Vestel Venus 2 Göründü!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Vestel Venus 2 Göründü!

Vestel, Venus 2 adını verdiği yeni modeliyle daha performanslı bir telefon üretmek için kolları sıvadı. Vestel Venus 2 ile olan ilk buluşma anımızı, bu videoda paylaşıyoruz.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Vestel kendini iyice geliştirmeye mi başladı, yoksa ben yanlış bir izlenim içerisinde miyim?

isveçli

Profesör
Biraz populer olsunda patent davalarinda vestelinde adini sikca duyacak gibiyiz.

Yav allah için o arkadaki iğrenç v çizgisini kaldırsınlar o ne la öyle ucube gibi sanki paintte yanlışlıkla çizilmiş iki çizgi gibi.Daha güzel bişey yapsınlar biraz uğraşıp güzel bir logo yapması lazım.

Rambo_FT

Doçent
Vestel geri kalıyor, bu ağır rekabetin olduğu akıllı telefon ortamında çok daha büyük işlere imza atmak zorunda.

"Bazen yürümeyi öğrenmeden koşman gerekir"

:))

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Vestel geri kalıyor, bu ağır rekabetin olduğu akıllı telefon ortamında çok daha büyük işlere imza atmak zorunda.

"Bazen yürümeyi öğrenmeden koşman gerekir"

:))

APOTT

Asistan
O tasarımla gözümde çift hatlı,antenli trident iphone bozması telefondan bir farkı yok. Zaten ilki de fiyaskoydu. Fiyat performansdan eser yok. Bir de utanmadan aylarca reklam yaptılar. Üstüne bir de dandik telefonlarını alalım diye devlete vergi getirttiler. Bir çöp bile almam senden Vestel.

tahir40

Asistan
Reklamlarla gaza geldim :) ilk telefonlar fiyaskoydu, umarım yeni serilerin de içi boş olmaz. Fiyat / performans telefonu olurlarsa,bi Asus zenfone serisi gibi güzel iş çıkarabilirlerse telefonlar tutar...

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Dışarıdan görünüşü güzel görünüyor cihazın...

TheFame

Profesör
Replika cihazlardan daha dandik bi tasarıma sahip bide iphone 6 ya özenmişler :lol:

M.Şamil CAN

Dekan
Samsungdan sonra vestelde katılmış çalma füryasına. Ulan azcık özgün olun ya.

cleet

Asistan
Vestel yüzünden %30 zamlanacak telefonlar..Bari düzgün bir şey yapsınlar dedim ama lenovo sisley i aynen kopyala yapıştır yapmışlar..Zihniyet aynı hırsız her yerde hırsız..Hakkı bey madem çok övüyosunuz satın iphone 6 nızı alın bir venüs bizde hee adam para cebine girince iyi demiyormuş harbi Türk malının arkasındaymış diyelim..

O arkadaki saçma sapan v çizgisi gitmediği sürece dünyanın hatta yüzyılın en iyi telefonu olsun yine de almam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vestelin özellikleri daha kötü parası daha fazla o nasıl olcak
Satış sonrası desteği kat be kat daha iyi.
Gionee den ses çıkmazsa (ki genelde umursamaz tüketicisini, forumlar öyle söylüyor) onlar da susuyor kalıyor.
Bunların yeri belli yurdu belli. En kötü yarın para iadesi alırsın bayiden.
Discovery elite cihazın çinde 300 tl ye satışa sunulduğunu gördüm. Başarı ne kadara getiriyor 900-1000 tl.
Ama özellikleri iyi değil mi?
Anavatanında 300 tl olan cihazı 900 liraya alıp övünmek biraz gülünç geliyor bana.
Vestel de aynısını yapsa keşke ancak devlet de ondan vergi alıyor.
Yerli üretici vergiden muaf sanıyorsanız yasayı araştırın.

-Hewal-

Dekan
Kasa güzel görünüyor lakin alacağım telefonun donanımına bakarım donanıma yüksek olup piyasada muadillerinin 100 200 tl altında satılması gerekir .Piyasa muadillerinin üstünde bir fiyatla satılırsa çakılır kalır. Sonuçta gümrük vergisi falan gibi ıvır zıvırdan muaf olması gerekiyor gerçi verginin vergisinin vergisini alan bir ülkeyiz bunu yerli üretimede yaparlarsa yerli üretim kimse almaz tavşanın suyunun suyu anladınız siz onu .

stat counter