Vodafone Mesaj Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vodafone de sıkıntı var ! benim de hattım sadece mesaj göndermiyor bütün kodları denedim müşteri temsilcisi ile tekrar tekrar aradım ama olumlu bişey yok.. bana kim yardımcı olacak ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokıa 1110 telefon hattım vodafon msj atamıyorum oeratör hatası diyo nolur yardım edin :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasler bende mesaj atıyorum servıs kullanıl mıyor diyo ne yapmam lazım lutfen yardım edin...:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw bende mesaj gönderemiyorum 7000 ne lütfen acil yardım mesaj gönderilmedi diyor sorun nedir bide cep aran olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kare kare 21 kare yapınca telefondaki bilgilere bir şey olur mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben internet paketi yaptım ve mb bitti ama günü dolmadan iptal etmek istiyorum günü dolmadan iptal edebilirmiyim sanırsam 350 mb'tı ama IPTAL SUPER350 deyip 3636 gönderdim olmadı mevcut ıptal etmek istediğiniz pakete sahip olmadıgınız için işleminiz gercekleşemiyor diyor ama internet paketi yaptım yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsg s4 kullanıyorm sadece tek kişie mesajım gitmio ondan bana gelio. ayarlardada bi sorun yok neden kaynaklanır acaba ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonuma Resetde Attım Hala Olmuyor Mesaj gönderirken Hata Diyor Arkadaşalr Lütfen Bana Soru Gelsin O sorun Telefnu Yaptırsın Yoksa Telefonu Kırarım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benım telefon nokia 6300 mesajlarım gıtmıyor gonderdıgımda dıyorkı : mesaj gonderılmedı mesaj bılgılerını kontrol edın ama mesajlar gelıyor yardım olsanız ıyı olurrr...!!! :thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:Telefonum nokia 1200 mesaj atınca göndermiyor. Operatör servislerini kontrol et diyor. Yardımcı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fabrika ayarlarına dönün arkadaşlarrr kesin çözüm:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum general mobile discovery mesaj ayarlarında bu bahsettiğin seyler yok ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bence vodafone nin bir tuza para cok kazanalım diye yeniden hat aldırıyolar :angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tel mesaj öndermio...denediğim zaman gönderilmedi fakat kaydedildi diyor yardım edin lütfen ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3lü paket yaptım 500 dakika heryöne 500 msj heryüne ve 500 MB internet paketi yaptım internete girebiliyorum konuşabiliyorum ama MESAJ ATAMIYORUM ACİL YARDIM:closedeyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
TL Yükledikten sonra sms se gönderebiliyordum ama ne olduysa gene gonderemiyorum sms

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki de göndermiyo numara da aynısı ama gitmiyo ücretsiz mesajların hiçbirini gönderemiyorum bakiyem 0 TL mesajlar ücretli mi acaba bilmiyırum yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben cenaral mobil kullanıyorum..gelen mesajlar bana gönderilen mesajlar 5-6 kez geliyor aynı mesaj bu sorunu nasıl çözebilirim....

byarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesaj merkezi numarasını değiştirmeniz cözüm olabilir. +905598008000 sim mesaj merkezi numarası ise +905429800033.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar Sms Pakedm Var Fakat Mesaj gonderemıyrum Deli olucam lutfen yardım edın ozet yazıp 7000 e gonderemıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar SMS GÖNDEREMİYORUM OPERATOR SERVİSİNİ KONTROL ET DİYE CEVAP GELİYOR Bİ YARDIM EDİNN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Türkcelle gçcm ya bu ne be msj atıyon gtmyo ne derlerse yptm dzlmiyo :huh:

muro6634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede aynı sorun var mesaj hakkım var ama mesaj gitmiyor bunun için 0.50 krş kontörün olması gerekiyor vodofone da yaptı bunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj paketim olmasına rağmen mesaj göndermiyorum mesaj gönderdiğimde servis kullanılamıyor uyarısı geliyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuzzz????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj atamıyorum paket var ama gitmiyor servis kullanıamıyor diyorr acill yardımmmm:(