Vodafone TL

Bu konuyu okuyanlar

Mbrkdrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben 10 tl yüklemiştim telsiz kullanım ücreti 2.84 tl kesti 8.52 tl'm kaldı elimde daha sonra vodafone i aradım hattima 1 tl tanimladilar ve 9.52 tl m oldu ben universite ogrencisiyim ve kyk da kalıyorum yurdumuzda tv yok ben de vodafone tv ye abone olmak istedim sadece 40 kuruşum eksik eğer bulamazsam 30 tl yüklemem gerekiyo ve maddi durumlardan oturu de bunu yukleyemem.TL transfer gönderebilecek varsa iban atıp 40 kuruşunu iade edebilirim.Simdiden Teşekkürler.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bunu müşteri hizmetleri ile konuşup halletmeyi denedi mi?
Çoğu kişi faturalı kullanıyor ve minimum transfer 5TL.

Leadtek

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Merhaba arkadaşlar ben 10 tl yüklemiştim telsiz kullanım ücreti 2.84 tl kesti 8.52 tl'm kaldı elimde daha sonra vodafone i aradım hattima 1 tl tanimladilar ve 9.52 tl m oldu ben universite ogrencisiyim ve kyk da kalıyorum yurdumuzda tv yok ben de vodafone tv ye abone olmak istedim sadece 40 kuruşum eksik eğer bulamazsam 30 tl yüklemem gerekiyo ve maddi durumlardan oturu de bunu yukleyemem.TL transfer gönderebilecek varsa iban atıp 40 kuruşunu iade edebilirim.Simdiden Teşekkürler.
Ne kadar istediğini ve tel numaranı özelden yaz bana

Mbrkdrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bunu müşteri hizmetleri ile konuşup halletmeyi denedi mi?
Çoğu kişi faturalı kullanıyor ve minimum transfer 5TL.
Müşteri hizmetleri 1 tl gönderdi 30 gün içerisinde 1 defa gonderiliyormus sadece 2 tl atılmış olsaydı hallolurdu dediler.Onlarin dayapacak bir şeyi yokmuş.

Son mesajlar