Vodafone mi Türk Telekom mu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hatukoy

Üyecik
Gardaş fiyatlar uygun 1 liradanmı alcanız
Senin gibi düşünürsek işimiz zor kardeş, beleşçi değilim çok şükür, ben paranın hakkını alamadığımı düşünüyorum sadece. 40-50 liradan aşağı doğru düzgün paket yok olanda kuş kadar 4-5 gb internet var. Elin gavuru yüksek hızlı interneti ucuza kullanıyor sms görüşme zaten bedava adamlarda kotalar yüksek, bizim neyimiz eksik ben ordayım.

kemalbat

Asistan
Senin gibi düşünürsek işimiz zor kardeş, beleşçi değilim çok şükür, ben paranın hakkını alamadığımı düşünüyorum sadece. 40-50 liradan aşağı doğru düzgün paket yok olanda kuş kadar 4-5 gb internet var. Elin gavuru yüksek hızlı interneti ucuza kullanıyor sms görüşme zaten bedava adamlarda kotalar yüksek, bizim neyimiz eksik ben ordayım.
adamlar üretiyor, biz tüketiyoruz eksiğimiz bu

AMC

Profesör
Üsteki arkadaş gereken cevabı vermiş boşa trafik yapan bi ülke olduğumuz için ondan.

ezel56

Asistan
Türkcell en kalitesi ama fiyat olarak asıri pahalı para benim icin cok fazla önemli degil ama kandırılmaya gelince degisiyor sari kutu puani ile 3 aylik face paketi almistim faceden video izlerken surekli donuyordu bir boyle iki boyle bi de youtube girim dedim video full hd bile donmadi yani bilerek face paketim var diye facedeki hizimi kesiyorlarmis hemen o gece internetten vodafone gectim red 15 tarifesi kullaniyorum 4.5 surekli açık sosyal medya whatsapp falan bedava internet kullanimi 30 gb buluyor turkcell 4.5 de hiz testi yapmistim 170 mb cikmisti ama indirme yaparken hiz 2 mb di vodafone da hiz testinde 70 mb gordum indirme yaptim ve 62 mb hizla indirdi cekim kalitesi iyi ama internet hizi da iyi tarifelerde bence uygun kullanicaksan vodafone kullanabilirsin turk telekom kullanmadigim icin yorum yapamiycam.

S@meT

Van Helsing !
Vodafone'da yapılan paketi iptal edemediğinizi biliyor muydunuz? Ya paket değiştireceksin ya da TL yüklemeyeceksin direk paket yenileniyor iptal edemiyorsun.Full diş çekiyorken interneti rezalet, 1 diş çekiyorken konuşuluyor ama.En kısa sürede Turkcel'e geçecem ben.

ezel56

Asistan
Vodafone'da yapılan paketi iptal edemediğinizi biliyor muydunuz? Ya paket değiştireceksin ya da TL yüklemeyeceksin direk paket yenileniyor iptal edemiyorsun.Full diş çekiyorken interneti rezalet, 1 diş çekiyorken konuşuluyor ama.En kısa sürede Turkcel'e geçecem ben.
Evet illaki bir paketinizin olması lazım paket degistirebilir ki zaten paketsiz hat kullanan kimse gormedim acikcasi ama yasadiginiz diğer sıkıntıları yasamadim bölgenizle alakali bir sorundur bence bolgenizde hangi hat daha iyi cekiyorsa bence o hatti kullanin.

phasan

Asistan
Benim bulundugum yerde vodafone hep 4.5g full ve en düşük hız

stat counter