Vestel venüs v3 5570 telefonum açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Ventorin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonumu dün gece uyurken şarja taktım sabah kalktığımda şarjı %100dü sonra normal bir şekilde kullandım hiçbir sorun yoktu şarjı %5e indiğinde evdeki bütün prizler dolu olduğu için usb kablosuyla bilgisayara bağladım ve telefondan sadece şarj et'i seçtim, kablo temazsızlık yaptığı için telefon şarj olmadı ve kapandı, kapanmasından yaklaşık 4 saat sonra normal bir şarj aletiyle şarja taktım telefon şarj oluyor gözüküyodu ama açmaya çalıştığımda vestel yazısında takılıyodu sorunun ne olduğunu çözemedim sabah düzgün bi şekilde kullandığım telefon şarjı bittikten sonra neden açılmamaya başladı telefonda özel dosyalarım var onları kaybetmek istemiyorum yardımcı olabilecek birisi var mı

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Şarjı tam bitmiştir, biraz dolsun öyle dene.

Ventorin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeniden şarja taktım ve %100 olana kadar bekledim hala aynı açılış ekranında kalmaya devam ediyor

Ventorin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Servise verirsem büyük ihtimal içindeki bütün dosyalar gidicek onları kurtarmamın bir yolu yok mu?

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Maalesef dosyalar yok olacaktır, ama belki de olmaz... büyük ihtimal anakartta sorun vardır LG G2 cihazımın da vöyle sorunu olmuştu, anakartı sorunmuş.

Ventorin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mahalledeki bi telefoncuya verdim bugün aradı bataryayı değiştimiş ve telefonda kısa devre varmış onu düzeltmiş dosyaları sormayı unuttum sizce gitmiş midir?

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Mahalledeki bi telefoncuya verdim bugün aradı bataryayı değiştimiş ve telefonda kısa devre varmış onu düzeltmiş dosyaları sormayı unuttum sizce gitmiş midir?
Yazılım yüklemediyse, kısa devreyi düzelttiyse gitmez :), ama keşke servise verseydin beee... Geçmiş olsun.

Ventorin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bataryayı kontrol için arka kapağını açtım o yüzden garanti patladı yoksa servise vericektim.