Vodafone faturasiz numara degistirme.

Konusu 'Mobil Operatörler ve Kampanyalar' forumundadır ve MrHxor tarafından 8 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. MrHxor

MrHxor Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Vodafone faturasiz numara degistirme.

Arkadaslar faturasiz hatliyim. Nasil numarami degistiririm ? Yani bir yeri mi aramaliyim ? Tesekkurler.

2. neet

neet Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    Tekirdağ
    değiştirmek istediğiniz gsm bayiine gidin başvurunuzu yapın 1 hafta içinde (3günde olabilir) geçiş tamamlanır.

3. MrHxor

MrHxor Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki diger operatorler nasil ?

4. MeOMaN

MeOMaN Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 , 4 Senedir Vodafone kullanıcısıyım

Daha önce yaklaşık 6 , 7 sene Türkcell kullandım

Türkcell kullanırken arada numaramı değiştirmek istediğimde müşteri hizmetlerini arıyordum cuzi bir ödeme karşılığında numaramı değiştiriyorlardı

Hattaki size örnek birkaç numara sunuyorlar istediğinizi siz belirliyorsunuz

Vodafone ' a geçiş yaptıktan sonra bir ara numaramı değiştirmek istediğimi söyledim hazırkart kullanıyordum onlarda böyle bir hüzmetin olmadığını söylediler

Büyük bir eksiklikti numarı değiştirmek için eski hattımı iptal ettirip yeni hat almak zorunda kalmıştım

Ben ne kadar Vodafone kullanıcısı olsamda bazı yönlerde Türkcell , Vodafone dan daha ilerde.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

nasıl oluyor numara değişikliği bulamadım ......bi yardımcı olabilir misiniz ....

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:tongue:hattım vodafone ve ben numaramı değiştirmek istiyorum ama internet üzerinden yapmam gerekiyor bunu nasıl yapabilirim bi yardımcı olabilirmisiniz..:turned:

Sayfayı Paylaş