Vestel Güç Kaynağı'mı İnca Güç Kaynağı'mı

Bu konuyu okuyanlar

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Selamlar gençler
benim elimde 2 tane güç kaynağı var. birisi inca 300w birisi ise vestel 300w güç kaynağı

vestel güç kaynağının aynısını arkadaşım 6 yıl kullanmış ve hayla sapasağlam.
inca ise baya öneriliyor kullananlar tarafından

vestel +12v,+5v,+3.3v kanalları açısından daha verimli.
ama inca da sisteme daha verimsiz olsada yetiyor. ve inca biraz daha fazla ses çıkarttığı için rahatsız etmiyor değil.

sizce vestel kullanmalımıyım yoksa inca mı almalıyım
(sistemden daha pahalı güç kaynakları önermeyin lütfen :))

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Güç kaynağından kasıt PSU mu?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
PSU'dan anlamam ama markaların diğer ürünlerine göre konuşuyorum. İki ucu ***lu değnek. İnca'nın çoğu şeyi dandik oluyor. İnca kullanma. As bayrağı Vestel kullan. Ama çatlarsa, patlarsa, yanarsa ben sorumlu değilim.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
PSU'dan anlamam ama markaların diğer ürünlerine göre konuşuyorum. İki ucu ***lu değnek. İnca'nın çoğu şeyi dandik oluyor. İnca kullanma. As bayrağı Vestel kullan. Ama çatlarsa, patlarsa, yanarsa ben sorumlu değilim.
kanka seni neden sorumlu tutayım :D inca nın kullananlar güç kaynağını baya beğenmiş. ondan kararsız kaldım. vestel kaliteli marka. 6 sene bi arkadaşımda kullanmış kararsız kaldım

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
evet psu, power supply, güç kaynağı
Bütçeniz nedir? 2 firma da hali hazırda PSU üretmiyor ikisi de birbirinden beter. PSU bilgisayarın en önemli parçasıdır bu yüzden iki PSU da sistemi riske edebilir.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
vestel psu nerden buldun :) satılıyor mu sıfır olarak, merak ettim. sonuçta yerli ise tercih edilir yani...

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
vestel psu nerden buldun :) satılıyor mu sıfır olarak, merak ettim. sonuçta yerli ise tercih edilir yani...
Bütçeniz nedir? 2 firma da hali hazırda PSU üretmiyor ikisi de birbirinden beter. PSU bilgisayarın en önemli parçasıdır bu yüzden iki PSU da sistemi riske edebilir.
arkadaşım 6 yıl kullandı. vestel psu nun yorumları özellikle hepsiburadada aşırı aşrı derecede olumlu.

benim evde 2 tane boşta sistem var. onların içindeki güç kaynakları bunlar. yani ikiside hali hazırda elimde var. hangisi daha iyidir

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
arkadaşım 6 yıl kullandı. vestel psu nun yorumları özellikle hepsiburadada aşırı aşrı derecede olumlu.

benim evde 2 tane boşta sistem var. onların içindeki güç kaynakları bunlar. yani ikiside hali hazırda elimde var. hangisi daha iyidir
güncel

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Vestel, FSP Group güç kaynaklarını kullanıyordu bir ara, eğer şimdi de öyleyse güvenilir bir markadır. Inca'yı ise hiç bilmiyorum, o da sonuçta ürünlere etiketini yapıştırıp satıyor.

MrKadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
371
Merhabalar bence vestel ama 6 yılık kararsız kaldım.
İnca dandik bir marka tahta klavyelerden sonra ne ara psu üretmeye başlamışlar
:):D:p:D:p

Psu alacaksanız bütçeniz nedir ?

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Merhabalar bence vestel ama 6 yılık kararsız kaldım.
İnca dandik bir marka tahta klavyelerden sonra ne ara psu üretmeye başlamışlar
:):D:p:D:p

Psu alacaksanız bütçeniz nedir ?
elimde var zaten