Vestel Venüs E4, kasma sorunu var, ne yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

İbrahim ilhan

Asistan
Reaksiyon puanı
59
2 gün önce vatana millete katkımız olsun diye Vestel Venüs e4 aldım ilk günde sorun yok Instagram indirdim Spotify felan (WhatsApp olmassa olmaz xD) neyse 2. Günün ardından telefon sistem durduruldu hatası takılmalar felan oluyor ne yapmalıyım?

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
İade etmenizi öneririm.

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Çünkü yazılımsal bir hata olabilir garantiye gönderseniz bile çözülüp 2 gün sonra tekrar bu sorunu çıkartabilir.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Vatana millete katkı olayları kandırmaca. Bütçeye göre en iyi telefonu almak lazım. Vestel, Casper, GM uzak durmak gerekiyor bunlardan. Beni düşünmeyen firmanın ürününü ben niye alayım.

İbrahim ilhan

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Vatana millete katkı olayları kandırmaca. Bütçeye göre en iyi telefonu almak lazım. Vestel, Casper, GM uzak durmak gerekiyor bunlardan. Beni düşünmeyen firmanın ürününü ben niye alayım.
Ya ne yapalım şu ekonomik durumdan telefon bile alamıyoruz xD

İbrahim ilhan

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Peki epeyden telefonu arattığımda hafızayı 128 GB ta kadar yükselebilirmiş kasma sorunları ortadan kalkarmı?

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
2 gün önce vatana millete katkımız olsun diye Vestel Venüs e4 aldım ilk günde sorun yok Instagram indirdim Spotify felan (WhatsApp olmassa olmaz xD) neyse 2. Günün ardından telefon sistem durduruldu hatası takılmalar felan oluyor ne yapmalıyım?
Yok muydu bir eşin dostun sormadın mı? o cihaz bence alınmazdı :( İade de olmaz gibi.