Video sitelerinde , video yeri açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ama birkere daha belki 3-4 ay önce böyle olmuştu ve bikaç gün içinde düzelmişti , bence geri düzelecektir emin olun çünkü bu kadar fazla insanı kaybetmek istemez bu site :) işin tuhafı şu arkadaşlar , bu siteye alıştıysanız başka sitelere girmek istemiyorsunuz değil mi :D rahat olalım sakin beyler düzeltirler er geç ve de flash player lar güncel sorun bununla ilgili değil bence , ve basit bir konuda değil bu çünkü biz erkekler için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz ve mesajları okuduğumda herkesteki bi gerginliğin bi sinirin farkına vardım :D neyse biraz dişimizi sıkalım , amacım gergin havayı dağıtayım dedim rahatlayalım takmayın yav :) demesi kolay :D .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alemsiniz, alemiz valla:) inş en kısa zamanda açılır. hani bakıyorumda en güzel videolar şuan var sanki:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi herkes aynı dertten müzdarip ne oldu anlamadım ki 1 hafta önce çatır çatır video izleyebiliyoduk şimdi beyaz ekran var bigisayarı kapatıp açtım wifiyi açıp kapattım yine olmuyor hacker falan yok mu halletsin şu işi ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
onu bende farkettim , hadi açılmıyor onu anladıkta tamda açılmadığı zaman en güzel videolar çıkmaya başlamış :D bu bize büyük pclik oldu beyler :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bendede var aynı sorun ktunnel den falan bi siteye girildiğinde açılmıyor videolar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler daha detaylı birşey söylemek istiyorum konuyla ilgili. Bakın adobe flash 14 ü yükledim java plugin 12.3 ü yükledim media player aygıtlarını güncelledim daha sonra internet dns yaptım daha sonra internet ayarlarını da yaptım olmadı bilgisayare format attım tekrar yaptım herşeyi ve baktım sonuç yok hala aynı . Yani burdan şunu anlayınki sorun hepimizde tüm bilgisayarlarda sorun var kimse giremiyor tahminimce . yani bilgisayarla alakalı düşünüpte zamanınızı boşuna güncelleme flash oynatıcı java yüklemek bilgisayar formatlamakla uğraşmayın olmuyor :) bunu belirtmek istedim artık ne zaman site düzelir konuyla ilgili bilgimizde yok bakalım bekleyelim ve görelim ne zaman düzelecek benden son mesaj :) .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
birader en güzel videolar yüklendiği an açılmıyor bu videolar beyaz ekran veriyor. bilerek mi yapıyorlar anlamadım gitti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyiki bu yorum ları gordumde okudum oldum gülmekten ama beyler haklısınız beklemesi zorrrr :)))))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abı yok mu bunu cozen bırı allah rızsı için varsa bilen biri yazzzın ama artık yeterrrrrrrrr

aragorn4849

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar chrome da URL yerine chrome://flags yazıp Donanım ivmeli video kod çözümünü devre dışı bırak. (Ctrl-f ile arama yapabilirsiniz ) seçeneğini Etkinleştirin. Daha sonra Chrome yeniden başlatarak tekrar deneyin... bu arada xnxx bu kadar kişide açılmıyorsa bence siteden kaynaklı bi problem sabrlı olun :lol: :lol: :tongue:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı bende de var ve hala düzelmedi. bi umut bekliyorum elim şeyimde ( yani yüreğimde demek istedim yanlış anlaşılmasın ) :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler o sıkıntı xnxx deki bazı bilgisayarlarda yokbende var ama. sorun su a21.07de güncelleme geldi flash player ve javaya bu tarihten önceye alın bilgisayarı bence olur. ben alamıyorum çünkü geri yükleme noktasında 7. ay yok

isa_91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesin çözümü yazmıştım ama gunaha girmekten korktuğum için sildim :yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=388218]isa_91[/MENTION] alakasız konuşma, siteden kaynaklı bir problem olduğu için çözümü ancak site düzelene kadar beklemek olacaktır

samican22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adobe flash player yükleyin yada bir virüs bu duruma engel oluyor olabilir

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Burada sorulan soruların %90 nı malum sitedeki videoları izleyememek .. :)

Şimdi bir bakayım neymiş dedim :p

Sitede sorun yok.

Chrome + Zenmate her derde devadır arkadaşlar. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler btunnel vtunnel falan onlarda açilmiyor chrome zen mate indirin chromdan indirin eklenti kurulu yazar sona köşede savunma işareti var mavi ona basin hotmailinizi yazin hazir ve yeşil olur yine basin ortada farkli bayraklar başta türk var o normal siz ortadakine basin german deneyin ve googleye xnxx yazin ve izliyebilirsiniz bb

S

SDN Okuru

SDN Okuru
agalar zenmate'i de denedim e-mail' i girdim ama bayrak falan görmedim ben işlem tamamlandı chrome'a eklendi diyor sadece ama siteye giriyorum video açılmıyor ne iştir anlamadım ki