Vestel venüs

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sorumeydani

Üyecik
aman arkadaşlar siz siz olun vestel venüs den uzak durun kalitesizlik akıyor

Son düzenleyen moderatör:

imhotep

Profesör
Yasaklı
5020 modeli giriş seviyesi + VESTEL daha acemi niye acemi markaya bu kadar saldırıyorsun ki?

Ardablbl

Asistan
O fi̇yat araliğinda daha güzel telefon modelleri̇ bulunor şahsi̇ fi̇kri̇m vestel ne kadar stabi̇l ve ne kadar uzun dayanir !? Tartişma konusu.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
:D Piline baktınız mı o Madde in China yazısını gördünüz mü

PARAzitCELL

Profesör
şahsen kullanmadım daha henüz ama vestelin satışları artmış diyo mağaza çalışanları, ve z10 ve v4 için çokça olumlu yorumlar var internette, satış sitelerinde... ben bir anlam veremedim yani bu yoruma, belki tek tük olumsuz yönleri de olmuştur... ama neden garantili cihazı çöp etsin ki insan?

muffins

Üyecik
Fırın,Buzdolabım Vestel Hocam. iyi anlaşıyoruz. hiç üzmüyor keratalar :)

PARAzitCELL

Profesör
çin malları dahi yüzde yüz çinde yapılmıyor, amerikan malları da keza öyle... vestel bence iyi gidiyo :)

PARAzitCELL

Profesör
hocam inşAllah servisi iyidir de uğraştırmadan bir sorun olduğunda değişim ya da iade filan ya da tamir için bize avantaj sağlanır. satış sitelerinde yazdığına göre vestel servis yönünden iyiymiş yani :) servis bazen telefondan daha yüksek bir masraf çıkarabiliyor sonuçta.

sorumeydani

Üyecik
hocam inşAllah servisi iyidir de uğraştırmadan bir sorun olduğunda değişim ya da iade filan ya da tamir için bize avantaj sağlanır. satış sitelerinde yazdığına göre vestel servis yönünden iyiymiş yani :) servis bazen telefondan daha yüksek bir masraf çıkarabiliyor sonuçta.
berbat

stat counter