Video kalite bozukluğu

Bu konuyu okuyanlar

Ossaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün twitchi açtığımda ekranda bir tuhaflık olduğunu farkettim fullscreen yapınca bu https://i.hizliresim.com/Vryqaq.png durum ile karşılaştım youtube deki videolarda böyle bir sorun yok

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
resmi dosya ekle ile koy tam resim olarak.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ekran kartının driverleri yüklü dimi

Ossaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adsız.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekran kartının driverleri yüklü dimi
Evet

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
SS aldığın Fotoğraftaki çözünürlük FHD değil masaüstü veya monitörün fhd destekliyormu

Ossaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SS aldığın Fotoğraftaki çözünürlük FHD değil masaüstü veya monitörün fhd destekliyormu
Monitörüm Samsung S19D300 FHD desteklemiyor.Youtube'de aynı sorunu yaşamıyoru,bu sorun daha önceden vardı. 720p film indirdiğimde Windows Media Playerden açtığım zaman aynı görüntüyle karşılaşıyordum.Playerde Sıkıntı olduğunu düşündüm diğer playerde'de aynı sorunu yaşadım.Farklı film denedim ama yine aynı sonuç.Sürekli indirip izlemediğim için sıkıntı yapmıyordum.Dün Twitchi yayın izlemek için açtığımda'da bu görüntü ile karşılaştım

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Monitörüm Samsung S19D300 FHD desteklemiyor.Youtube'de aynı sorunu yaşamıyoru,bu sorun daha önceden vardı. 720p film indirdiğimde Windows Media Playerden açtığım zaman aynı görüntüyle karşılaşıyordum.Playerde Sıkıntı olduğunu düşündüm diğer playerde'de aynı sorunu yaşadım.Farklı film denedim ama yine aynı sonuç.Sürekli indirip izlemediğim için sıkıntı yapmıyordum.Dün Twitchi yayın izlemek için açtığımda'da bu görüntü ile karşılaştım

Benim kullandığım sistemdeki monitörde de öyle FHD video olsa bile tam ekran yapınca sanki 480p izlenmesi sunuyor sorun monitörünüzde Maalesef yeni bir FHD 144 hz li monitörlere bakmanız gerekebilir

Ossaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim kullandığım sistemdeki monitörde de öyle FHD video olsa bile tam ekran yapınca sanki 480p izlenmesi sunuyor sorun monitörünüzde Maalesef yeni bir FHD 144 hz li monitörlere bakmanız gerekebilir
İlginiz için Teşekkür Ederim.İyi geceler