Vodafone 19 Tl'ye Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
16,118
Vınn la kullanın sizde
o zaman da aramıcak kişiler arıyor telefonu açmadım diye cazurduyorlar vinn'da takılı iken ses özelliği olmadığı için konuşamazsın çalmaz çağrı geldiğini göstermiyor ama arayana çalan tel gibi gözüküyor o yüzden işe yaramaz...

Reaksiyon puanı
13
paket yasaldır ve şikayet etme gibi bir durum söz konusu değildir. parayı bana değil vodafone 19 tl yatırarak paketi devam ettireceksiniz. vodafone'ye para ödüyorsunuz yasal olmayan bişe yok bi paket bu sonuçta

Reaksiyon puanı
16,118
boşa gitmez bu paket alınması karışık olupta yasal paket 50+19 lira ilk sonrası 19 şeklinde yasadışı bir durum yok.

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bir süre sonra muhtemelen kapanacak olan bir açıktır.Boşa paranızı kaptırmamanızı öneririm.

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bem özelden yazdım ama geri dönemdi. Sanırım sıkıntı var.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
vodafone müşteri hizmetleriyle görüştüm. kendileri bana sınırsız internet için bir paketlerinin geçmişte olduğunu fakat abone alımına kapatıldığını söylediler. fakat yeniden o paketi geri getireceklermiş. bayiler de şu anda sınırsız bir paketlerinin olmadığını söylüyorlar... nasıl oluyor bu iş şüpheli.

Halilaziz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bayi aracılığıyla sizi sınırsız pakete üye yapıyorum. Faturasız hat olduğu için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Sadece 19 Tl karşılığında paketiniz her ay yenilenir. Tek sefere mahsus işlem ücreti olarak 50 tl alıyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

1)İnternet sınırlı mı 1-2 gb kullandıktan sonra hız düşer mi veya kesilir mi?

-Internet gerçek anlamıyla sınırsızdır. Kota yoktur 500 gb indirseniz dahi hız düşmez, kesilmez.

2)Vpn mi? Yoksa başka bir program falan mı?

-Vpn ya da başka bir program değildir. Normal mobil verinizi açarak sınırsız interneti kullanacaksınız.

3)Hızı nasıldır?

4.5g destekleyen hattınız ve cihazınız varsa 4.5g hızında da kullanabilirsiniz. Her operatörün internetinde olduğu gibi bulunduğunuz yere göre hızınız değişebilir.

4)Kapanır mı?

-Hayır kapanmaz yasal paketle yapılıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 23558
Ahmet kardeş ben yapmak istiyorum yardımcı olurmusun

Mehmet_Sisik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende yapmak istiyorum om sen yazdım ama cevap vermediniz

mehmet.47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bis paektiydi ismi vodafone bu ek paket alimini 20 gun once sonlandirdi.
Paketi kullananlar icin sorun yok istedikleri kadad kullanirlar ve vodafone iptal edemez.
Paket bende ve kardesimde var mobil modeme taktik 2160p belgesel izliyoruz
Ama 21 tl dir 19 degil.

Reaksiyon puanı
2,146
Hadi geçtik bi şekilde diyelim. Kaçak köçek bişey var mı haram mıdır acaba ondan çekinmesem yapacak bi bayi bulurum.

mehmet.47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Reis kacak macak degil. Ben ve kardesim bizzat 542 musteri hizmetlerini arayarak yaptirdik

mehmet.47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biz 3 ay once aramistik . Musteri hizmetlerine Vodafone Black berry Internet (BIS) ek paketi almak istiyoruz dedik.
Tamam deyip yaptilar

mehmet.47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla yapabiliyorsaniz bayilerde yaptirin ama amca oglum icin aramadik yer birakmadik yine olmadi.
Pakete gecis durdurulmus.

Reaksiyon puanı
2,146
Biz 3 ay once aramistik . Musteri hizmetlerine Vodafone Black berry Internet (BIS) ek paketi almak istiyoruz dedik.
Tamam deyip yaptilar
Alıma kapandı falan dediler hatta üstünden çok geçti. 20 gün önce alıma kapattılar diyorsun ama yıllık konular gördüm alıma kapandı diye.
Peki sormuyorlar mı blackberry cihazınız var mı diye? Öyle sorgulamadan tamam diyip kapatmaları ilginç olmuş.

mehmet.47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sordular tabi hatta kontrol da ettiler ve cihazimin black berry oldugunu anlayinca o zaman yaptilar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...