Vodafone Mesaj Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende nekadar uğraştıysam olmuyo...sms alıyorum fakat gönderemiyorum biri bana yardım etsin lütfennn:lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende öyle bir durum yaşıyorum ama çözümü yok gibi bütün herşeyi denedim olmadı:confused1:

mamimusti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hattinizda para olması gerekiyormuş... Yoksa mevcut tarifeler çalışmıyor, illa TL yükleyeceksin diyo... Ben böyle hattın,... Turkcell e gecicem yakında, bıktım bu sacmaliktan...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ne Mesaj Atabiliyorum Ne birini araya biliyorum nede Mobil veriden İnternete Bağlanabiliyorum :( Yardım edermisin .s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm de aynı arama yapamıyorum mesaj atamıyorum lutfen acılen cozum bulun yoksa kartla alakıysa acılen cevap beklıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsungs5620 kullanıyorum sms yaptırdım hatınıza yüklendi demesine ragmen mesaj gönderemyorum aradan 2 gün geçti lütfen yardımcı olun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya hepsini denedım msj gitmiyor hiçbir şekilde herseyı yaptım olmadıı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj gönderiyorum iletildi raporu geliyor fakat karşı tarafa gitmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben msj atmak istiyorum ama atamıyorum karşı taraftan da msj gelmiyo ne yapmalıyım acil yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj gönderemıyorum başarısız diyor mesaj servis numarasını kontrol ettim doğru yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
msj hakkım var başkası bana mesaj atabiliyor fakat ben kimseye mesaj atamıyorum yardımcı olurmusunuz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:evet ama düzenlenmiyor

S

SDN SDN

SDN Okuru
Iptal super350mb yaz gonder olmazsa eger senin kampanya 350mb degildir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben general mobil discovery air kullanıyorum karşı taraftan msj geliyor ama ben karşı tarafa msj atamiyorum bunun nedeni ne olabilir bana yardımcı olabilir misiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde aynı sorun bende hepsini denedim olmuyor bilen arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bnm telefonda vodafoneye mesajim gitmiyo bi yardim edermisiniz

benten0644

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SONY XPERIA Z2 ANDROID 6.0 MARSMALLOW için >>>>> ÇÖZÜMÜÜÜÜ BULDUM. bunlarla uğraşacağınıza Google messenger i indirin messenger derken öyle face messenger ı değil bildiniz SMS yapmış adamlar üstelik daha kullanışlı daha fonksiyonlu. Sony xperia z2 ye yükledim ( varsayalın yapmayı unutmayın sistem izinlerin yoksa çalışmaz normal sms varsayılandan çıkarın ozaman olur. sistem izinlerine uygulamardan ulaşın orda yukarda sadece sistem uygulamarını göster var ordan halledin). yoksa XPERİA nın kendi sms programıdan göndermediğiim kod yapmadım işlem kalmadı !! 1 haftamı aldı melet.