Vodafone mu Türk net Mi ? Tavsiye ..

Bu konuyu okuyanlar

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
son 2 yıldır süperonline kullanıcısıyım ve aşırı memnundum ancak bu sene farklı bir pakete geçtim önceki paket tahaddütlüydü aradılar tahaddütünüz doldu turkcell tv + 25 mgbs 35 gb akk dediler mecbur kaldığımdan kabul ettim ancak akk yenilendikten 2 gün sonra doluyor 25 mgbs dedikleri net 3 mgbs zor veriyor farklı bir internete geçiceğim Vodafone veya turk net düşünüyorum turk net akk yı kaldırmış galiba kullanan bilen var mı nasıldır ?

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
35 akk nedir ya rezillik bildiğin ayrıca senin bilgin yokmu bana 75 akk 8-9 gün gidiyor sen nasıl kabul ediyorsun.Ben turkcellin fiber olanını beğeniyorum ama turknet te çok iyi ikisi arasında kalsam turknet seçerdim heralde kablo varsa

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Sana tavsiyem firma değiştirmeden önce Süperonline la sorununu çözmeye çalış. İyi bi fiyata iyi bi tarife seç. Kendine uygun olan bi tarife seçmelisin.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
35 akk nedir ya rezillik bildiğin ayrıca senin bilgin yokmu bana 75 akk 8-9 gün gidiyor sen nasıl kabul ediyorsun.Ben turkcellin fiber olanını beğeniyorum ama turknet te çok iyi ikisi arasında kalsam turknet seçerdim heralde kablo varsa
35 akk olduğundan bilgim yoktu olsa kabul etmezdim wifi li pc kullanuyorum türk net illa kabloda mı iyi anlayamadım o_O

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Sana tavsiyem firma değiştirmeden önce Süperonline la sorununu çözmeye çalış. İyi bi fiyata iyi bi tarife seç. Kendine uygun olan bi tarife seçmelisin.
bana uyan tarife varda türkcell tv olduğundan dolayı iptal etmemiz lazım etmezsek 80 tl ye 25 mgbs 75 akk veriyolar o fiyata saçma bir tarife
--- Gönderi Güncellendi ---
kablo tv diye geçiyor zaten varsa direk geç derim bekleme
modem içeride oluyor pc odada wirelees kullanıyorum türk net olmazmı

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Abicim AKK yi takma kafaya bu aydan sonra sistem değişiyor.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
son 2 yıldır süperonline kullanıcısıyım ve aşırı memnundum ancak bu sene farklı bir pakete geçtim önceki paket tahaddütlüydü aradılar tahaddütünüz doldu turkcell tv + 25 mgbs 35 gb akk dediler mecbur kaldığımdan kabul ettim ancak akk yenilendikten 2 gün sonra doluyor 25 mgbs dedikleri net 3 mgbs zor veriyor farklı bir internete geçiceğim Vodafone veya turk net düşünüyorum turk net akk yı kaldırmış galiba kullanan bilen var mı nasıldır ?
Türknet'e geçebilirsin ondan memnun kalan çok insan var.AKN'siz paket şimdilik sadece kendi altyapıları olduğu kullanıcılara veriliyor.Oturduğun yeri sorgula bir bak derim.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Türknet'e geçebilirsin ondan memnun kalan çok insan var.AKN'siz paket şimdilik sadece kendi altyapıları olduğu kullanıcılara veriliyor.Oturduğun yeri sorgula bir bak derim.
Hocam geç gördüm ... s.online altyapısı var turk net pek yaygın değil heralde wirelees kullaniyorum modem merkezde salonda duruyor turk nete nasıl geçiş yaparım anlatırmısın ?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Hocam geç gördüm ... s.online altyapısı var turk net pek yaygın değil heralde wirelees kullaniyorum modem merkezde salonda duruyor turk nete nasıl geçiş yaparım anlatırmısın ?
Ayrıntılı bilgiyi onlar verir arayıp sorabilirsiniz.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Türknet kendi altyapısı olan bölgelerde AKK siz veriyor, olmayan bölgelerde Telekom altyapısı üzerinden veriyor. Neredeyse Telekomun olduğu heryerde Türknet kullanabilirsiniz. Superonline Fiber ve Kablonet sadece kendi altyapılarını kullandığından her bölgede yok. Ben Kablonet kullanıyorum, memnunum ama yakın zamanda AKK olayından dolayı Türknete geçmeyi düşünüyorum.

talhamurat12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler ben teledünyadayım uydunet abicim berbat 5 mg 50 GB akk hemen doluyor 0.89 ile 1.50 arası indirme yükleme ise 1.20 ile 1.80 arası berbat almayın kazık şimdi akk kaçtığı zaman da kota olacak atıyorum 50gb dolduğunda bitti bide 50 TL ödüyom bende türknet daha iyi.

xmania

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1
Bence turknet. hatta şimdi artık en uygun fiyata ve en önemlisi taahhütsüz istediğin zaman aboneliğini kapatabileceğin paket 64 tl. akn yok limmitsiz. 35 mbit hızda kullanıyorum. aynı paketi diğer operatörler 85 ten aşağı vermiyor. aşağıdaki linki yada kodu kullanarak turknete abone olursanız 1 ay fatura ödemeyeceksiniz.
Davet kodumu yada linkimi kullan 1 ay bedava internet kazan. Kodumla üyelik yaptırana 30 tl havale yapılacak. (hem bir ay fatura ödemeyeceksin hem de 30 tl havale ile kazanacaksın)

davet kodu: JPC99IV54NMX <------ üyelik aşamasında bu kodu kullan bir ay fatura ödeme

davet linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! <--- Tıkla üyeliğini yap bir ay fatura ödeme

en güncel kod ve linktir. 13.03.2019