Vestel 39PF5025 Full HD Led Tv

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ydgr4

Üyecik
Teşekkür ederim.
Çok basit hemen kısaca tarif edeyim ;

Menu- ayarlar- diğer ayarlar- en altta biss var buraya hangi kanalı istiyorsak onun biss keyini karşısına giriyoruz.
:) cok zor muş :) bu yazılımı güncelletmek iiçin sıraya girdim yazmıssınız bunu bayiyi arayarak mı yaptırdınız. bende arayım hemen öyleyse.

friendly

Rektör
:) cok zor muş :) bu yazılımı güncelletmek iiçin sıraya girdim yazmıssınız bunu bayiyi arayarak mı yaptırdınız. bende arayım hemen öyleyse.
Güncelleme işlemi için Vesteli ararsanız gelip son yazılımı güncelliyorlar,
Fakat Biss key girmek için yazılım güncellemeye gerek yok, onu halledebildiniz mi ?

ydgr4

Üyecik
Güncelleme işlemi için Vesteli ararsanız gelip son yazılımı güncelliyorlar,
Fakat Biss key girmek için yazılım güncellemeye gerek yok, onu halledebildiniz mi ?
soracaktım ama frumda link vermek yasaktır diye sormadım. google'a biss keyler yazınca cıkıyor tabi hepsi uyuyor mu bilmiyorum. siz nerden alıyorsunuz biss keyleri.

friendly

Rektör

nthng

Üyecik
Ben sadece Ntv, NtvSpor ve önceden Az Tv bisslerinde kullandım..
Forumda linki var buradan bakabilirsin..

http://forum.shiftdelete.net/uydu-teknolojileri/95870-guncel-%7C-ntv-ve-ntvspor-biss-key-ispanya-ligi-la-liga.html
üstat daha önceki mesajlarınızda trthd de sıkıntı olduğunu söylemişsiniz, güncelleme sonrası bu sıkıntı giderildi mi acaba, birde bu televizyon ile playstation 3 rahatlıkla oynanabilir mi, yardımdı olursanız sevinirim.

djvietnam

Profesör
demek memnun kaldın hocam hmm bu sıralar bende kendi odam için bir tv alıcam arayıştayım vestelmi alsak acaba ?

friendly

Rektör
üstat daha önceki mesajlarınızda trthd de sıkıntı olduğunu söylemişsiniz, güncelleme sonrası bu sıkıntı giderildi mi acaba, birde bu televizyon ile playstation 3 rahatlıkla oynanabilir mi, yardımdı olursanız sevinirim.
TRT Hd deki sorun güncellemeden sonra tamamen ortadan kalktı.
PS 3 rahatlıkla oynanır. Fakat sadece 2 HDMI var, bilginiz olsun.
Selamlar.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

demek memnun kaldın hocam hmm bu sıralar bende kendi odam için bir tv alıcam arayıştayım vestelmi alsak acaba ?
Vestel'in üst modelleri de fiyat olarak çok uygun şu an, onlara da bakmanı öneririm.

madmex

Profesör
yahu bende aynı özellikte bir TV arıyorum. Smart Tv özelliği olmasın ,3d Olmasın bi türlü alışamadım.
Bu Vestel benim için ideal ama daha büyük inchleri yok mu acaba ?

friendly

Rektör
yahu bende aynı özellikte bir TV arıyorum. Smart Tv özelliği olmasın ,3d Olmasın bi türlü alışamadım.
Bu Vestel benim için ideal ama daha büyük inchleri yok mu acaba ?
Vestel markasının 50" (127 Ekran) ürünleri de var, ama fiyatları hakkında bir şey diyemeyeceğim.
Ben bu cihazı mesela f/p ürünü olduğu için almıştım, yoksa biraz daha para katayım deseydim tercihim mutlaka LG olurdu.

madmex

Profesör
Büyük bir şey arıyorsan bu tam senin için.
Bu 3d İle , 3D kullanmayacağım için boş yere 3D parası vermek istemiyorum.
Smart TV işinide bir arkadaşta gördüm, oturup bir dizi sitesinden dizi bile izleyemedik online , anca youtubeye gir, face ye gir gibi işe yarıyor.

Bu bakımdan ekran max büyüklükte,
3D ve Smart TV özelliği barındırmayan bir cihaz aramktayım.

Milton Sirotta

Profesör
Bu 3d İle , 3D kullanmayacağım için boş yere 3D parası vermek istemiyorum.
Smart TV işinide bir arkadaşta gördüm, oturup bir dizi sitesinden dizi bile izleyemedik online , anca youtubeye gir, face ye gir gibi işe yarıyor.

Bu bakımdan ekran max büyüklükte,
3D ve Smart TV özelliği barındırmayan bir cihaz aramktayım.
Espriydi o, bir televizyona 80.000TL verilir mi? :D

stat counter