VG245HE Sinyal yok

Bu konuyu okuyanlar

bgang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Asus VG245HE gaming monitör aldım memnunum ama mesela pcyi yeniden başlattığımda monitör sinyal yok diyor sizce monitörde bi sıkıntı var mı sinyali görmesi için pcyi tuşundan resetlemek zorunda kalıyorum

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;
Sinyal yok. Yazısı bilgisayar açılırken gelip gidiyor mu yoksa Sinyal Yok yazısı gitmiyor mu?

bgang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk açılışta gidip geliyor ama pcyi yeniden başlat dersem birdaha hiç görmüyor mecbur pcyi tuştan kapatmak zorunda kalıyorum

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
İlk açılışta gidip geliyor ama pcyi yeniden başlat dersem birdaha hiç görmüyor mecbur pcyi tuştan kapatmak zorunda kalıyorum
Asus'un monitörlerinde bu durum bulunuyor. Benim kullandığım monitörde bu şekilde. Sinyal Yok yazısı gidip geliyor. Sen de bu yazıdan sonra görünmüyorsa kullandığın kablo ile ilgili bir problem olabilir. Ya da dönüştürücü kullanıyorsan o da problem oluşturabilir.

bgang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus'un monitörlerinde bu durum bulunuyor. Benim kullandığım monitörde bu şekilde. Sinyal Yok yazısı gidip geliyor. Sen de bu yazıdan sonra görünmüyorsa kullandığın kablo ile ilgili bir problem olabilir. Ya da dönüştürücü kullanıyorsan o da problem oluşturabilir.

hdmi ile bağlıyorum daha yeni monitör gideyim iade edeyim o zaman

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sanırım sıkıntı Donanımsal. farklı pc ile denedim sıkıntısız başlattı monitör.

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
hdmi ile bağlıyorum daha yeni monitör gideyim iade edeyim o zaman

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sanırım sıkıntı Donanımsal. farklı pc ile denedim sıkıntısız başlattı monitör.
Kullandığınız dönüştürücü problem çıkartabilir. Dönüştürücü olmadan deneyin bir de.