Vodafone fiber internet bina içi kutu

Bu konuyu okuyanlar

Kebabb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba yaklasik 3-4 ay önce yeni bir eve taşındık ve apartman yöneticisiyim. Biraz önce kapıya vodafone fiber hat için biri geldi elinde kağıtla binaya vodafone fiber internet için kutu takacaklarını ve bunun tamamen ücretsiz olacağını söyledi. Elindeki kağıdı imzalamamı istedi hızlıca göz attım bütün işlemlerin vodafone tarafından ödeneceği yazıyordu. Bu imzaladığım kağıt ileride bir sıkıntı çıkarırmi?

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Hayır, biz apartmanımıza 3 yıl önce bağlattık. Bende sorunsuzca 3 yıldır Vodafone Fiberi kullanıyorum.

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Vodafone fiber nerde oldugunu nasıl ögrenebilirim

DogukanErcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Vodafone fiber internet için elimde 10 adet 72tl 35mbps promokod bulunuyor . düşünen olursa benimle iletişime geçebilir

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Merhaba yaklasik 3-4 ay önce yeni bir eve taşındık ve apartman yöneticisiyim. Biraz önce kapıya vodafone fiber hat için biri geldi elinde kağıtla binaya vodafone fiber internet için kutu takacaklarını ve bunun tamamen ücretsiz olacağını söyledi. Elindeki kağıdı imzalamamı istedi hızlıca göz attım bütün işlemlerin vodafone tarafından ödeneceği yazıyordu. Bu imzaladığım kağıt ileride bir sıkıntı çıkarırmi?

Bir tanıdığım da önceden yapmıştı ve şuana kadar sıkıntı çıkmamıştı. Kağıtta size dair ek bir bölüm yoksa ilerde bir sıkıntı çıkacağını sanmam.

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ben sorgulattım bayiden en ucuz 100 tl dediler oda fiber degil