VirtualBox'dan dosya aktarımı yaparken hata alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Windows Dan Lünixe Dosya Aktarırken Hata Alıyorum Cd Kalıbı Yerleştire Tıkladıktan Sonra Bir Hata Alıyorum

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Aldığınız hatayı tam olarak paylaşırsanız yardımcı olalım.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ekli dosyayı görüntüle 79663
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldığınız hatayı tam olarak paylaşırsanız yardımcı olalım.
Adsız21.png

Son düzenleme:

Hopeツ︎

Reaksiyon puanı
2,268
VirtualBox - Misafir Eklentilerini Sisteme Tanıtmak, Verdiğiniz ekranda VirtualBox misafir eklentilerini kurmaya çalıştığınızı görüyorum. Post başında verdiğim linkten faydalanabilirsiniz demek oluyor bu. Birinci yöntem adımları sizin için uygundur bir göz gezdirin. Konuyu Linux'a yönelik hazırladığım için adımlar da ona göre bezeli. Windows üzerinde işlem gerçekleştiriyorsanız bazı adımları es geçip devam sağlayabilirsiniz.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
VirtualBox - Misafir Eklentilerini Sisteme Tanıtmak, Verdiğiniz ekranda VirtualBox misafir eklentilerini kurmaya çalıştığınızı görüyorum. Post başında verdiğim linkten faydalanabilirsiniz demek oluyor bu. Birinci yöntem adımları sizin için uygundur bir göz gezdirin. Konuyu Linux'a yönelik hazırladığım için adımlar da ona göre bezeli. Windows üzerinde işlem gerçekleştiriyorsanız bazı adımları es geçip devam sağlayabilirsiniz.
Normal Olarak Yaptığımda Yine Hata Verdi Terminalden Yaptığımda da Bazı Dosyaları Bulamadı Hata Aynı Değişmiyor İsterseniz Videolu Bir Şekilde de Gösterebilirim

Hopeツ︎

Reaksiyon puanı
2,268
Ortada bir karmaşa var... Öncelikle, misafir eklentilerini hangi sistem üzerinde kurmaya çalışıyorsunuz?
Cevap Windows ise, uçbirim ile zaten uğraşmanıza gerek yok bu Linux'un gerek duyduğu konu. Linux ise, verdiğim linkte baştan sona anlatım mevcuttur. Windows'da direkt olarak "Aygıtlar" kısmından imajı bağlayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken imaj bağlandıktan sonra "Bilgisayar" kısmına girmek. İmaj sorunsuz bağlandıysa burada görünür ve çift tık ile kurulur vaziyete gelir. Ya da misafir eklentisinin .iso imajı elinizdeyse yani indirdiyseniz "Depolama" kategorisine gelirsiniz "Denetleyici: IDE"den sürücüyü seçtikten sonra "Sanal optik disk dosyası seçin" dersiniz, gelen ekranda imajı seçersiniz ve bağlarsınız. Bu şekilde de olur.