Vodafone yeni gelenlere

Bu konuyu okuyanlar

lsengul

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Merhaba arkadaşlar Vodafone yeni gelen faturasız hatlara 1GB ek interneti 12 ay süresince veriyormuş M tarifesinde 3+1 GB internet 750 dk 1000 sms 23 tl diye yazıyor.

Peki bu artı 1 GB hediyeyi taahhüt ile mi? veriyor misal ben bu 12 aylık ek internet paketinden 6 ay yararlandım başka operatöre geçtim o zaman benden bunun ücretini tahsil ederlermi? teşekkürler

Ekran Alıntısı.JPG

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Faturasızda taahüt olmaz diye biliyorum

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Faturasizlarda da taaddüt var vodafone da ben kullandim ve sonunda lanet ettim bu kadar berbat bi hat olamaz kesinlikle tavsiye etmiyorum 0.35 mb hiz aldim ve istanbulda oturuyorum sakın bulasma turk telekom kullan daha iyi ama sakin vodafone bulasma

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Faturasizlarda da taaddüt var vodafone da ben kullandim ve sonunda lanet ettim bu kadar berbat bi hat olamaz kesinlikle tavsiye etmiyorum 0.35 mb hiz aldim ve istanbulda oturuyorum sakın bulasma turk telekom kullan daha iyi ama sakin vodafone bulasma

Faturasızda nasıl taahhüt var anlamadım cayma bedelini nasıl hesaplıyorlar senden nasıl tahsil ediyorlar bilgi verebilir misin? Merak ettim

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ben yeni gectigim zaman bana faturasizda da ayni indirimden faydalandigimi ve taaddutlu oldugunu soylediler bende faturalida kaldim ben kullandigim normal fiyat 80 liraydi simdi 90 lira olmus cayma bedeli olarak 90 liradan hesapladilar yani tarife suan 90 sen indirilimli kullandin diyelim tarifeye belli sureden sonra 100 lira mi oldu sen baska hatta gectigin zaman 100 liradan hesapliyolar 90 liradan degil benden de her ay icin 10 lira degil 20 lira aldilar neden tarife 90 lira olmus

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Merhaba arkadaşlar Vodafone yeni gelen faturasız hatlara 1GB ek interneti 12 ay süresince veriyormuş M tarifesinde 3+1 GB internet 750 dk 1000 sms 23 tl diye yazıyor.

Peki bu artı 1 GB hediyeyi taahhüt ile mi? veriyor misal ben bu 12 aylık ek internet paketinden 6 ay yararlandım başka operatöre geçtim o zaman benden bunun ücretini tahsil ederlermi? teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 48587

Baktım taahhüt falan yok faturasız hatta zaten taahhüt olmaz ek 1gb detayını da zaten yazmışlar sayfayı detaylı incelerseniz sizde görebilirsiniz

*Tarife içeriğindeki 1 GB hediye internet, son 30 gün içinde numara taşıma ve yeni hat aktivasyon yoluyla gelen faturasız abonelere 12 ay boyunca tarifesini döndürdüğü her ay için ücretsiz tanımlanır. 1GB Hediye İnternet için 1GB HEDIYE yazıp 7000’e göndererek kayıt olunması gerekmektedir

lsengul

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Baktım taahhüt falan yok faturasız hatta zaten taahhüt olmaz ek 1gb detayını da zaten yazmışlar sayfayı detaylı incelerseniz sizde görebilirsiniz

*Tarife içeriğindeki 1 GB hediye internet, son 30 gün içinde numara taşıma ve yeni hat aktivasyon yoluyla gelen faturasız abonelere 12 ay boyunca tarifesini döndürdüğü her ay için ücretsiz tanımlanır. 1GB Hediye İnternet için 1GB HEDIYE yazıp 7000’e göndererek kayıt olunması gerekmektedir

Desteğiniz için teşekkür ederim

lsengul

Asistan
Reaksiyon puanı
12
ilk mesajımda belirttiğim tarife bir de hafta sonu 90 dakika internet veriyormuş en azından maç izlerim diye düşünüyorum. peki sizce diyelim ki vodafone geçtim çekimden memnun kalmadım sonrasında başka bir operatöre geçmem için ne kadar beklemeliyim teşekkürederim

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
ilk mesajımda belirttiğim tarife bir de hafta sonu 90 dakika internet veriyormuş en azından maç izlerim diye düşünüyorum. peki sizce diyelim ki vodafone geçtim çekimden memnun kalmadım sonrasında başka bir operatöre geçmem için ne kadar beklemeliyim teşekkürederim
3 ay bekledikten sonra geçebilirsiniz

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
peki bu tüm gsm operatörleri için geçerli bir kuralmıdır? operatör bazlı değişiyor mu? teşekkürederim
ilk taşıma işlemi için 3 ay beklemeniz gerekmektedir. eğer daha öncesinde bu işlemi yaptıysanız, haftada bi hat taşıma yapabilirsiniz. Ben 3 operatörü 1 ay içinde kullandım :) NOT: EVET AYNI NUMARA İLE :)

Ekleme yapayım: Haftada bir dedim çünkü, hat taşıma işlemleri genelde 1 hafta içinde gerçekleşiyor :)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
ilk taşıma işlemi için 3 ay beklemeniz gerekmektedir. eğer daha öncesinde bu işlemi yaptıysanız, haftada bi hat taşıma yapabilirsiniz. Ben 3 operatörü 1 ay içinde kullandım :) NOT: EVET AYNI NUMARA İLE :)

Ekleme yapayım: Haftada bir dedim çünkü, hat taşıma işlemleri genelde 1 hafta içinde gerçekleşiyor :)
Wow bilmiyordum :eek:

lsengul

Asistan
Reaksiyon puanı
12

yorumunuz için çok teşekkürederim sorun yaşarsam beklememe gerek yokmuş

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Aynen bekleme işlemi yeni aktivasyonda geçerlidir daha önce numara taşıma işlemleri yapan numaralar için bu zorunluluk yok. Ek bilgi bazı firmalar TT gibi 90 gün içerisinde gidip gelirsen kampanya kayıt ücreti adı altında ücret almakta. En son 30TLydi