Vestel tablete root nasıl atılır

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf Badem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba arkadaşlar
Benim vestel v tab 7020 tabletim var cihazın garantisi bitti ve benim cihazda kayıtlı olan şifreyi ögrenmem gerekiyor.Root atmam gerekiyormuş bu iş için ancak bilgisayarım şu anda arızalı olduğu için onu kullanamıyorum.Vestel tabletime bilgisayarsız root nasıl atabilirim

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Root atmak icin bilgisayar şart (veya bazı uygulamalar ile bazı cihazlara atılabilir ama sizin cihazınız desteklemiyordur) , O tablete TWRP bulamayacağınız icin Kingroot PC ile kuracaksınız ama önce bootloader kilidini (bazen OEM kilidi de olabiliyor) açmanız gerekli.

Yusuf Badem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Root atmak icin bilgisayar şart (veya bazı uygulamalar ile bazı cihazlara atılabilir ama sizin cihazınız desteklemiyordur) , O tablete TWRP bulamayacağınız icin Kingroot PC ile kuracaksınız ama önce bootloader kilidini (bazen OEM kilidi de olabiliyor) açmanız gerekli.
Oem kilidi geliştirici seçeneklerinden açılabıliuor zannedersem.Ancak bootloader kilidi nasıl açılır bilmiyorum.Pek fazla anlamam zaten cihazın kullanılamaz hale gelmesi tahlikesi var diyolar var mi?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Oem kilidi geliştirici seçeneklerinden açılabıliuor zannedersem.Ancak bootloader kilidi nasıl açılır bilmiyorum.Pek fazla anlamam zaten cihazın kullanılamaz hale gelmesi tahlikesi var diyolar var mi?
Evet var ama doğru yaparsanız hiçbir şey olmaz, bilgisayarsız yapamazsınız.