Vodafone Ek İnternet Paketleri

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Eski vodafoneluyum(ayrıca freezoneluyum) faturasız ucuz internet paketleri biliyor musunuz acaba? 18 tlik a101 e özel bir tarife kullanıyorum 500 dk,100 sms, 1 gb interneti var ama baktım ekstra 1 gb a 18 tl yazıyor yuh dedim:D Annem türk Telekom faturalı kamu 2 gb diye bir ek paketi 16 küsüre yükledi. Sonunda türk telekoma geçirecek bu vodafone. S

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Sanırım operatörler arasında avantajlarıyla beraber en iyisi Turkcell. Her hafta salla kazan - Vodafone gibi 30 dk lık 250 mb vermiyor - ayrıca 25 yaş altı ve gnçturkcell'lilere haftada 2 kez çatlat kazan , diğer uygulamaları ve bu uygulamalar için internet istemiyor olması, Dergi indirincede ayda 1 hediye veriyor olması paketinizin yanındaki artılar. Ama gel gelelim bi şikayeti adam akıllı değerlendiremediler. Kısır bir döngüdeyim. Adamlara anlatamadım derdimi. Çekmiyor ^l^n internet. :D

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077

Teşekkürler buraya baktımda bunlar değil aslında aradıklarım hani şöyle gizli saklı paketler oluyor onlardan arıyorum malum eski vodafonelu olduğum için bunların çoğu daha pahalıya geliyor mesela 25 tllik tarifeye geçeyim dedim yapınca 28 tl kesti oysa yeni vodafonelu olma şartı falanda yoktu ama:D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sanırım operatörler arasında avantajlarıyla beraber en iyisi Turkcell. Her hafta salla kazan - Vodafone gibi 30 dk lık 250 mb vermiyor - ayrıca 25 yaş altı ve gnçturkcell'lilere haftada 2 kez çatlat kazan , diğer uygulamaları ve bu uygulamalar için internet istemiyor olması, Dergi indirincede ayda 1 hediye veriyor olması paketinizin yanındaki artılar. Ama gel gelelim bi şikayeti adam akıllı değerlendiremediler. Kısır bir döngüdeyim. Adamlara anlatamadım derdimi. Çekmiyor ^l^n internet. :D

Ben Turkcellden vodafone a geçtim şimdi ucuzdu diyemiycem :D Diğerlerine göre daha pahalı 25 den aşağı tarifesi var mı bilmiyorum ama benim zamanımda baya pahalıydı ondan geçtim bence en iyi çeken Turkcell ama işte...Zaten evde olduğum zaman çok kullanmıyorum internet konuşma falan wifi yetiyor ama işte bazen internet gerekiyor onun içinde düzenli bir tarifede kalmıyorum vodafone kaç kez aradı faturalıya geç şunları verelim falan aman yok dedim bir de sonra giydirecekler yüksek fatura gelcek :D Türk Telekom da da çekme sıkıntısı varmış o yüzden vodafoneda kaldım sanrm

Son düzenleme:

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Eski vodafoneluyum(ayrıca freezoneluyum) faturasız ucuz internet paketleri biliyor musunuz acaba? 18 tlik a101 e özel bir tarife kullanıyorum 500 dk,100 sms, 1 gb interneti var ama baktım ekstra 1 gb a 18 tl yazıyor yuh dedim:D Annem türk Telekom faturalı kamu 2 gb diye bir ek paketi 16 küsüre yükledi. Sonunda türk telekoma geçirecek bu vodafone. S

Paket bitim gününe kadar kullanabileceğin 1 GB internet paketi vardı 5 TL ye,
Vodafone Büyük Seçim 1GB İnternet Paketi | Bedava internet Paketi burada yazıyor daha öncesinde almıştım. İşine yarayabilir.