Vodafone Tek Kelime REZALETSİN!

Bu konuyu okuyanlar

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Az önce durduk yerde telefonda ses açma görüntüsü geldi, noluyo diye ekran kilidini açarken meğersem benden habersiz benden izinsiz bu çok akıllı vodafone reklam tarzı bişey yollamış. Hani mesaj olarak değilde tl düşünce tl yi gösteren bi ekran geliyor ya ekrana o tarz bişey sadece tamam seçeneği var. Ben daha o yazıyı bile okuyamadan elim yanlışlıkla tamam değdi ve mutlu SON birden bire bir sürü mesaj geldi tarife değişikliği paketiniz alınmıştır Aile Xlarge tarifesine geçiş yaptınız 29 TL falan filan VODAFONE ben geçiş yapmak istemiyorum belki bu kadar basitmi ben kendi tarifemi seviyordum. Aradım müşteri hizmetlerini tekrar benim 20 tl lik olan paketime geçirmedi. Bende Turkcelle geçme kararı aldım. Vodafone Çok kalitesiz bir hat.

Telefonumdaki bütün dakika internet sms bitirip gidip turkcellle geçiş yapacam.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Vodafone avrupanın en büyük operatörü:))

Reaksiyon puanı
16,118
Türkiye'nin en büyüğü Türkcell acımasız gerçekler...

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
En doğrusu olur. Turkcell bu konularda hiçbir sorun yaratmıyor.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Az önce durduk yerde telefonda ses açma görüntüsü geldi, noluyo diye ekran kilidini açarken meğersem benden habersiz benden izinsiz bu çok akıllı vodafone reklam tarzı bişey yollamış. Hani mesaj olarak değilde tl düşünce tl yi gösteren bi ekran geliyor ya ekrana o tarz bişey sadece tamam seçeneği var. Ben daha o yazıyı bile okuyamadan elim yanlışlıkla tamam değdi ve mutlu SON birden bire bir sürü mesaj geldi tarife değişikliği paketiniz alınmıştır Aile Xlarge tarifesine geçiş yaptınız 29 TL falan filan VODAFONE ben geçiş yapmak istemiyorum belki bu kadar basitmi ben kendi tarifemi seviyordum. Aradım müşteri hizmetlerini tekrar benim 20 tl lik olan paketime geçirmedi. Bende Turkcelle geçme kararı aldım. Vodafone Çok kalitesiz bir hat.

Telefonumdaki bütün dakika internet sms bitirip gidip turkcellle geçiş yapacam.
Sorunu birde online işlemler kısmından bildirim aksi halde tüm ss'ler ile birlikte konuyu BTK ve Tüketici Hakem Heyetine taşıayacağını bildir. Türk Telekomda yaşadım aynısını para iadesi aldım. Olması gereken de bu zaten, yine olumsuz cevap verirlerse BTK ve Tüketici hakem heyetine gitmeni öneririm. Burada amaç 5-10TL değil hakkını araman.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
En berbatıda türk telekom buda bir gerçek

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bugün TT'den kurtulmak için hat taşıma talebinde bulundum. Allah insanı Türk telekom eline düşürmesin...

Reaksiyon puanı
16,118
bende ki içgüdüler olsa vodofone ve Turk Telekom'a bulaşmazdınız...

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Türkiye'nin en kaliteli operatörü tartışmasız Bimcell'dir.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Benim bu konuma verdiğiniz cevaplardan dolayı hepinize teşekkür ederim ilginizden dolayı bütün yorumları beğeniyorum.

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
Pahalı mahalı Turkcell en iyisi hizmet falan on numara Steam'de falanda iş görüyor..

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Müşteri hizmetleri kalitesi bile Turkcell e geçmek için yeterli bir sebep.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
arabada lpg telefonda telekom derim. benim için performans demek az masraflı olaması demektir :D

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
vodafone geçince pazarlama içerikli mesajlar artıyor.diğer operatörlerde yok denilecek az.bunun sebebi nedir?

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
çekip çekmemesi yerine göre değişiyor arkadaşlar. bende telekom var babamda turkcell, benim evimde telekom 50 mb çekiyor turkcell 10 mb civarı. babamlarda da turkcel 60 mb çekiyor telekom 5 mb :D

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Turkcell fanboyuyum ben sanırım :D yada bağımlılık yaptı, bilmiyorum. 10 senedir Turkcell kullanıyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Türk Telekom'da Fırsat 8GB paketi kullansalar böyle söylemezlerdi hocam. :D
O paketı 29 TL ye kullanırım ama benim pakete dünya para ödüyorum paranın karşılığını alamıyorum, Türk Telekom kullaniyorsan müşteri temsilcisi filan yok sayacaksın:D
--- Gönderi Güncellendi ---
vodafone geçince pazarlama içerikli mesajlar artıyor.diğer operatörlerde yok denilecek az.bunun sebebi nedir?
Reklem sms'lerini kapattir. Çakallar haber vermeden açık bırakıyorlar ve rahat rahat sms gönderiyorlar, reklam sms'lerini kapatırsan kolay kolay reklam yapamazlar.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Türk Telekom diyorum izmirdeyim canavar gibi çekiyor

resmihesap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O bahsedilen reklamlar Turkcell de çok sık geliyor bilginiz olsun, fal paketi, haber paketi felan itelemeye çalışıyorlar sürekli.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
O paketı 29 TL ye kullanırım ama benim pakete dünya para ödüyorum paranın karşılığını alamıyorum, Türk Telekom kullaniyorsan müşteri temsilcisi filan yok sayacaksın:D
--- Gönderi Güncellendi ---

Reklem sms'lerini kapattir. Çakallar haber vermeden açık bırakıyorlar ve rahat rahat sms gönderiyorlar, reklam sms'lerini kapatırsan kolay kolay reklam yapamazlar.
Ya da benim gibi, müşteri temsilcilerinin burnundan fitil fitil getireceksin. :D
Çekmiyor çekmiyorrr :D siz gelin Turkcellin tadını alın bi bidaha geri dönemezsiniz :D
Bizim evde de Turkcell çekmiyor, onu ne yapacağız? :D

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Siz hiç arayıp bir probleminiz var mı diye soran müşteri temsilcisi gördünüz mü :D

Samizel Destan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben mesleğim gereği dağa bayıra çok fazla giderim. Çok fazla maden ocaklarını geziyorum. Şehir dışında kırsal alanlarıda düşünecek olursak çekim gücü en düşük veya hiç olmayanı şüphesiz AVEA, ondan sonra Vodafone geliyor. Ancak en iyi çekenide şüphesiz Turkcell. Az önce Turkcell ile hız testi yaptım 4.5G ile ve 134,40 Mbps indirme hızı 42,51 Mbps yükleme hızı çıktı.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Turkcell kaliteli ama pahali. Ev internetinde vodafonedan cok memnunuz.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
2 sene kadar önce buna benzer bir durumu da ben yaşadım, çekmezse paranız iade edilecek diye boy boy reklamların çıktığı dönem ben, eşim ve annemin hatlarını vodafobne'a taşıdım sonra çekmedi bir türlü kesintisiz görüşme imkanımız olmadı tabi mail attım konum ve adres bilgisi istendi gönderdim araştırmalar sonucu sorunun kendilerinden kaynaklandığını yani şebekeden kaynaklı çekim problemi olduğunu kabul ettiler ancak şebekeyi önümüzdeki günlerde daha iyi hale getirmek gibi bir çalışmalarının olmadığını ilettiler bende doğal olarak Turkcell'e tekrar geri geçtim, sonra para iadesi istediğimde ne oldu tamin edin! Evet 3'ün birini aldım yok efendim 1 ay dolmamış mış yok bilmem neymiş vs. bende lanet olsun dedim ve bıraktım bu gereksiz firmayı. Çekmeyen hat alacak olduğumda Türk Telekom'a geçerim sizle ne uğraşacağım ki.

Reaksiyon puanı
16,118
bizim ev Türk Telekom'a yakın PTT'nin çatısında bazlar dolu arkamızdak bina çatısında da dolu ona rağmen Türk Telekom kullanmıyorum nede vodofone kullanıyorum...
Turkcell forever.

sting1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ben mesleğim gereği dağa bayıra çok fazla giderim. Çok fazla maden ocaklarını geziyorum. Şehir dışında kırsal alanlarıda düşünecek olursak çekim gücü en düşük veya hiç olmayanı şüphesiz AVEA, ondan sonra Vodafone geliyor. Ancak en iyi çekenide şüphesiz Turkcell. Az önce Turkcell ile hız testi yaptım 4.5G ile ve 134,40 Mbps indirme hızı 42,51 Mbps yükleme hızı çıktı.

İletişim mühendisi bir arkadaşım bu konuyu bana şöyle açıklamıştı:
Frekans ihalesinde en kaliteli frekansı Turkcell almış, en kötüsü o zaman adı Avea idi, Avea'ya kalmış. Vodafone yani telsim de ikisinden birden almış, yani kaliteli frekans da var kalitesiz olan da. Karma olmuş onunki. O yüzden Turkcell'den sonra Vodafone geliyor.
Dipnot: kaliteli kalitesizden kasıt iyi çekim gücü, düşük çekim gücü babında yazdım. Çok teknik tabirler olmadı affola...