Vestel venus v4 marka telefon jarj soketi sorunsalı

Bu konuyu okuyanlar

Ertan_saritas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar dün teknosadan vestel venüs marka v4 telefon aldım bu gün belirtilen jarj bitirme işlemlerini uygulayıp telefonu jarja takmak istedim ve kabloyu soket yerine takamadım daha sonra götürdümkontrol icin ters taktığımı söylediler nasıl takilcagını öğrendim burda sorun yok ama ben biraz soket yerine oturması için biraz zorladim azda olsa çıtır çıtır sesler geldi ama bir problem görmedim benim sorum şu cihaza bir problem vermiş olabilirmiyim
Not: uzun oldu idare edin :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Çalışmasında sıkıntı yoksa ve hafif hareket ettirdiğinizde şarj işlemi kesintiye uğramıyorsa sorun yoktur. Bir de bilgisayara bağlayın, veri - data alışverişini sağlam bi şekilde yapabiliyor mu, deneyin. Eğer sorun yoksa Dua edin :)

Ertan_saritas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çalışmasında sıkıntı yoksa ve hafif hareket ettirdiğinizde şarj işlemi kesintiye uğramıyorsa sorun yoktur. Bir de bilgisayara bağlayın, veri - data alışverişini sağlam bi şekilde yapabiliyor mu, deneyin. Eğer sorun yoksa Dua edin :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya aklım çıktı yeni cihaz daha ya bozduysak diye ama şu an şarj ediyorum 8 saat kalacak cihaz çalışıyor ondada problem yok zaten çok fazla aşırı güç harcamadım yani o kadarda dayanıksız değildir diye düşünüyorum cihaz sordum servise ilk başta anlaşılmaz kullandığınız zaman belli olur sorun olup olmadığı dediler inşallah bir sorun olmamıştır bakalim deneyeceğim ??

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kamerası hariç iyi cihazdır ve oyun oynamadığım için o kısmı değerlendirmiyorum. Ayrıca servisine henüz işim düşmedi ama arayınca ilgileniyolar.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Sılıntı olmaz eskisi gibi dandik değil