tüketici kredisi çekmen daha mantıklı. Minimum 24 ay boyunca kendini operatöre mahkum etmenin bir anlamı yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 5 gibi bir cihazın satmamalari imkansız bayiye gidip sorabilirsin

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Hakikaten ya taksit sistemi geri geliyor bekle al.:)

Euphoria TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz önerisi istersen ben tasarım şıklığı ve fotoğraf performansını göz önüne alarak P9 diyorum fakat şöyle bir durum var faturaya ek almak bana mantıklı gelmiyor.Bunun yerine bankalardan tüketici kredisi çekmen daha mantıklı. Minimum 24 ay boyunca kendini operatöre mahkum etmenin bir anlamı yok
söylediğin doğru ama yaklaşık 7 yıldır aynı operatörü kullandığım için bağlı kalmak sorun olmaz. P9 için kirin işlemciden dolayı şarj performansı acaba dedirtiyor bana. p8 lite kullanmıştım illallah ettirmişti 2 haftada

Euphoria TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 5 gibi bir cihazın satmamalari imkansız bayiye gidip sorabilirsin
en doğrusu o olcak. gerçe onların dediklerine de güvenmiyorum.(örn.: bir bayi sözleşmeden çıkarsanız vodafone'da puanınız sıfırlanır demişti diğeri sıfırlanmaz demişti.)

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Note 7 alsında 3600 tl yi 36 ay ödesin.3 yıldan sonra hayır gelmez o telefondan.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar vodafone'dan faturaya ek olarak telefon almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım çnk çok farklı fikirler verildi. Kesin çare olarak buradan fikir almaya karar verdim.Kısaca neler yaptığımı yazayım;
Oyun oynamayı seviyorum (clash of clans, nba2016)
Sosyal medya kullanımım çok yok (gün içerisinde max.1 saat) mobil verim oyun hariç kapalı olur.
♦ Ekran ve kamera yönünden iyi olmasını isterim. Arada çeksemde video/fotoğraf kaliteli olsun istiyorum.
♦ Marka takıntım yoktur. Alacağım telefonun mümkünse 3-4 yıl idare etmesini istiyorum
♦ Aylık tarifeyle birlikte toplam 150 tl fatura ödeme imkanım var.
Kafamdaki seçenekleri yazdım. Belirtmem gereken başka birşey yok sanırım. Anketi görüşlerinize sundum. İnşaallah yardımcı olursunuz. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.
Aralarında en iyisi tartışmasız lg g5 tir.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
söylediğin doğru ama yaklaşık 7 yıldır aynı operatörü kullandığım için bağlı kalmak sorun olmaz. P9 için kirin işlemciden dolayı şarj performansı acaba dedirtiyor bana. p8 lite kullanmıştım illallah ettirmişti 2 haftada
Lite cihazlarla amiral gemisi arasında çok fark var. Operatöre bağlı kalmak sorun olmaz tamam peki ama ödeyeceğin fark çok oluyor..

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
İphone 6 dan hayır geliyor mu şuan 2 sene oldu çatır çutur note 4 kullanlar var fiyatı TR garantili 1750 tl hbde bile
Kardeşim gene konuyu nasıl iphone a bağladın hayret ediyorum.3600 tl lik bir telefondan bahsediyoruz iphone olsada önermem rahat ol.Taksit öde öde biter mi.

Euphoria TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lite cihazlarla amiral gemisi arasında çok fark var. Operatöre bağlı kalmak sorun olmaz tamam peki ama ödeyeceğin fark çok oluyor..
amiral gemileride bazen sorunlu olabiliyor.net bilgim yok ama huawei'nin tüm cihazlarında işlemciden kaynaklı sıkıntı olduğu söyleniyor. yani şarjı çok yiyor diye ama güncellemeyle çözülüyormuş. P9da öyle bir durum var mı tam bilmiyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
amiral gemileride bazen sorunlu olabiliyor.net bilgim yok ama huawei'nin tüm cihazlarında işlemciden kaynaklı sıkıntı olduğu söyleniyor. yani şarjı çok yiyor diye ama güncellemeyle çözülüyormuş. P9da öyle bir durum var mı tam bilmiyorum
P9 düz p9 iyi bir şarj süresi veriyor

ikia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
110Tl note 5, 35 Tl tarife; ikisi bir 145 tl.

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Aklın varsa faturaya ek telefon alma. 2bin TL'lik telefon 3bin TL ye denk geliyor. Bankadan nakit kredi çek 1000-1000 olarak alacağın telefona göre, daha az faiz vuruyor.