Vinn 12 aydan önce nasıl iptal edilir?

Konusu 'Mobil Operatörler ve Kampanyalar' forumundadır ve yesil26 tarafından 3 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. yesil26

yesil26 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Vinn 12 aydan önce nasıl iptal edilir?

Daha önce çalıştığım yerde vinn almıştım ama şimdi oturduğum binada ortak adsl var vinni iptal etmek istiyorum kontrat bitmedi daha kaybettim çalındı falan desem iptal etmezler mi.

2. craftingMaterial

craftingMaterial Rektör

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    63
    Kontrat varsa eğer kalan sürenin parasını bir kerede verirsen iptal ederler...

3. Mirack1907

Mirack1907 Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Bahane kabul etmiyorlar malesef. İptal ettirmek istiyorsanız kalan tahattüt miktarını ödemek zorundasınız.

4. TaGaLoG

TaGaLoG Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla benim faturalarım hep yüksek geliyordu mesela paket 49 lira mı kotayı aşardım 80-100 oderdım. 1 sene sonra aradım 1 senede olmamıstır belkı.Aradım musterı hızmetlerını 60 lira mı 65 lira mı oyle bi tutar söylemıstı.Ara musterı hızmetlerını önce ödeyecegın tutarı söylesınler sonra ıster dırek ode ıster kullan miktar düşşün aşagı öyle öde. kapat.

5. trgevent

trgevent Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 1 sene kadar kullandım, kapatma durumunda kendi hesaplarıma göre atıyorum 250-300TL ödemek gerekir diyordum, bir TİM'e uğradım 55TL ödeyip kapattım. bilgi isteyin isterseniz belkide düşündüğünüzden daha ucuza kapatabilirsiniz.
    küçük bir dipnot: bulunduğunuz bölgede vınn çekmiyorsa müşteri hizmetlerine bildiriyorsunuz, sanırım 3 ay sinyal alıp alamadığınızı takip ediyorlar, ara ara telefonla taciz edip sinyal alamıyorum ya da 3g değil edge çekiyor diyorsunuz sonunda ücretsiz iade alıyorlar. (TİM'de buna benzer bir bilgi vermişlerdi, en doğru bilgiyi bayilerden alırsınız yinede)

Sayfayı Paylaş