Viber engelleme nasıl yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba arkadaşlar,

Viber engelleme nasıl yapılır? Whatsapp için çok kolay ama burada bulamadım sanki :(

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Viber'de engelleme yok diye biliyorum ben Hakkı abi. :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
viberde öyle bi şey yok abi önüne gelen yazıyor :)

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bununla ilgili viber'in süper bir cevabı vardı :)

Viber sizin telefon rehberinizi kullanır. Telefon rehberinizde olan bir kişiyi neden engelliyorsunuz ki. :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Viber mal mal konuşmasın resmen.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
rehberden karşıdakinin nosunu sildim gene aynı çünkü karşıdakinde benim no var hiç bi çözüm yok çok can sıkıcı bi durum

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bununla ilgili viber'in süper bir cevabı vardı :)

Viber sizin telefon rehberinizi kullanır. Telefon rehberinizde olan bir kişiyi neden engelliyorsunuz ki. :D

Neden mi engelliyoruz?

Rehberde ki kişi ile kavga ettiysem, canım onla konuşmak istemiyorsa, küstüysem. Viber bunları düşünememiş, o cevabı verirken.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vıberden kısının ustune tıkladıkdan sonra telefonunuzun sol alt tusuna tıklayın blok gelecek ordan engelleyebılıyorsunuz ama bazılarında aynı tusa basınca sıl gelıyormus onu bende cozemedım :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
viber haklı '' rehberinde olan veya rehberinin dışından gelip seni bulan kişiyi niye engelliyorsun'' :) benden tam destek bu viber yetkilisinin açıklamasına .... cidiyim , süper bence bu özellik tek viberde var sayın viber yetkilileri bu özellik hep böyle kalsın farkımız olsun diğer uygulumalardan ;) korku iyidir :)))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numaramız karşıdaki kişinin rehberinde varsa ve bizim rehberimizde yoksa engellememiz gerekir ki profilimizi karşıdaki kişi görmesin. viber bence düşüncesiz bir cevap vermiş kullanıcılarına. istemediğim kişiyi elbette silerim rehberimden ve viberda görmem. ama karşıdaki kişi bunu yapmıyorsa? ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güncellersen yeni versiyonunda block da çıkıyor. son sürümde block gelmiş arkadaşlar ;)

delikurt0660

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Viberde engelleme var arkadaşlar.. öncelikle viberde engellemek istediğiniz kişi ile mesajlaşma penceresi açıyorsunuz daha sonra ekranı sola kaydırıp (SİZİN) ve engellemek istediğiniz kişinin isimi gözükür, engellemek istediğiniz kişinin üzerine dokunun daha sonra açılan pencerede iken telefonunuzun sol alt tuşuna basın ve engelleme tuşunu görmüş olusunuz. eee bi teşekkürü hak ettim sanırım saçma sapan engelleme yok yazanlara inat...:devil:

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Viberde engelleme var arkadaşlar.. öncelikle viberde engellemek istediğiniz kişi ile mesajlaşma penceresi açıyorsunuz daha sonra ekranı sola kaydırıp (SİZİN) ve engellemek istediğiniz kişinin isimi gözükür, engellemek istediğiniz kişinin üzerine dokunun daha sonra açılan pencerede iken telefonunuzun sol alt tuşuna basın ve engelleme tuşunu görmüş olusunuz. eee bi teşekkürü hak ettim sanırım saçma sapan engelleme yok yazanlara inat...:devil:

Sen önce bir konu tarihine bak özür dile ;)

2013 yılında açılmış ve o zamanki halinde bu özellik yoktu. Daha sonra güncelleme ile eklenmiş 2014 yılında...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çindekii basit telofonda bile bildirimlerii kendin uygulamaları vede aç kapa yapa bili yorsun bu yazılımla alakalıı yazılım hatasıı iphonlarda varr oppo da mi3de var one pulus onda var zete vede en dandik telofonda bile varr yanı yazılımm inceleyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayır sil ve negelle var .. engelleyıncede karsı taraf yıne benı görüyor ve msj atabılıyor yaaaa program cok güzel ama bu cok büyük bir hata lütfen düzeltin ne olurrrr.. yeni güncelleme gelsın ve buda diğerleri gibi olsun engelendımı kesınlıkle profıl göremesın kımse

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlardan gizlilikleri seçin oarda engellemeyi göreceksiniz istediğiniz kişiyi engelleye bilirsininz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cok basit size yazan kişinin profiline girip sağ üstteki seceneklere tiklayip engelle yazisina tiklayin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar gelen tüm sesli ve görüntülü aramaları engellemek istiyorum fakat normal mesajları almak istiyorum var mı bi ayarı.Ben bulamadım da.

Son mesajlar