Vodafone 19 Tl'ye Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
13
Bayi aracılığıyla sizi sınırsız pakete üye yapıyorum. Faturasız hat olduğu için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Sadece 19 Tl karşılığında paketiniz her ay yenilenir. Tek sefere mahsus işlem ücreti olarak 50 tl alıyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

1)İnternet sınırlı mı 1-2 gb kullandıktan sonra hız düşer mi veya kesilir mi?

-Internet gerçek anlamıyla sınırsızdır. Kota yoktur 500 gb indirseniz dahi hız düşmez, kesilmez.

2)Vpn mi? Yoksa başka bir program falan mı?

-Vpn ya da başka bir program değildir. Normal mobil verinizi açarak sınırsız interneti kullanacaksınız.

3)Hızı nasıldır?

4.5g destekleyen hattınız ve cihazınız varsa 4.5g hızında da kullanabilirsiniz. Her operatörün internetinde olduğu gibi bulunduğunuz yere göre hızınız değişebilir.

4)Kapanır mı?

-Hayır kapanmaz yasal paketle yapılıyor.

ddd.jpg

Son düzenleyen moderatör:

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Bu açık kapanmamış mıydı yahu?
Mevcut tarifemiz değişiyor mu bunu yapınca?
Mega 3gb tarifesindeyim. Ek olarak bunu alabilecek miyim?

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Kampnya süresi nedir. Wında kullanmak mümkün mü

Reaksiyon puanı
13
Bu açık kapanmamış mıydı yahu?
Mevcut tarifemiz değişiyor mu bunu yapınca?
Mega 3gb tarifesindeyim. Ek olarak bunu alabilecek miyim?

Kapanma söz konusu değil. Devam eden bir paketiniz varsa bu yapılmıyor. Yine de denemek lazım
--- Gönderi Güncellendi ---
Kampnya süresi nedir. Wında kullanmak mümkün mü
Kampanya süresi yok. Normal yasal paket bu. Sim kartınızı vınn'a takıp kullanabilirsiniz.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Kapanma söz konusu değil. Devam eden bir paketiniz varsa bu yapılmıyor. Yine de denemek lazım

Kampanya süresi yok. Normal yasal paket bu. Sim kartınızı vınn'a takıp kullanabilirsiniz.
Ömür boyu kullanabilecek miyiz yani? :D

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Donanım haber konunuza noldu :)

Reaksiyon puanı
13
adminler tarafından kaldırıldı o konu. millet neler yazıyor kaldırmıyorlar benim konuyu siliyorlar bilip bilmeden

Reaksiyon puanı
16,118
aslında mantıklı ama kraldan çok kralcı akrabalar olmasa alırdım da vodofone'a axess ile otomatik yükleme yok deyip çıkıyor teyze...

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ben kullaniyorum 2 ay olacak sknti yok guvenebilirsiniz
b03dd020d4fa310c512b7e842fb9b8ff.jpg

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
tamamen yasal bir işlem ise neden sana 50 TL rüşvet vermek durumunda kalıyoruz ? yani vodafone neden bu imkanı tanımıyor bizlere,
1 ay sonra sen ortadan kaybolup biz 50+19 tl ile vermiş olarak elimizde çöp bir hat kalınca ne yapalım; buzlu su mu ? içelim :)

düz mantık biri senden bu işlemi talep ederek, akabin de vodafone şikayet edip, senin yada bayinin bu yöntem ile aktif ettiği tüm hatları kapatırsa sana da dava açar ise ne olacak ? :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Bir tane daha hattım olsa deneyeceğim. Mevcut Mega 3 paketini kaybetmek istemem :D

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bir açık var arkadaş o açıktan yararlanıyor bu kadar basit. Legal birşey olsa Vodafone bunu sunacak kadar enayi değil herhalde. Yoksa sabit internet alacağına millet mobil alır 19 TL ye pc'ye bağlar kullanır. Vodafone'nin ev interneti fiyatlarını da görünce demek istediğimi anlarsınız.

Reaksiyon puanı
16,118
bu olay gerçek çok sayıda kullanıcısı var...
Bir açık var arkadaş o açıktan yararlanıyor bu kadar basit. Legal birşey olsa Vodafone bunu sunacak kadar enayi değil herhalde. Yoksa sabit internet alacağına millet mobil alır 19 TL ye pc'ye bağlar kullanır. Vodafone'nin ev interneti fiyatlarını da görünce demek istediğimi anlarsınız.
yalnız tel zaman içinde yamuluyor sgh-e250,gts5270k harcadım o şekil kullanımla...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yok bende güvenemedim buna yaa. En iyisi legal yollarla devam.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Konu sahibi arkadaşım bu işten vazgeç. Sana ağır patlar bu iş haberin olsun.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Tanımadığınız birine, hiç bir emeği olmadan sadece bir açığı biliyor diye 50 tl ödersiniz ya da ödemezsiniz, bu sizin bileceğiniz bir iş elbet.

Operatörlerde bu gibi açıklar hep oluyor.
Eski bir Vodafone kullanıcısı olarak; zamanında Udp portu açığı vardı oradan direkt kullanılıyordu, çok yayıldı ve sonunda kapattılar.
Daha sonra Tcp portundan vpn arayüzü ile kullanılmaya devam edildi, o da çok yayıldı ve sonunda kapattılar.
En son dns portu kaldı, oradan düşük hızla da olsa kullanılmaya devam edildi, o da çok yayıldı ve onu da kapattılar.

Emin olun bu açığı da eninde sonunda kapatacaklar. Çünkü son zamanlarda her yerde göze batmaya başladı ve bu açık yeni değil, uzun süredir sosyal platformlarda dile getirilen bir durum.
Son olarak; doğruluğundan emin olmamakla birlikte ilgili açığın Blackberry data paketi ile ilgili olduğunu duydum bir yerden.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Faturasiz hat ne olabilirki kol gibi faturami cikaracak sadece yapilan internet pakettinden yararlaniliyor ayrica 3 ay sonra kapansa ne yazar ztn bedava diye ayda 40-50 gb harcarsiniz 50 gb yi faturali veya faturasiz hatta aliyim desen 200 lirayi gecer boyle dusunmek lazim adama vereceginiz 50 liranin hesabi yapiliyor. 4.5 g de vodafonede benim yasadigim yerde saniyede 3-4mb. Fln indiriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...