Vodafone mi Türk Telekom mu

Bu konuyu okuyanlar

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum. Turkcellin çekim kalitesi ve internet hızında bir sorunum yok fakar paketleri çok pahalı. Yani en iyi 1 gb internet paketi olan bir paketten yararlanabiliyorum. Vodafone ya da Türk Telekom ikisinden birine geçmek istiyorum yine faturalıya. Kafamda vodafone var. Paketleri ve çekim kalitesi iyi diye duydum. Ama Türk Telekom'un da ucuz çok güzel bol internetli paketleri var. Fakat onun da çekim gücü azmış. Sizce hangi operatör daha avantajlı. Yani tamam internet paketi benim için önemli olan ucuz olması falan. Ama çekmedikten sonra ne anlamı kalır ki.
Bu arada İstanbul Eyüp'te oturuyorum. Hangisini önerirsiniz siz teşekkürler.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ben olsam trkcllde kalırdım ama internete çok ihtiyacınız varsa turk telekoma geçin, Vodafone 4.5G den sonra cortladı.

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum. Turkcellin çekim kalitesi ve internet hızında bir sorunum yok fakar paketleri çok pahalı. Yani en iyi 1 gb internet paketi olan bir paketten yararlanabiliyorum. Vodafone ya da Türk Telekom ikisinden birine geçmek istiyorum yine faturalıya. Kafamda vodafone var. Paketleri ve çekim kalitesi iyi diye duydum. Ama Türk Telekom'un da ucuz çok güzel bol internetli paketleri var. Fakat onun da çekim gücü azmış. Sizce hangi operatör daha avantajlı. Yani tamam internet paketi benim için önemli olan ucuz olması falan. Ama çekmedikten sonra ne anlamı kalır ki.
suan ben avea kullanıyorum fıyat konusunda dıgerlerıne nazaran kat kat ucuz ama ınternet hızı dusuk malesef ama iş çekım konusuna gelınce artık 3 operatorde turkıyenın her yerınde cekıyor bu konu eskılerde kaldı sen cebıne bak derım.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Vodafone kullanıyorum internet Hızı kötü.Turkcell'den geçtim.İlginç bir şekilde Vodafone daha iyi çekiyor.Ama internet Hızı kötü

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Yani siz bana hangisini tavsiye edersiniz

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Yani siz bana hangisini tavsiye edersiniz
avea dostum cok daha ucuz eger 3g kullanıyorsan hepsı kotu lte kullanıyorsan bı dıs bıle cekse kı cok rahat ceker eskıye gore cok cok daha hızlı o yuzden san hesaplı olan avea yı sec derım

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Türk Telekom un 4.5 g alt yapısı gayet güzel ben çoğu yede sıkıntısız giriyorum gösterge çubuğunda 2 kademe çekse bile 30 mbps den yukarıda sürekli internetimin hızı bu yüzden içiniz rahat olsun çekmiyor muhabbeti eskide kaldı zaman la düzeldi.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
üçü arasından bence en ideali Vodafone, kardeşim bende çok gezdim üçü arasında en ideali Vodafone.

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
üçü arasından bence en ideali Vodafone, kardeşim bende çok gezdim üçü arasında en ideali Vodafone.
4gb internet + 750dk + 1000 sms avea da 25 tl bundan daha ucuzu yok vodafonun paketlerınıde bılıyorum bu fıyata boyle paket yapamazsın

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
4gb internet + 750dk + 1000 sms avea da 25 tl bundan daha ucuzu yok vodafonun paketlerınıde bılıyorum bu fıyata boyle paket yapamazsın
galiba yanlış kişiyi alıntıladın kardeş. Eğer doğru alıntı yaptıysan en dengelisi dedim bunun içinde internet çekim kalitesi vs vs de mevcut.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
turkcell kullandım 1 yıl sonra aveaya geçtim ama turkcellin yanına yaklaşamaz eğer ankara istanbul izmir dışında bir yerde otyruyorsanız ve merkeze azcık uzaksanız aveayı unutun(konyada böyle)

iriaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Turk telekomda faturalı olma habersiz 11899 a abone ederler filan haftalık 12 lira çekmeye başlarlar artık ne zaman anlarsan belkide başına gelmez bilemem ama ben 12 aylık sözüm bitince faturasıza geçicem o zaman 84 lira ödemezdim 11899 şikayet yazınca google amcaya görünüyor bas ilkine yalnız değilim bilmiyorum bilinen bişey mi

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
turkcell kullandım 1 yıl sonra aveaya geçtim ama turkcellin yanına yaklaşamaz eğer ankara istanbul izmir dışında bir yerde otyruyorsanız ve merkeze azcık uzaksanız aveayı unutun(konyada böyle)
İzmir dede berbat. 4g de 5mb çıkıyor. Aynı yerde trkcll 63 çıkıyordu[emoji1]

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Turk telekomda faturalı olma habersiz 11899 a abone ederler filan haftalık 12 lira çekmeye başlarlar artık ne zaman anlarsan belkide başına gelmez bilemem ama ben 12 aylık sözüm bitince faturasıza geçicem o zaman 84 lira ödemezdim 11899 şikayet yazınca google amcaya görünüyor bas ilkine yalnız değilim bilmiyorum bilinen bişey mi

Faturalı kullanıyorum bi bana birşey olmuyor.

canberk_96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Bu tip servisler özel servislerdir kullanıcıları operatör üye yapamaz yani arayıp operatörüne bana üyelik yapın desende yapma şansı yok üyeliği o servisin sitesi üzerinden onay verirsen başlatabilirsin yani operatörle ilgisi yok eğer internet paylaşmı yaptıysan paylaştığın kişide onay verirse senin internetinle yaptığı için sen onay vermiş sayılırsın ve sana ücret yansır iptal ettirdiğin zaman hattını blackliste aldır bir daha üyelik başlamasın tekrar mağduriyet yaşama umarım bilgilendirmişimdir saygılar ☺️

iriaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu tip servisler özel servislerdir kullanıcıları operatör üye yapamaz yani arayıp operatörüne bana üyelik yapın desende yapma şansı yok üyeliği o servisin sitesi üzerinden onay verirsen başlatabilirsin yani operatörle ilgisi yok eğer internet paylaşmı yaptıysan paylaştığın kişide onay verirse senin internetinle yaptığı için sen onay vermiş sayılırsın ve sana ücret yansır iptal ettirdiğin zaman hattını blackliste aldır bir daha üyelik başlamasın tekrar mağduriyet yaşama umarım bilgilendirmişimdir saygılar [emoji5]️
Bu konuda yalnız olmadığımı söylemiştim zaten acaba ben mi üye oldum diye şüphelendiğimden bakındım nedir diye yalnız olmadığımı gördüm onlarda ancak faturada anlamışlar zahmetli uğraş sonrası para alınabiliyor ben uğraşmadım
Screenshot_20161010-160304.png

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Türk Telekom uygundur, hat taşıyana 1000dk + 1000sms + 7GB internet, 45TL.. TTNET aboneliği olan birinin TC'sini yazdığında 39TL oluyor.

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Turktelekom bir nebze daha uygun ama eh işte.. Çok şey yazasım varda işte bana çok pahalı geliyor tüm operatörler gereğinden fazla pahalılar. En sonunda sadece her yöne dakika alıcam kapatıcam mobil interneti, artık wifi bulursak gariban gariban takılırız.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Turktelekom bir nebze daha uygun ama eh işte.. Çok şey yazasım varda işte bana çok pahalı geliyor tüm operatörler gereğinden fazla pahalılar. En sonunda sadece her yöne dakika alıcam kapatıcam mobil interneti, artık wifi bulursak gariban gariban takılırız.

Gardaş fiyatlar uygun 1 liradanmı alcanız

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Gardaş fiyatlar uygun 1 liradanmı alcanız
Senin gibi düşünürsek işimiz zor kardeş, beleşçi değilim çok şükür, ben paranın hakkını alamadığımı düşünüyorum sadece. 40-50 liradan aşağı doğru düzgün paket yok olanda kuş kadar 4-5 gb internet var. Elin gavuru yüksek hızlı interneti ucuza kullanıyor sms görüşme zaten bedava adamlarda kotalar yüksek, bizim neyimiz eksik ben ordayım.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Senin gibi düşünürsek işimiz zor kardeş, beleşçi değilim çok şükür, ben paranın hakkını alamadığımı düşünüyorum sadece. 40-50 liradan aşağı doğru düzgün paket yok olanda kuş kadar 4-5 gb internet var. Elin gavuru yüksek hızlı interneti ucuza kullanıyor sms görüşme zaten bedava adamlarda kotalar yüksek, bizim neyimiz eksik ben ordayım.
adamlar üretiyor, biz tüketiyoruz eksiğimiz bu

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762

Üsteki arkadaş gereken cevabı vermiş boşa trafik yapan bi ülke olduğumuz için ondan.

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Keşke bizde üretsek tüketmek hazır almak yerine.

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Türkcell en kalitesi ama fiyat olarak asıri pahalı para benim icin cok fazla önemli degil ama kandırılmaya gelince degisiyor sari kutu puani ile 3 aylik face paketi almistim faceden video izlerken surekli donuyordu bir boyle iki boyle bi de youtube girim dedim video full hd bile donmadi yani bilerek face paketim var diye facedeki hizimi kesiyorlarmis hemen o gece internetten vodafone gectim red 15 tarifesi kullaniyorum 4.5 surekli açık sosyal medya whatsapp falan bedava internet kullanimi 30 gb buluyor turkcell 4.5 de hiz testi yapmistim 170 mb cikmisti ama indirme yaparken hiz 2 mb di vodafone da hiz testinde 70 mb gordum indirme yaptim ve 62 mb hizla indirdi cekim kalitesi iyi ama internet hizi da iyi tarifelerde bence uygun kullanicaksan vodafone kullanabilirsin turk telekom kullanmadigim icin yorum yapamiycam.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Vodafone'da yapılan paketi iptal edemediğinizi biliyor muydunuz? Ya paket değiştireceksin ya da TL yüklemeyeceksin direk paket yenileniyor iptal edemiyorsun.Full diş çekiyorken interneti rezalet, 1 diş çekiyorken konuşuluyor ama.En kısa sürede Turkcel'e geçecem ben.

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Vodafone'da yapılan paketi iptal edemediğinizi biliyor muydunuz? Ya paket değiştireceksin ya da TL yüklemeyeceksin direk paket yenileniyor iptal edemiyorsun.Full diş çekiyorken interneti rezalet, 1 diş çekiyorken konuşuluyor ama.En kısa sürede Turkcel'e geçecem ben.
Evet illaki bir paketinizin olması lazım paket degistirebilir ki zaten paketsiz hat kullanan kimse gormedim acikcasi ama yasadiginiz diğer sıkıntıları yasamadim bölgenizle alakali bir sorundur bence bolgenizde hangi hat daha iyi cekiyorsa bence o hatti kullanin.

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Benim bulundugum yerde vodafone hep 4.5g full ve en düşük hız
b330da35af314f93bbac23bab027a4f2.jpg