Vodafone Smart 6 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Henüz yeni tanıtılan ve 699 TL lik fiyatıyla ön siparişe açılan Vodafone Smart 6 kullanıcıları telefon hakkında soru, sorun, görüş ve önerilerini buradan dile getiriyor.

bcb2d859b2890cae172725cac0916d06.jpg

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Güzel telefon, fiyat olarak da iyi ama yetmez indirelim onu az daha :)

Reaksiyon puanı
2
Lg g3 e kanım ısınmışken bu cihazı gördüm, fikrim değişti :)
Kesin alıcağım. Bir de sar değerini bulamadım, bilen yazarsa sevinirim. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sar değeri kaç bi de t60 la niye kıyaslıyolar anlamıyorum ki, t60 tofaş, smart 6 for focus :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar vodafone bayisinde 2 sene taksitli alınca 1100 liraya denk geliyomuş, peşin de alabilirim ama 1100 liraya zenfone 2 de var kafam karıştı, sizce alıyım mı yoksa zenfone 2 mi alıyım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sar değeri kaç bi de t60 la niye kıyaslıyolar anlamıyorum ki, t60 tofaş, smart 6 for focus
Bunu yazan kişi hangi zihniyet ve düşünceyle yazmış öğrenmek istiyorum.

Öncelikle Turkcell T60 ve Vodafone Smart 6 arasındaki tek fark ekran boyutu ve ekran özelliği Turkcell T60 5 inç Vodafone Smart 6 5,5 inç ve ekran olarak Vodafone smart 6 full hd kaldıki 5,5 inç bir cihazında full hd olması gerektiği kadar normal bir durum yok. Turkcell t60 ın ise 5 inç olması yüzünden full hd olmasına gerek yok. Bunun dışında iki telefonunda tüm donanımsal özellikleri aynıdır.Zaten üretici firma her ikindede ÇİN'deki ZTE firmasıdır. Aslında büyük ve tablet niyetine kullanacaksan telefonu Vodafone Smart 6 almalısın. Ama yok ben iphone 6 ya benzeyen ve elime tam oturan daha kullanışlı tek elle kullanabildiğim bir telefon almak istiyorum dersen Turkcell T60 almalısın.Şuda bir gerçekki Vodafone ekranı sadece farklı yapmış,ama maalesef CPU,chipset ve diğer tüm donanımsal özellikleri farklı yapamamış. Oysaki daha geniş ekranda daha gelişmiş özellikleri beklerdim.Ama Vodafone'un Turkcell'in izinden gitmekten başka birşey yapmadıklarından bu telefonu çıkarmasına şaşırmadım.Neyse burda kalkıpta Turkcell ile Vodafone'u karşılaştırmak değil niyetim.Ama yeteri kadar konu hakkında bilgi edinmeden yazmak sadece forum okuyucalarını bilgi kirliliğine uğratır. Geçip yok Turkcell T60 Tofaş, Vodafone Smart 6 focus demek bilgisizliğin neticesidir. Sonuç olarak büyük ekranlı phaplet olarak telefon sektöründe geçen tabletimsi bir telefon almak mı, yoksa ele oturan tek elle kullanılabilen daha kullanışlı smartphone almak mı? Tamamen tercih meselesi!...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dolby audio nasil kullanılır cevap larmisin telefonun vodafone smart 6

MertBunyamin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone smart 6 cihazımda eğilme problemi var servise götürsem değişim yaparlarmı servis brightstar

umitkaragoz1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
vodofone smart 6 bendede var. yalnız şu bildirimleri nasıl kapatabilirim tapatalk uygulamasında.
habire bildirim geliyor bıktım artık.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
900 tl ye önerebilecegim güzel bir cihaz olmuş hatta 2. el temizleri sahibinden'de 600 tl ye kadar düşmüş durumda.....

umitkaragoz1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
daha çıkalı ne kadar zaman olduda millet satmaya bile başlamış. herhalde telefon büyük geldi onun sorununu yaşıyorlar. çünkü banada büyük geliyor telefon cebe zor sığıyor.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Üç aylık cihaz 600 e düşer mi acaba :) 900 vermeye gerek yok

umitkaragoz1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon gerçekten fiyatına gore cok cok iyi. Yuksek fiyatlı telefonlarla kıyaslama ya çalışıyor kimisi ama 1500 tl ye aldigin verimi bu telefonla alabiliyorsun.

O

Ozsn Bayraktar

SDN Okuru
Telefonu 3 aydır kullanıyorum oyun oynarken aşırı ısınması tek eksi yanı ama diğer yönleriyle 1500 liralık telefonda alabileceğiniz verimi bu telefonda rahatlıkla alırsınız tavsiye ederim fiyatı zaten düşük daha düşmesi mümkün değil

M

Madanach

SDN Okuru
Arkadaşlar bazı forumlarda smart 6 dan şikayetler var ancak onlarda ilk çıktığı zamanlarda. Şimdilerde yeni gelen güncellemelerle beraber telefon nasıl biraz bilgi verebilir misiniz birde screenshot alabiliyor muyuz telefonda ?

M

Madanach

SDN Okuru
Arkadaşlar bazı forumlarda smart ultra 6 dan şikayetler var ancak onlarda ilk çıktığı zamanlarda. Şimdilerde yeni gelen güncellemelerle beraber telefon nasıl biraz bilgi verebilir misiniz birde screenshot alabiliyor muyuz telefonda ?

Alperen7138

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar smart 6 kullanıyorum telefonun kamerası güzel ekranı güzel almak isteyen varsa soru sorabilir ama gidin TT175 casper m1 yada preo p2 var gidin onları alin

MCanOtsay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bazı forumlarda smart ultra 6 dan şikayetler var ancak onlarda ilk çıktığı zamanlarda. Şimdilerde yeni gelen güncellemelerle beraber telefon nasıl biraz bilgi verebilir misiniz birde screenshot alabiliyor muyuz telefonda ?
Tabii ki alabiliyoruz, tek şikayetim şarj konusunda o da sanırım FullHD olmasından kaynaklanıyor ekranın renk kalitesi gerçekten çok iyi. Dediğim gibi tek sorun şarj konusu ama hızlı şarj özelliği gerçekten çok iş görüyor. Kamerası aman aman güzel değil ama odaklama konusunda çok hoşuma gidiyor.

Utku Ablak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cidden Alınmaz. Hiç Memnun Değildim. Allah'a Şükür LG G2 İle Takas Yaptım.

selim işcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan kullanıcı olarak önermiyorum telefonu alalı 1 sene olmadı kasmalar başladı bazı programlar çalışmayı durduruyor kardeşimede aynısından aldık aynı zamanda ve telefonun al bölümündeki dokunmatik yerleri kendi kendine basmaya başladı bazen sim siyah ekranda kaldı ve düzelmedi şimdi garantiye gidecek gitmeden önce fabrika ayarlarına döndürdük fakat işe yaramadı kimseyede önermeyin alınmaz pişman oldum.
Ek olarak selfie çubuğuylada bir uyumluluğu yok sadece kendi telefon kulaklığının düğmesiyle çekebiliyorsunuz

Driver4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben 2015 ekimden beri vodafone smart 6 ultrayi kullanıyorum telefonu iki kez servise gönderdim ilkinde ekranın kenarlarinda beyaz noktalar çıkmıştı garantiden değişti bu ikinci de telefonu aldığım ve kutusunu açtığımdan beri olan sorunlar için tekrar gönderdim ve telefonun içinde bulunan parçaları değiştirdiler sadece sıfır diye kendi kasasını yolladılar bana içinde ki parçaların değiştiğini söyleyerek ama bu sorunların hiçbiri düzelmedi parcalarin degismesine rağmen ne yapmalıyım sizce ??

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Güç tuşu ile ses kısma tuşuna ayni anda bas.