Vodafone A101 Paketi Kullananlar Bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Merhaba eski vodafoneluyum faturasız hat kullanıyorum. A101 den yükleme yapma koşulu olan altın fırsat paketini kullanıyorum 21 tl ye 500 dk 200 sms 2 gb internet falan var her şey iyi hoş da şu son 2 aydır a101 saçmalamaya başladı.En son 20 tl yüklemeyi kapattıklarını söylediler 25 tl yükledim bu ayda 25 i kapatmışlar 30 var en az dedi kasiyer yav ben zaten 30 yükleyecek olsam niye ucuz tarife arayayım yüklemedim ama doğru düzgün tarife bulamıyorum. Eski vodafonelu olduğum için sitedekiler pek uymuyor gizli tarifeler oluyordu onlarıda bulamadım ayrıca freezoneluyum ama hiçbir faydası yok.Sormak istediğim a101 lerin hepsinde mi durum şu an böyle yükleme yapan var mı acaba ben pek emin olamadım ikinci kasiyer çok düşündü acaba yanlış mı söyledi dedim içimden. Ve varsa faturasız vodafonelu olanlar ucuz tarife önerilerine açığım mobil veri çok kullanmıyorum 1 gb bile yeter bana evde wifi var mobil veriyi sadece okulda dışarda kullanıyorum dklarımda boia gidiyor sms biraz kullanıyorum ama böyle paket bulmak çok zor fiyatlar uçmuş...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
o saçmalamadı btk yada bunları denetleyen 30TL altı yüklemeyi kaldırttı a101 masum Turkcel de de 30TL alı yükleme yok...

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
o saçmalamadı btk yada bunları denetleyen 30TL altı yüklemeyi kaldırttı a101 masum Turkcel de de 30TL alı yükleme yok...
Yaa öyle mi o konuda bilgim yok bende diğerlerinde vardır vodafone böyle bir şey yapıyor diye düşünmüştüm :( 30 tl çok fazla geliyor kullanmadığım bir şey için inşallah geri düzelir

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
turkcell candır, pahalı gibi görünüyor ama en azından böyle tuzaklar kurmuyolar, işkence çektirmiyolar :D

benzer bi şeyi ben bimcell kullanırken yaşamıştım, derhal iptal ettirmiştim...

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
turkcell candır, pahalı gibi görünüyor ama en azından böyle tuzaklar kurmuyolar, işkence çektirmiyolar :D

benzer bi şeyi ben bimcell kullanırken yaşamıştım, derhal iptal ettirmiştim...

Turkcellden vodafonea geçtim çok pahalıydı hala da öyle olduğunu düşünüyorum :) Öğrenci için pek uygun değil kalite olarak çok iyi tabi ki ama maalesef. Bu arada bugün başka bir a101 den 25 tl yükleme yaptım paket bulamadığım için en düşük 30 dediler dedim değişiyor arada kapanıyor dedi muhtemelen diğer kız bilmiyordu türk telekomda nasıl dedim onda en düşük 30 muş zaten turkcellde de öyle bir şeydi.

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Bnm de son 1gb şimdi birşey desem bnm zararima olur

HsynKrkmz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Turkcellden vodafonea geçtim çok pahalıydı hala da öyle olduğunu düşünüyorum :) Öğrenci için pek uygun değil kalite olarak çok iyi tabi ki ama maalesef. Bu arada bugün başka bir a101 den 25 tl yükleme yaptım paket bulamadığım için en düşük 30 dediler dedim değişiyor arada kapanıyor dedi muhtemelen diğer kız bilmiyordu türk telekomda nasıl dedim onda en düşük 30 muş zaten turkcellde de öyle bir şeydi.

Turkcell 40 ₺ olmuş. Kim diyor 30? Hayırlı ramazanlar ?