Video İzleme Sorunu Tarih Olsun

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Videoları sorunsuz bir şekilde oynatabilmeniz için gereken her şeyi barındıran bir yazılım arıyor musunuz? O zaman editörlerimizin bu önerisine kulak verin.

Bilgisayarda video izlerken veya videolar üzerinde işlemler yaparken hem görüntü hem de ses konusunda sıkıntı yaşamadan keyifli zamanlar geçirmek istiyorsanız, bu yazılımı mutlaka kurmalısınız. K-Lite Codec Pack'ten bahsediyoruz. Adından da anlaşıldığı üzere, ihtiyacınız olan tüm çözücüleri (codec) barındıran ücretsiz yazılım, kendisini yeniledi ve sıcağı sıcağına elimize düştü. Yenilikler arasında; Media Player Classic'in 6.4.9.1 sürümünün revizyonu, ffdshow ve FLV ayırıcı gibi araçların güncellenmesi ve yüksek tanımlı (HD) videoların oynatılması için gereken x264VFW'nin de yeniden gözden geçirilmesini sayabiliriz.

:: Yazılımı indirmek için buraya tıklayın.

:: Video izlemede sorun yaşıyorsanız, derdinizi anlatın çözelim.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

serin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Burda neyi indireceğimi bilemedim Media player var bu konuda yardımcı olurmusunuz.

bir insan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internetten video izlerken zaman zaman takılmalar oluyor bunun sebebi ne olabilir. sitelerle ilgili olabilir mi?
bende xp codec pack yüklü k-lite code pack'a gerek var mı?
bir de bu codec packlar nasıl kullanılıyor sadece bilgisayara yüklemek yeterli mi?

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
valla ben ayrı ayrı kurmak taraftarıyım hiçolmazsa ne kurduğumu biliyorum ;) bu işte uzman olan free-codecs sitesi sayesinde her türlü kodeye ulaşabiliyorsunuz. zaten ac3 filter - quick time -real player alternative- div-x player - xvid - ffd show ve oynatıcı olarak vlc player yüklerseniz hiç bir sorun yaşamazsınız ;)

qontak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha önce real media formatı için ayrı bir paket daha yüklemek gerekiyordu bu sürümde real media'yı da entegre etmişler :)..

teşekürler

oqzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Benim de problemim buna benzer internet explorer 7 kullanıyorum k Lite codec yüklü media player 11 de yüklü ama youtube ve benzeri sitelerde video izleyemiyorum görüntü kare kare slayt gösterisi şeklinde geliyor.Video sesinde bi sorun yok görüntü hep bu şekilde geliyor.Mozilla yükledim sorun yine düzelmedi.Yardımcı olursanz şimdiden teşekkürler.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Gerçekten harika ötesi bir program. Bir de zırt pırt sürümü çıkmasa daha iyi olacak :)

eyuruz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar interneten (torrentten )soysuzlar çetesi filmini indirdim ancak gom player da filmi acmaya calıstıgımda lütfen media player kullanın die bi görüntü geldi 15 saniye süren. media playerda denedim ve hala media playerda deneyin diyen görüntü tekrarladı.filmin boyutu 1.31gb olarak gözüküyor ancak 15 saniyeden baska izleyemedim. aynı sorunu testere 6 yı indirdim ondada yasıyorum.lütfen yardım...