Vodafone mu Türk net Mi ? Tavsiye ..

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

son 2 yıldır süperonline kullanıcısıyım ve aşırı memnundum ancak bu sene farklı bir pakete geçtim önceki paket tahaddütlüydü aradılar tahaddütünüz doldu turkcell tv + 25 mgbs 35 gb akk dediler mecbur kaldığımdan kabul ettim ancak akk yenilendikten 2 gün sonra doluyor 25 mgbs dedikleri net 3 mgbs zor veriyor farklı bir internete geçiceğim Vodafone veya turk net düşünüyorum turk net akk yı kaldırmış galiba kullanan bilen var mı nasıldır ?

Bepob

Profesör
35 akk nedir ya rezillik bildiğin ayrıca senin bilgin yokmu bana 75 akk 8-9 gün gidiyor sen nasıl kabul ediyorsun.Ben turkcellin fiber olanını beğeniyorum ama turknet te çok iyi ikisi arasında kalsam turknet seçerdim heralde kablo varsa

Sana tavsiyem firma değiştirmeden önce Süperonline la sorununu çözmeye çalış. İyi bi fiyata iyi bi tarife seç. Kendine uygun olan bi tarife seçmelisin.

35 akk nedir ya rezillik bildiğin ayrıca senin bilgin yokmu bana 75 akk 8-9 gün gidiyor sen nasıl kabul ediyorsun.Ben turkcellin fiber olanını beğeniyorum ama turknet te çok iyi ikisi arasında kalsam turknet seçerdim heralde kablo varsa
35 akk olduğundan bilgim yoktu olsa kabul etmezdim wifi li pc kullanuyorum türk net illa kabloda mı iyi anlayamadım o_O

Sana tavsiyem firma değiştirmeden önce Süperonline la sorununu çözmeye çalış. İyi bi fiyata iyi bi tarife seç. Kendine uygun olan bi tarife seçmelisin.
bana uyan tarife varda türkcell tv olduğundan dolayı iptal etmemiz lazım etmezsek 80 tl ye 25 mgbs 75 akk veriyolar o fiyata saçma bir tarife
--- Gönderi Güncellendi ---
kablo tv diye geçiyor zaten varsa direk geç derim bekleme
modem içeride oluyor pc odada wirelees kullanıyorum türk net olmazmı

son 2 yıldır süperonline kullanıcısıyım ve aşırı memnundum ancak bu sene farklı bir pakete geçtim önceki paket tahaddütlüydü aradılar tahaddütünüz doldu turkcell tv + 25 mgbs 35 gb akk dediler mecbur kaldığımdan kabul ettim ancak akk yenilendikten 2 gün sonra doluyor 25 mgbs dedikleri net 3 mgbs zor veriyor farklı bir internete geçiceğim Vodafone veya turk net düşünüyorum turk net akk yı kaldırmış galiba kullanan bilen var mı nasıldır ?
Türknet'e geçebilirsin ondan memnun kalan çok insan var.AKN'siz paket şimdilik sadece kendi altyapıları olduğu kullanıcılara veriliyor.Oturduğun yeri sorgula bir bak derim.

Türknet'e geçebilirsin ondan memnun kalan çok insan var.AKN'siz paket şimdilik sadece kendi altyapıları olduğu kullanıcılara veriliyor.Oturduğun yeri sorgula bir bak derim.
Hocam geç gördüm ... s.online altyapısı var turk net pek yaygın değil heralde wirelees kullaniyorum modem merkezde salonda duruyor turk nete nasıl geçiş yaparım anlatırmısın ?

Aedon

Profesör
Türknet kendi altyapısı olan bölgelerde AKK siz veriyor, olmayan bölgelerde Telekom altyapısı üzerinden veriyor. Neredeyse Telekomun olduğu heryerde Türknet kullanabilirsiniz. Superonline Fiber ve Kablonet sadece kendi altyapılarını kullandığından her bölgede yok. Ben Kablonet kullanıyorum, memnunum ama yakın zamanda AKK olayından dolayı Türknete geçmeyi düşünüyorum.

stat counter