Vodafone Mesaj Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:Telefonum nokia 1200 mesaj atınca göndermiyor. Operatör servislerini kontrol et diyor. Yardımcı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fabrika ayarlarına dönün arkadaşlarrr kesin çözüm:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum general mobile discovery mesaj ayarlarında bu bahsettiğin seyler yok ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bence vodafone nin bir tuza para cok kazanalım diye yeniden hat aldırıyolar :angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tel mesaj öndermio...denediğim zaman gönderilmedi fakat kaydedildi diyor yardım edin lütfen ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3lü paket yaptım 500 dakika heryöne 500 msj heryüne ve 500 MB internet paketi yaptım internete girebiliyorum konuşabiliyorum ama MESAJ ATAMIYORUM ACİL YARDIM:closedeyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
TL Yükledikten sonra sms se gönderebiliyordum ama ne olduysa gene gonderemiyorum sms

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki de göndermiyo numara da aynısı ama gitmiyo ücretsiz mesajların hiçbirini gönderemiyorum bakiyem 0 TL mesajlar ücretli mi acaba bilmiyırum yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben cenaral mobil kullanıyorum..gelen mesajlar bana gönderilen mesajlar 5-6 kez geliyor aynı mesaj bu sorunu nasıl çözebilirim....

byarslan

Üyecik
Mesaj merkezi numarasını değiştirmeniz cözüm olabilir. +905598008000 sim mesaj merkezi numarası ise +905429800033.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar Sms Pakedm Var Fakat Mesaj gonderemıyrum Deli olucam lutfen yardım edın ozet yazıp 7000 e gonderemıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar SMS GÖNDEREMİYORUM OPERATOR SERVİSİNİ KONTROL ET DİYE CEVAP GELİYOR Bİ YARDIM EDİNN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Türkcelle gçcm ya bu ne be msj atıyon gtmyo ne derlerse yptm dzlmiyo :huh:

muro6634

Üyecik
bendede aynı sorun var mesaj hakkım var ama mesaj gitmiyor bunun için 0.50 krş kontörün olması gerekiyor vodofone da yaptı bunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj paketim olmasına rağmen mesaj göndermiyorum mesaj gönderdiğimde servis kullanılamıyor uyarısı geliyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuzzz????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj atamıyorum paket var ama gitmiyor servis kullanıamıyor diyorr acill yardımmmm:(

stat counter