Vestel Venüs V3 5010 cihaz açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

RaqorKumapas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Kusura bakmayın ama hiçbir yerde bu sorunun çözümüne ulaşamadım vestel venüs v3 5010 telefona sahibim ve geçen cuma telefonu kurcalarken telefonun geliştirici seçenekleri menüsünde arka planda en fazla 4 işlem adlı ayarı aktif ettim ve telefonu baştan başlatırken kapandı ve ne yaptıysam açılmadı sonra şarja takıp bilgisayara oturdum 1 saat kadar takıldıktan sonra yine telefonu elime aldım ve yine açılmadı bende belki yazılım hatası olmuştur deyip windows 10 işletim sistemli bilgisayarımda QFIL programı ile orjinal romu flash ladım işlem başarılı bir şekilde tamamlandı sorunda çıkmadı ondan sonra telefonun bataryasını çıkartıp taktım ve şarj ledi 1sn yanıp söndü sonra tekrar denedim ve yine 1sn yanıp söndü böyle birkaç defa denedim ve yine aynı şekilde 1 sn yanıp söndü ve hala tepki vermiyor ayrıca revovery yada fatboot moduna bile geçmiyor şimdi birkaç sorum olacak:

1- Bu sorunu nasıl çözerim ?

2- Ana kartı yanan bir telefon bilgisayara bağlanırmı ?

3- Sizce sorunun nedeni nedir ?

4- Eğer Servise götürürsem ne kadar bir ücret tutar (Telefonun Orjinal Fiyatı 550 tl)

NOT: Cevaplayan Cevaplamayan Herkese Çok Çok teşekkür ederim soruyu yanlış bir yere bildirdiysem de çok çok özür dilerim.