Vodafone Net Tavsiye Eder misiniz? - 49Lira Yalın İnternet

Siz Olsanız Hangisini Alırsınız?

• Kullanılan toplam oy
    46

Bu konuyu okuyanlar

İmPaLaTi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. ben 7 yıllık TTnet kullanıcısıyım, 1Mb sınırsız interneti kullanıyorum. Zamanında 35 lira iken şimdi 63 lira ödüyorum ve artık usandım. Çoğu kişi 50 lira verip 16mb hızında internetten faydalanıyor ve bende artık buna bir son vermek istedim.

Piyasayı araştırdım; (Telefonsuz) Vodafone Net 16mb 49.90 Lira 24 ay taahhüt'lü kampanyası var sizce almalı mıyım? Eski ismi (Biri)

-Sizce ping sorunu yaşar mıyım? Şuan 15 20'lerde seyrediyor, Vodafonda türk telekom'un alt yapısını kullanıyormuş, değişen bir şey olur mu?
-Yoksa farklı bir internet sağlayıcısına mı geçme mi önerirsiniz?

*Diğer alternatifler:
Süperonline: 8Mb - 24ay - 49 Lira
TTnet: 16mb - 24ay - 51 Lira

Lütfen cevaplarınızı esirgemeyin :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
54tlye yalın adsl 16mbit limitsiz var superonlineda, tüm internet sağlayıcıları türk telekom alt yapısını kullanır.

vodafone-biri-koç.net aynı firmadır, superonline türkiyede internet hizmeti veren ilk firmadır.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Sakın öyle bir hata yapma 14 gündür hattımın bağlanmasını bekliyorum, her gün 2-3 kere aradığım müşteri hizmetlerini artık günlük küfür etme ihtiyacımı gidermek için ariyorum. 1 ay bekleyenler var benim haricimde. Sadece işlemlerin hızlanması için kayıt açıyorlar ama bi işe yaramıyor. Lanet olsun o şirketin her zerresine!

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Ben 3-4 sene kullandım hızından gayet memnundum üstteki arkadaşın dediği sorun sadece aboneliği açarken ve kapatırken yaşarsın bunlar dışında tabi bölgede önemli bulunduğum bölgede herkes çok memnun kotayı aştığım zaman hızım son 2-3 gün düşerdi 2 hafta kadar ping sorunum var abonelik sürem zarfında ama bazen çok sıkıntıda olabiliyordu ayda 1 aradığımı biliyorum.

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
ben yalın internet kullanıyorum ve memmnunum. 2 günde bağlandı. ayrıda telekom alt yapısı olduğu için istersen 100 mbit de alsan bulunduğun yerin yoğunluğu alt yapı sağlamlığı vs. birçok etken var. ben 16 mbit kullanıyorum up hızı gayet yeterli. parasını hak ediyor bence. ama ping sorunu yok. ha ayrıca aklın varsa süperonline al. altyapı farklı. eniştem onu kullanıyor tm parası fazla biraz ama yemin ediyorum daha iyisi yok. süper bi hız.

blogcux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
TTnet ile aldığınız hizmette fiyatı haricinde bir sıkıntınız yok ise Vodafone yalın internet ile sıkıntı yaşamazsınız.
Her iki firmada Türk Telekom altyapısını kullandığı için bağlantı kalitesinde değişme olmaz.

Bazı yorumlar var bende konu hakkında bilgilerimi aktarmalıyım diye düşündüm;

Vodafone yalın internet almayın çok geç bağlanıyor tarzında yapılan yorumlara getirebileceğim açıklık şudur, evet bazı bölgelerde kampanya çok ilgi gördüğü için yoğunluk mevcuttur ancak sadece bağlantı aşamasında yaşanan bir yoğunluk söz konusu hizmet kalitesi değişmez. Bu yoğunluğun sebebi ise fiyatların uygun olması ve bir çok kullanıcı tarafından Vodafone yalın internet tercih edilmesidir.
Ayrıca bu durum her bölge için geçerli değildir 3 günde bağlantı işlemi tamamlanan aboneler mevcut.

Alternatif firma olarak sunabileceğim isim ise Doping yalın internet olacaktır. Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum ve aynı zamanda tüm çevreme bağlattım. Bu işin içinde olduğum için gözün kapalı tercih edebileceğin bir firmadır diyebilirim.
Dönem dönem indirimleri oluyor ama Doping yalın internet şu an 24 aylık taahhüt ile 59 TL. yani 24 aylık paketler içerisinde Vodafone yalın internet en uygun fiyatlı olanı.

Anladığım kadarı ile interneti uzunca bir süredir kullanıyorsunuz, kapatmaya niyetiniz yok, eğer bu konuda hem fikir isek Doping internetin 36 aylık kampanyası bulunuyor şu an sitelerinde yok ama 49,90 fiyatı vardı ve aşağıdaki adreslerden başvuruyu yapıp 36 aylık yalın internet kampanyasını istiyorum derseniz yardımcı olacaklardır. Doping internet ile bağlantınız genelde 3-4 günde gerçekleşir. Doping yalın internet ve Vodafone yalın internet arasındaki tercihi yorumuma göre değerlendirebilirsiniz, son karar sizindir.

Doping yalın internet buradaki kampanya 24 aylık olandır ve başvuruyu yaptığınızda sizi arayan müşteri temsilcisinden yukarıda bahsettiğim 36 aylık yalın internet kampanyasından yararlanmak istediğinizi söylemelisiniz.

Vodafone yalın internet buradan ise Vodafone Süpernet için başvuru yapabilirsiniz şu an için 24 aylık fiyatı 49,90 TL. ve dün itibariyle bu kampanyadaki Adil Kullanım Noktası (AKN) 60 GB olarak güncellendi.

Son olarak küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum, bazı arkadaşlar ilk defa kullanacakları internet firmaları için 24 yada 36 aylık taahhütlere girmeye çekiniyor ve bir iki ay sonra aldığım hizmetten memnun kalmazsam ne olacak kaygısı yaşıyor.

Burada bilinmesi gereken önemli bir nokta var, hangi firma ile taahhüt yaparsanız yapın 1 veya 2 ay sonra aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız taktirde internetinizi kapatamazsınız diye bir durum yoktur.

Firmalar sadece aldığınız indirimleri faturanıza yansıtırlar, tabi modem filan aldıysanız onun ücretini de ödersiniz.

Yani büyük bir kaybınız olmaz örnek vermek gerekirse;
2 ay sonra interneti kapattınız aldığınız paketin indirimsiz veya taahhütsüz fiyatı ne kadar 2 ay için o farkı ödersiniz yani sonuç olarak denemekten zarar gelmez.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur ve bu konu hakkında kaygıları olan arkadaşlara bir nebze yararı dokunur.

huseyin_elk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı dertten bende muzdaribim .. Yeni bağlatıcam. Akşamları pc (google, facebook, bir kaç mükz download, çok basit ayda 1 2 film izlemek) ne almam gerekir tek kullanıcam. Teşekkür ederim şimdiden

Shutetsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bunu konuyu açmayı düşünüyordum. Şuan aklımda 2 net var biri ttnet'in üniversiteli kampanyası yalın ultranet limitsiz 16mbps 12 ay tahattütle ayda 65 lira, bide vodafone'nun kampanyası var. Ama tahattüt uzun diye kullanmaktan kaçınıyorum. Açıkcası ne önerirsiniz?

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Vodafone Supernet Fiber 60 Mbps olan paketi kullanıyorum, gayet memnunum.

kg5ggD.png

akrepzeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bölgeye göre değişir hız durumunuz. Evimde ttnet yalın fıber 24mb var ve memnunum -kotayı aşınca anca kb ile baglanıyorsunuz. Yazın memlekete gıttıgımde babam eve vodafone bağlatmış telefon ve modem ıle bırlıkte. Kotası sınırsız dıye - kı 50 tl- rahat rahat bağlandım. 1 hafta geçmeden mesaj geldı. 16 gb kotanız doldu dıye. Toplam 63 gb kullanım ve yenı geliyor mesaj. Babam ne bılsın aramışlar o da tamam demıs. Bu fıyata sınırsız varken adama telefonda 16 gb bağlatmışlar. 3kagıtcılar. Hemen aradım ıptal ıcın.3 ay gecmıs baglanalı. Toplam 250 tl borcunuz çıkar ıptal etmek ıstersenız dıye. Ben o konuşmadan sonra 3 hafta uğraştım. Fıyat ıyı olabılır ama bana gore yaramaz. Naçizane fıkrım.

ibo4fun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone Supernet Fiber 60 Mbps olan paketi kullanıyorum, gayet memnunum.

kg5ggD.png

Bende TTNET hiperner var 35 megabit 59 tl hiz genelde 33.90

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hipernet 25 megabit yalin Adsl aldım.
22megabit filan baglandim film güncelleme windows cd yazılım derken ilk 3 ay 100-130-125 gb kullanmisim..

Aradilar memnunmusun dedim Nazar degmesin Adil kullanim 75gb sonrası hiz 3megabit iniyordu.

Extra 10tl farkla hiz 35 megabit Adil Kullanımı 100gb yapalım dediler tamam dedim internette çoksikayet var ttnet ile ilgili ben tamamen bölgesel mahalle-ilce ile alakali diye düşünüyorum....

Telefon modem wifi sini görmüyor dedim 1 gün sonra ekip gelip incelemis sonra heyecanla abi sendeki internet kafelerde bile yok SORUNSUZ maşallah dediler

Super online internet ve fiber için kendi alt yapısı var gerisi hepsi ttnet kullanıyor

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bende TTNET hiperner var 35 megabit 59 tl hiz genelde 33.90

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hipernet 25 megabit yalin Adsl aldım.
22megabit filan baglandim film güncelleme windows cd yazılım derken ilk 3 ay 100-130-125 gb kullanmisim..

Aradilar memnunmusun dedim Nazar degmesin Adil kullanim 75gb sonrası hiz 3megabit iniyordu.

Extra 10tl farkla hiz 35 megabit Adil Kullanımı 100gb yapalım dediler tamam dedim internette çoksikayet var ttnet ile ilgili ben tamamen bölgesel mahalle-ilce ile alakali diye düşünüyorum....

Telefon modem wifi sini görmüyor dedim 1 gün sonra ekip gelip incelemis sonra heyecanla abi sendeki internet kafelerde bile yok SORUNSUZ maşallah dediler

Super online internet ve fiber için kendi alt yapısı var gerisi hepsi ttnet kullanıyor

Hocam şirket veya holding işletmiyorum sonuçta fiyatı uygun makul hız ve akk olsun yeterli benim için.

ibocalyptica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bulunduğum yerde fiber veya kablo tv altyapısı yok, tek seçeneğim ADSL. TTNET aylık 73 TL iken Vodafone aylık fiyatı 50 TL. arada böyle bir fark olunca Vodafone'u tercih etmeyi düşünüyorum. Sizce pişman olur muyum?

Bir de şunu soracağım: elimde 2011 yılından kalma Biri ADSL'nin verdiği modem var sıfır gibi kutusunda duruyor. Onu kullanmayı düşünüyorum, bu mümkün müdür? mümkünse hızımı ne kadar etkiler? Aynı soru Superonline için de geçerli.

not: hackerlık yapmayacağım. kaliteli internet anlayışım zırt pırt kopmaması ve 360-480p ayarında filmleri takılmadan izleyebilmek.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Vodafone interneti nereden sağlıyor adsl hattında mi yoksa sim kart üzerinde modeme aktararak mi yapıyor?

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bolu'da vodafone net bayisiyim. Bence hiç iyi değil. Turk Telekom alt yapısını kullanıyor. Müşteri hizmetlerine bağlanmak eziyet. Arızalara turk telekom ekipleri baktığı için pek sallamıyor. Bence TTNET şaşma

Snapshooter1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben vodafone süpernet müşteri temsilcisi zeki arkadaşlar internetle ilgili bilgi almak isterseniz 534 470 24 67 arayın bilgi vereyim uygun olursa şartları anlatırım

lostsentinel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
VODAFONE A BULAŞMAMAK İÇİN LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN!
1.Vodafone Süpernet beni 49TL ücret mukabilinde internet vermek için aradı. Ben de kabul ettim. Başka bir şirketten geçiş yaptım. Sözleşme kargo ile geldi imzaladım ve gönderdim. Ertesi hafta müşteri hizmetlerini aradığımda aradığımda henüz herhangi bir kaydımın olmadığını söylediler. “ama bana bir hafta önceki konuşmamızda açıldığını söylediler” dedim. Kaydınız yok cevabından sonra “O zaman kayıt açın.” Dedim. Bana tekrar nüfüs cüzdanı fotokopisi ve imzalı sözleşme göndermem gerektiğini söylediler. Ben de “size birşey göndermeyeceğim zaten kargo ile bir hafta çnce gönderdim” dedim. Telefonuma iki ayrı sipariş alındığına dair mesaj geldi.
2. Ttnet altyapı ekibi gelip “aşağıdaki bağlantı hallettim gerisi vodafone aittir” deyip gitti.
3. 3 gün sonra hizmetin başladığına dair mesaj geldi. Ancak baktığımda adsl ve internet ışığı yanmıyordu. Hemen aynı gün arıza kaydı bıraktım ((burada ÖZELLİKLE belirtmek istiyorum-vodafone müşteri hizmetlerinden birilerine ulaşmak çok zor. Her ulaşma çabası 15-20 DK telefonda BEKLEMENİZE sebep oluyor)). Yaklaşık 36-38 saat sonra (ertesi gün gece saatlerinde) sorunun vodafonden kaynaklanmadığı için kapatıldığını zor şartlar altında öğreniyorum.
4.Ertesi gün aradığımda bana şu İLGİNÇ cevabı veriyorlar: “efendim bina altyapınızda sorun var elektrikçi çağırmanız gerekiyor.” Cevap şu nedenle ilginç; “hanımefendi” diyorum, “benim sizden önce bağlantılarımda sıkıntı yoktu ve 1 hafta öncesine kadar önceki şirketin hizmeti ile internete giriyordum. Sizin bozmanız yüzünden ben mi para ödeyip elektrikçi çağıracağım?” velasıl sonuçsuz bir şekilde konuşma kapanıyor.
5.Ardından tekrar bir arıza kaydı ve iptal süreci başlatıyorum. Bir müşteri temsilcisi dilekçe ve nüfüs cüzdanı örneği ile netyardim@vodafone.net e-posta adresine mail atmamı istediler. Ayrıca yasal süre olan 14 gün içerisinde iptal ettirdiğim için ücret ÖDEMEYECEĞİMİ söylediler. O gün içerisinde(23.12.2015) işlemi başatabilmek 3 defa eposta attım.(09.17 , 09.24 ve 19.42 saatlerinde) Ertesi gün teyit için aradığımda bana eksik gönderdiğimi ayrıca internetten alınacak bir formu da eklemem gerektiğini söylediler.(bu aşamada olmayan intenetimle bu işlemi nasıl yapacağımı mı yoksa söylenen yalanlarda sınır olmadığını mı söylesem bilemiyorum.)
6.Yakamı bu arkadaşlardan sıyırdığımı zannederken iki hafta sonra kapımda vodafone dan bir fatura buldum. Bana 1 dk bile kullanamadığım, internetin faturasını göndermişler.:))
7.Ardından müşteri hizmetlerini aradığımda (ki çoğu zaman “şu an işleminizi gerçekleştiremiyoruz cevabını alıyorum”) bana durumun düzeltilmesi için ilgili faturayı faks çekmemi söylüyorlar.(bu arada bu arkadaşla konuşabilmek için yeni başvuru menüsünden girdim) Ben de “para ödeyip faks da çekmeyeceğim, ayrıca faturayı da ödemeyeceğim” dedim. Sonuçta tam bir yalancılık, saygısızlık ve lakayitlik mevcut. sakın bulaşmayın.
Saygılar...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
VODAFONE A BULAŞMAMAK İÇİN LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN!
1.Vodafone Süpernet beni 49TL ücret mukabilinde internet vermek için aradı. Ben de kabul ettim. Başka bir şirketten geçiş yaptım. Sözleşme kargo ile geldi imzaladım ve gönderdim. Ertesi hafta müşteri hizmetlerini aradığımda aradığımda henüz herhangi bir kaydımın olmadığını söylediler. “ama bana bir hafta önceki konuşmamızda açıldığını söylediler” dedim. Kaydınız yok cevabından sonra “O zaman kayıt açın.” Dedim. Bana tekrar nüfüs cüzdanı fotokopisi ve imzalı sözleşme göndermem gerektiğini söylediler. Ben de “size birşey göndermeyeceğim zaten kargo ile bir hafta çnce gönderdim” dedim. Telefonuma iki ayrı sipariş alındığına dair mesaj geldi.
2. Ttnet altyapı ekibi gelip “aşağıdaki bağlantı hallettim gerisi vodafone aittir” deyip gitti.
3. 3 gün sonra hizmetin başladığına dair mesaj geldi. Ancak baktığımda adsl ve internet ışığı yanmıyordu. Hemen aynı gün arıza kaydı bıraktım ((burada ÖZELLİKLE belirtmek istiyorum-vodafone müşteri hizmetlerinden birilerine ulaşmak çok zor. Her ulaşma çabası 15-20 DK telefonda BEKLEMENİZE sebep oluyor)). Yaklaşık 36-38 saat sonra (ertesi gün gece saatlerinde) sorunun vodafonden kaynaklanmadığı için kapatıldığını zor şartlar altında öğreniyorum.
4.Ertesi gün aradığımda bana şu İLGİNÇ cevabı veriyorlar: “efendim bina altyapınızda sorun var elektrikçi çağırmanız gerekiyor.” Cevap şu nedenle ilginç; “hanımefendi” diyorum, “benim sizden önce bağlantılarımda sıkıntı yoktu ve 1 hafta öncesine kadar önceki şirketin hizmeti ile internete giriyordum. Sizin bozmanız yüzünden ben mi para ödeyip elektrikçi çağıracağım?” velasıl sonuçsuz bir şekilde konuşma kapanıyor.
5.Ardından tekrar bir arıza kaydı ve iptal süreci başlatıyorum. Bir müşteri temsilcisi dilekçe ve nüfüs cüzdanı örneği ile netyardim@vodafone.net e-posta adresine mail atmamı istediler. Ayrıca yasal süre olan 14 gün içerisinde iptal ettirdiğim için ücret ÖDEMEYECEĞİMİ söylediler. O gün içerisinde(23.12.2015) işlemi başatabilmek 3 defa eposta attım.(09.17 , 09.24 ve 19.42 saatlerinde) Ertesi gün teyit için aradığımda bana eksik gönderdiğimi ayrıca internetten alınacak bir formu da eklemem gerektiğini söylediler.(bu aşamada olmayan intenetimle bu işlemi nasıl yapacağımı mı yoksa söylenen yalanlarda sınır olmadığını mı söylesem bilemiyorum.)
6.Yakamı bu arkadaşlardan sıyırdığımı zannederken iki hafta sonra kapımda vodafone dan bir fatura buldum. Bana 1 dk bile kullanamadığım, internetin faturasını göndermişler.:))
7.Ardından müşteri hizmetlerini aradığımda (ki çoğu zaman “şu an işleminizi gerçekleştiremiyoruz cevabını alıyorum”) bana durumun düzeltilmesi için ilgili faturayı faks çekmemi söylüyorlar.(bu arada bu arkadaşla konuşabilmek için yeni başvuru menüsünden girdim) Ben de “para ödeyip faks da çekmeyeceğim, ayrıca faturayı da ödemeyeceğim” dedim. Sonuçta tam bir yalancılık, saygısızlık ve lakayitlik mevcut. sakın bulaşmayın.
Saygılar...
Geçmiş olsun hocam bencede faturayı ödemeden tüketici hakem heyetine başvuru yapmanızı öneririm.

caliskan43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafonenete abone oldum modemi onlardan talep ettim internet 50 tl 48 ay boyuncada 3 tl modem taksitiyle 53 tl yi geçmez dediler fakat bunun üstüne 60 tl modem kurulum ücretini faturaya yansıtmışlar. ek ücret yok dediklerine inanmayın fatura 100,03 geldi. modemde modem olsa sinyal kapasitesi çok kötü

B

Bahadır75

SDN Okuru
SAKIN VODAFONE.NET'E BULAŞMAYIN, SAKIN.
04.01.2016 tarihinde sabit telefon + adsl abonelik başvurusunda bulundum. Telefonum 10 günlük bir gecikmek ile bağlanabildi. Ancak internetimi bir türlü bağlayamadılar. Defalarca çağrı merkezi ile görüşmeme, vodafone forumdan kayıt bırakmama rağmen halen daha bağlantı yok oğlu yok.

Her arayışımda kayıt alındığı ve aranacağım söylendi, 48 saat beklemem gerekiyormuş. 2 günde bir Çağrı MErkezini aramaktan bıktım. Üstelik çağrı merkezini her arayışımda tüm problemi baştan anlatmak durumunda kaldım.
Vodafone altyapı şirketine havale etti durumu, sonrasında da iç tesisat hatası dendi. Kutudan direk bağladım adsl yok telefon görüşmesi yapılabiliyordu. Santrale gittim, hattımın üzerinde herhangi bir internet kaydının olmadığını söylediler. Bunun üzerine Vodafone Çağrı Merkezi ‘ni arayıp tanımlı telefon hattımın başka bir numara olduğunu öğrendim. Oysaki Vodafone'un bana bağladığı numara farklıydı. Onlar çöz(e)mediler, ben çözdüm. Ç.M.’ne bu durumu anlattığımda yine kayıt aldılar, aranacağımı söylediler. Ama arayan olmadı. O günden bu güne kadar defalarca aradım, defalarca kayıt aldılar ama sorunum çözülmedi. Üstüne bir de kullanım faturası gönderdiler, anlayacağınız başıma iş aldım. Mağdur olup 1,5 ay oyaladıklarına mı yanayım, bozulan psikolojime mi yanayım, işimden gücümden geri kaldığıma mı yanayım bilemiyorum. Oturup ağlayasım var.

B

bunyamin16

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar. ben 7 yıllık TTnet kullanıcısıyım, 1Mb sınırsız interneti kullanıyorum. Zamanında 35 lira iken şimdi 63 lira ödüyorum ve artık usandım. Çoğu kişi 50 lira verip 16mb hızında internetten faydalanıyor ve bende artık buna bir son vermek istedim.

Piyasayı araştırdım; (Telefonsuz) Vodafone Net 16mb 49.90 Lira 24 ay taahhüt'lü kampanyası var sizce almalı mıyım? Eski ismi (Biri)

-Sizce ping sorunu yaşar mıyım? Şuan 15 20'lerde seyrediyor, Vodafonda türk telekom'un alt yapısını kullanıyormuş, değişen bir şey olur mu?

*Diğer alternatifler:

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31

*Diğer alternatifler:

öncelikle bu 16 mbps hızlı paket oldukça cazip ve cebe uygun.

1- Hat değerlerinize bakmanızı öneririm hattınız 16 mb lik bir hızı kaldırcakmı yoksa kaldırmayacacakmı diye.
Modem arayüzünde ADSL hat değerlerini görürsün zaten kurcalayıp bulursun onun ekran resmini bu mesajı cevapla diyerek gönder
2- Hattında altyapında bir değişiklik olmayacak sadece hız yükselecek ve faturayı başka firmaya ödeyeceksin
3- Modemin eskiyse vodafonenin hediye verdiği modemi kullanabilrsin :)

Ama hat 16 desteklemiyor ise hattını onarırız sana nasıl onaracağın hakkında bilgi vermeye çalışırım.
Ama bunlara rağmen hattın yine kötüyse altyapın berbatsa 8 anca taşır yada 8 in aldı . Boşu boyuna 16 mb parası ödemiş olmazsn.
2 yıl taahhüt imzalayacaksın sonuçta.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM. Daha önce de yazdım buraya hizmet kaliteleri inanılmaz derecede berbat, birbirinden haberi yok hiç bir yerin, her şeyin rayına oturması sistemlerini düzenlemeleri de uzun bir süre alır. Sinir katsayınızın artmasını istiyorsanız tabii ki düşünebilirsiniz VodafoneNet ama reklamlara kanarak iyi bir adsl sağlayıcısı olacağını düşünmeyin. Bir şirket ne kadar vurdum duymaz olabilir bir konuda bunun örneği VodafoneNet'tir. Bu kadar da netim :D

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Bölgeye göre değişir ben 1 sene önce kullanıyordum ve çok memnundum ping ve kopma sorunu olmuyordu olsada ayda 1 defa oluyordu.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bölgeye göre değişir ben 1 sene önce kullanıyordum ve çok memnundum ping ve kopma sorunu olmuyordu olsada ayda 1 defa oluyordu.

Memnunluğunuzu bir de ortaya bir sorun çıkınca tekrar ölçmek zorunda kalacağınıza eminim. Umarım sorun çıkmaz.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Memnunluğunuzu bir de ortaya bir sorun çıkınca tekrar ölçmek zorunda kalacağınıza eminim. Umarım sorun çıkmaz.
2 yıl kullandım, kullandığım süre zarfında genel olarak memnun kaldım kapatırken zorluk çıkardılar baya bir uğraştım ama sonuç olarak kapattırabildim, şu an dsmart kullanıyorum ondan da çok memnunum sanırım bu bulunduğum bölgeden dolayı.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
2 yıl kullandım, kullandığım süre zarfında genel olarak memnun kaldım kapatırken zorluk çıkardılar baya bir uğraştım ama sonuç olarak kapattırabildim, şu an dsmart kullanıyorum ondan da çok memnunum sanırım bu bulunduğum bölgeden dolayı.

Maşallah diyelim, o zaman Ankara'da bir sıkıntı var sanırım.