Vodafone Aniden Ekrana Gelen Üyelik Mesajı

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Merhaba eski vodafoneluyum faturasız hat kullanıyorum şu son zamanlarda ekran kilitliyken açtığımda vodafonedan ekrana şuna üyelik şu kadardır iptal ve evet diye bir bildirim geliyor yanlışlıkla evete basmaktan korkuyorum bunu engellemenin bir yolu var mı? Vodafone yanımda uygulaması falanda kullanmıyorum bir kez indirmiştim ama tc falan istediği için galiba üye olmadan sildim bunu yapalı da çok oldu bu mesajları engellemenin bir yolu var mıdır zorla para koparmanın derdindeler resmen.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Telefonun yanında gelen ( sim araç setinden ) geliyor o mesaj ona girip ayar olması gerekiyordu.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Telefonun yanında gelen ( sim araç setinden ) geliyor o mesaj ona girip ayar olması gerekiyordu.

Nasıl yani tam anlayamadım telefonumu alalı 3 yıl civarı oluyor kartımıda o zaman yeniletip nano kart almıştım ama bu sorun şu son 1,2 aydır var öyle olsa baştan beri olmaz mıydı?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
O bildirim işi zaten yeni çıktı size sorduğunda hayır istemiyorum diyebilirsiniz sonra bunu daha sonra yeniden hatırlatalım mı dediğinde bir daha gösterme olarak işaretleyebilirsiniz. Kampanyalar çıktıkça bunu soracaktır.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
O bildirim işi zaten yeni çıktı size sorduğunda hayır istemiyorum diyebilirsiniz sonra bunu daha sonra yeniden hatırlatalım mı dediğinde bir daha gösterme olarak işaretleyebilirsiniz. Kampanyalar çıktıkça bunu soracaktır.
İşte sadece iki seçenek var evet ve iptal tekrar gösterme yazmıyor :(