vestel venus v4 şarj canavarı kullanıcıları topluluğu

Vestel venus v4 alınabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    23

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Cihaz vatan da satılmaya başlanmış bile :)
Vestel Venus V6

yalnız modem hızı düşük gibi geldi, acaba yanlış mı yazıldı?...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Cihaz vatan da satılmaya başlanmış bile :)
Vestel Venus V6

yalnız modem hızı düşük gibi geldi, acaba yanlış mı yazıldı?...
1700 TL nedir ya hahahahah
Çöp telefonlara 1700 TL verir olduk. 1700 nedir arkadaş?
Doları bu hale getirenleri Allah'a havale ediyorum ben o ne yapacağını bilir. Çöp ekonomi yönetiminin sonucu bu.

Regie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar interneti bazı uygulamalara kısıtlamaktan bahsetmişsiniz onu nasıl yapabilirim(interneti açınca bi uygulama kullansın vs)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Arkadaşlar interneti bazı uygulamalara kısıtlamaktan bahsetmişsiniz onu nasıl yapabilirim(interneti açınca bi uygulama kullansın vs)
Screenshot_2018-09-02-04-59-55.png

veri kullanım ayarlarında "arka planda hücresel veri kullanımını etkinleştir" ayarını pasifleştirmelisin.

Mertbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kaç saatte şarj oluyor benim v4 3 saat 40 dk civarında %10 dan ful oluyor sizde durum ne pil büyük o yüzden arıza mı bilemedim

---- Mesajlar birleştirildi ----

farklı şarj aleti ile denedim şu an %99 da takılı kaldı sanki, bayadır dolmadı 30 dk olacak herhalde. %16 dan 99 a 3 buçuk saat olacak neredeyse farklı şarj aleti ile denememe rağmen. 0 dan 100 e 4 saati geçkin sürede doluyor, aynı sorunu yaşayan başka birisi yok mu? Servise vermem gerek sıkıldım bu işten, hangi servis bakıyordu bu cihaza bilen var mı?
Hocam bende yeni aldım 4 saat yani aynı olduğuna göre normali bu pil büyük zaten 3 saat olsa hiç şüphe etmezdik yinede fazla gibi

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kaç saatte şarj oluyor benim v4 3 saat 40 dk civarında %10 dan ful oluyor sizde durum ne pil büyük o yüzden arıza mı bilemedim

Hocam bende yeni aldım 4 saat yani aynı olduğuna göre normali bu pil büyük zaten 3 saat olsa hiç şüphe etmezdik yinede fazla gibi

3 saat iyi değer, 4 saat kabul edilebilir yine ama 4 saat üzeri servisliktir diye düşünüyorum. Fakat şöyle bir durum var; telefonu orjinal adaptörü ile bağlamalısınız ve telefondan fazla akım çeken internet ve çalışır uygulamaların çokluğu nedeniyle 4 saat kadar olabilir azami süre (ekranın uyku modunda olduğunu farzediyorum 3 saat değerinde)... Bilgisayardan normal usb girişin akımı düşük olduğundan 4 ve üzeri şarj süresi verecektir.

Son bir bilgi, ben telefonu ilk aldığımda sistem versiyonu daha güncellenmemişti, sistem versiyonu güncellenirse ve uygulamalar çoğalırsa şarj durumda süresel olarak olumsuz değişiklikler olması normal. Sorunsuz kullanıyorsanız da (şarj dışında) servis olayına girmemek en doğrusu aslında.

Mertbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
farklı şarj aleti ile denedim şu an %99 da takılı kaldı sanki, bayadır dolmadı 30 dk olacak herhalde. %16 dan 99 a 3 buçuk saat olacak neredeyse farklı şarj aleti ile denememe rağmen. 0 dan 100 e 4 saati geçkin sürede doluyor, aynı sorunu yaşayan başka birisi yok mu? Servise vermem gerek sıkıldım bu işten, hangi servis bakıyordu bu cihaza bilen var mı?
Hocam bende yeni aldım 4 saat yani aynı olduğuna göre normali bu pil büyük zaten 3 sa
3 saat iyi değer, 4 saat kabul edilebilir yine ama 4 saat üzeri servisliktir diye düşünüyorum. Fakat şöyle bir durum var; telefonu orjinal adaptörü ile bağlamalısınız ve telefondan fazla akım çeken internet ve çalışır uygulamaların çokluğu nedeniyle 4 saat kadar olabilir azami süre (ekranın uyku modunda olduğunu farzediyorum 3 saat değerinde)... Bilgisayardan normal usb girişin akımı düşük olduğundan 4 ve üzeri şarj süresi verecektir.

Son bir bilgi, ben telefonu ilk aldığımda sistem versiyonu daha güncellenmemişti, sistem versiyonu güncellenirse ve uygulamalar çoğalırsa şarj durumda süresel olarak olumsuz değişiklikler olması normal. Sorunsuz kullanıyorsanız da (şarj dışında) servis olayına girmemek en doğrusu aslında.
Bende öyle düşünüyorum servise arkadaş vermiş geri vermişler bişiyi yok diyip stres yapabilir cevap için tşkler

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
v6 yı beğenmedim açıkcası, tamam modem hızını yükseltmişler ama pili çıkarılabilen bir pil değil ve ben yine 5000 mah gibi güçlü, bitmeyen bir pil olmasını isterdim (hızlı şarj da olursa tabi tadından yenmez ve başka cihazları şarj edebilme yeteneği yine olmalı). V4 kamera performansı açıkcası vasat idi, v6 yı bilmiyorum fakat v8 de mutlaka şu kamera ile ilgili şikayetleri gidermeleri lazım VESTEL'in. Ekran çözünürlüğü de v6 da fazla arttırılmamış.

Hala v4 benim için yeterli ve güzel duruyor, işlerimi görüyor. Ama v8 çıkarsa ve güzel özelliklerde çıkarsa almayı düşünürüm :)
cat7.png

batarya.png

çözünürlük.png

...
Fiyatı hususunda 1500 tl iyidir derim ama 1700 tl biraz bütçemi aşar v6 için...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Vestel venus v4 çıkmadan önce lenovo p2 ile ilgileniyordum ama fiyatını bir türlü düşürmemişlerdi (hep sabitti 1350 tl gibi bi fiyatı vardı :mad:)
V4 çıkıtğında lenovo p2 için artık tahtan inme zamanı gelmişti ve şimdi daha yeni baktım da o özelliklere karşın fiyatı artmış :p ...
p2 sağlam bi cihaz ama v4 de sağlam bir cihaz, hiç aşağı kalır yanı yok yani...
MaaşAllah diyeyim, benim v4 hala taş gibi :), sorunsuz çalışıyor.

p2.png

...
P2 için söylenecek sözüm yok ama fiyatı için YUH ! diyorum.

İlla p2 alacaksanız diyorum ki şuna bi göz atın :

note 5 .png

note5 fiyat.png

...

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Vestel v4 için kamera video çekimini yetersiz buluyordum. Bu yüzden iyi bir kamera video çekim programı aradım ve ücretsiz ve reklamsız olan "open camera" adlı programı kullanmaya başladım. Uygulama kamera kaydını 720p den 1080p'ye çıkardı :D Ayrıca kamera çekim kalitesi de arttı. TAVSİYE EDERİM!

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba bu telefona bakınıyorum hepsiburada sitesinde 860 lira babam için almayı düşünüyorum Pek oyun oynamaz.
Okey filan ara sıra kurcalar sanırım ilk akıllı telefonu olacak Şarjı 4 saate dolması beni biraz endişelendirdi.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
kamera için alınmaz v4, kamera performansı berbat diyebilirim .... diğer her şey bakımından alınabilir.

gerilim2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Vestel Venüs v4 te hadi oyununu oynayabilen varmi telefon ilk sorunun cevap ekrani geldiğinde kilitleniyor ve kapatip acana kadar duzelmiyor. Bu sikintiyi yasayan ve cozum bulabilen var mı?