Viber Android

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Peki 3g üzerinden görüşmede ne kadar veri harcıyor? Bende avea 100 mb paket var. Sınırlı olduğu için kullandığım miktarı bilmem gerekiyor. Mesela 10 dk'lık bir konuşma yapıldığında ne kadar kaç kb harcar?

100-150 kb civarı. Ölçtüm ben :D

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Ben telefon konuşması yapmak istediğimce ne ses geliyor ne gidiyor, skype programının ilk hali gibi :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Ben telefon konuşması yapmak istediğimce ne ses geliyor ne gidiyor, skype programının ilk hali gibi :)

Çok garip beta sürümlerinde bile çok nadiren böyle olaylar vardı epey zamandır karşılaşmadım böyle bir şeyle :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ALLAH ALLAH hemen test edeceğim tekrardan bakalım ne olucak merak ettim gerçekten , yaklaşık 1 ay önce falan denemiştim..

tuapseli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkurler REDFOKS işime yaramadı şimdilik ( adres defterim dekiler in hiçbirinde bu uygulama yok
ama paylaşımlarını takip ediyorum..

msubeydullah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
viber, chat on, whatsapp, vs... bir çok böyle uygulama var fakat kullanıcı sayısında bi hit olmadığı için boş şeyler. Facebook'ta bu özellikler zaten var skype ile de ortak.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
GÜNCELLENME TARIHI:
21 Şubat 2012 Salı
MEVCUT SÜRÜM:
2.1.4.588
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:
2.0 ve üzeri
KATEGORI:
Haberleşme

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Çevremde fazla android telefon kullanan yok, olsada kullandığı telefonla uğraşmıyor :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
uzun zamandır kullanmıyordum kaldırmıştım. Konuyu görünce tekrardan kurdum :)

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Bu sene kıbrısta okuycam, çok büyük kolaylık sağlıycak ailemle görüşmemde. Umarım bazı arkadaşların söylediği gibi 3g'de kullanırken sorun yaşatmaz.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu sene kıbrısta okuycam, çok büyük kolaylık sağlıycak ailemle görüşmemde. Umarım bazı arkadaşların söylediği gibi 3g'de kullanırken sorun yaşatmaz.

3g ile kesinlikle sorun yaşatıyor.ben bu programı ya 2 defa ya 3 defa kurdum sildim.. çok güzel diyosun yüklüyosun konuşuyosunda..ama program öyle zamanda öyle saçma hata veriyorki..sende silmek zorunda kalıyosun :) bazen karşı taraf arıyorum açmıyorsun diyor fakat programdan tel çalmıyor bile..böyle saçma şeyleri var..ama bedava program fazla bişey beklememek lazım.umarım senin işine yarar yoksa kıbrıstan konuşmaya çok para verirsiniz:(

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
güzel programa benzıyor ancak bunu nasıl kullanacaz?

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
skype diye bişi var... bundan daha sağlıklı... hiç duydunuz mu :p

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir türlü aktivasyonu yapamıyorum telefona mesaj geliyor kodu yazıyorum cıhh olmuyor yanlıs dıyor sonra sesli olarak arayıp kod söylüyorlar o koduda gırıyorum oda olmuyor mesajla gelen kod 9215 sesli aramayla söylenen kod 9214 ikiside olmuyor neden sizce ?

Don Tano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
On numara uygulama mutlaka telefonda olması gerekir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu viber de birisini engelleme olayi yok mu. Telefon numarama erişen herkes beni arayabiliyor mu?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
telefonda yüklü olan her hangi bir uygulama(ATK gibi) bunu engelliyor olabilir.yada hattınız veri trafiğine kapalı olabilir bunları kontrol edin.

Bu arada uygulama güncellendi.

MEVCUT SÜRÜM:2.0.2.111835GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:2.0 ve üzeri

ne kadar veri gidiyor ? acaba msj için byte gıdıyo çok sorun dgılde konuşma için 1 saate 50mb yer mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
viberi yükledim kullanıyordum bir süre sonra kullanamadım msjlar gitmiyor arama yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Uygulama 4.0 versionuna güncellendi ve Sticker Market eklenmiş :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Viber aveada 3g üzerinde bloklu. 1gb internet paketime ragmen kullanamıyorum. Evde wifi üzerinde hiç sorunsuz çalışan program, dışarı çıkınca service disconnect oluyor.

Son mesajlar